סימניות

טייגר וודס PGA Tour 12: התואר השני

שמות חלופיים: טייגר וודס PGA Tour 12: התואר השני

מעבד: פנטיום 4/Athlon XP 2. 8 GHz

זיכרון RAM

: 1 GB

כרטיס מסך: GeForce 6200/Radeon 9500

Pro

שטח דיסק: 6 GB

טייגר וודס PGA TOUR 12 - סימולטור גולף הספורט פופולרי, אדם שתואר שלהם הפך לאחד משחקני הגולף הגדולים ביותר של זמננו, הפך בשנים האחרונות, ההתגלמות מאוד של הספורט. יצוין, כי הבעלים של מחשבים אישיים כבר משתעממים בסימולטור הזה, כי החברה היא המפתחת של מוצרים שיוצרו בסדרה זו עבור פלטפורמות קונסולה במשך ארבע שנים. טייגר וודס גולף PGA Tour גדול חזר שוב לפלטפורמת המחשב.

שני באחת

בהתחלה, בדיקה שטחית של טייגר וודס '12 הייתה

פרי יוזמתם של ממוצע מסוים, שילוב של פרויקט מקוון פופולרי באותו השם, שהתווסף למצב יחיד של פיתוח קריירה וגפרורים רווקים. לכל רוכש דיסק המשחק טייגר וודס PGA Tour 12 יקבלו באופן אוטומטי מנוי של שישה חודשים כדי להשתתף בקרבות מרובי משתתפים ומצב יחיד מלא, הכולל כמה מצבי משחק. טייגר וודס, משחק שמה משקף את האליטה הבורגנית וספורט יקר. מודל כלכלי קשה, שבה יש שני סוגים של מטבעות. ראשון - דולרים משחקים הרוויחו ביחיד מרובה משתתפים קרבות רק בקנה מידה עצומה. אחת בעיות היא שכדי לקנות משהו שימושי לקרבות באינטרנט יהיה קשה להם ויש להם משקל רק בטורנירים אחת. כדי להגדיל את הסיכוי לזכייה בתחרות במרובה אתה צריך יחידות אחרות של מטבע, משקפיים מיוחדים שאתה יכול להרוויח במשחק רק בחגים גדולים, אבל אתה די בקלות ניתן לקנות תמורת כסף אמיתי. מטבע זה יהפוך לזרם המרכזי לכולם להתחרות על בסיס שווה עם כל השרתים מרובי משתתפים הקבועים וטורנירים באינטרנט. כאשר אתה מבקר את משחק חנות הפרמיה ראשון, תבין שגם בצורה וירטואלית של הספורט הוא לא זול.

משחקיות

משרד של השחקן בטייגר וודס 12, ובאופן ספציפי יותר את ההשפעות שלה מחולק לשתי מערכות. מערכת הראשונה יכה טייגר וודס PGA Tour, trehklikovy תנופה. היישום שלהם נעשה כבר הפך לדרך קלאסית, שבו אנו צריכים לתפוס את מחוון בקנה מידה מתרוצץ בצד של המסך. יתפוס פעמיים, תחילה עלינו לבחור את עוצמת הפגיעה, את הדיוק של כיוון השני שנבחר קודם לכן. יש אנשי מקצוע גולף וירטואליים שביתות אפשרות נוספות, כאשר כל שליטת המקל יועבר לעכבר. בן הטיפוחים הווירטואלי שלך יחזרו על כל הפעולות לעכבר שלך למעלה ולמטה תנועה תהיה משמעות נדנדה ואגרוף, ושינוי הכיוון יהיה אחראי על הדיוק של השפעה.

מלא זן

טייגר וודס, ששיחק עם השם שלו יש

הרבה מה לעשות עם המשחק האמיתי של גולף, פרט לבירה, כאשר התקשורת בכל מקום, הנוכחות של הקהל והלחץ של האויב תהיה תחת הכותרת אתגר רציני אפילו לשחקן מנוסה. אבל כאן זה פשוט לא כל זריקה תוכל להשקיע לבד, שתתרכז במשחק שלך היא לא כל העניין הזה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more