סימניות

Terminator Salvation

שמות חלופיים: Terminator Salvation

ישועה & hellip; והוא מגן על אנושות & hellip; ורובוטים ניצחו Skynet & hellip; עם זאת, מי שצפה באותו השם של & laquo; שליחות קטלנית & raquo; (4 & laquo; Terminator Salvation & raquo;) בקורס של הסיפור הזה, ושלא לצפות & ndash; אני חושב, יותר מדי. אז משחק מקוון Terminator Salvation עצמו הפך לפרולוג כזה שחלק. יוצרים לשים על Terminator Salvation שליחות & ndash מקוון מיוחדות; לדבר על הבלתי נמנע של מלחמה בקנה מידה גדולה עם terminators והשלכותיה (טוב, זה הרעיון). באשר למשחק עצמו. Terminator Salvation משחק מקוון - יורה MMO ​​אדם שלישי, שבו תוכל לחוות את המורכבות של זמנים קשים אלה (אם אתה משחק לאנשים, כמובן). אחרי הכל, אנשים הפכו לכוכב שלהם זרים. פיצוץ גרעיני הרס את כל יצורי החיים, ואף אחד לא נשאר. יש עכשיו את הממלכה של Skynet וכל לב & ndash שתי גפיים; גזר דין מוות. אבל קבוצה של מתנדבים, בראשותו של ג'ון קונור, מנסה לשנות את זה. האם הם לפחות משהו? לשחק עד הסוף, תוכל ללמוד.

כדי להתחיל, כמובן, תוכל למצוא המחאה במשחק & nbsp; Terminator Salvation. כאן אתה מייד תחליט עבור מי לשחק & ndash; לאנשים או רובוטים. בעקבות להזין את שם המשתמש, סיסמא, כתובת דואר אלקטרוני של אישור ואת קוד האימות. מתבקש לציין את המדינה, אבל צריך את זה? רישום מאפשר לך לבחור Terminator Salvation pic מייד, אם כי לא בחירה & ndash הרבה; 8 גברים ו -8 פרצופי skaynetovskih. אז אנחנו מקבלים את הכללים של המשתמש וזה בקצות רישום מקוון Terminator Salvation.

אני חושב שזה כבר ברור כמה פלגים במשחק. אם אתה מחליט לשחק בTerminator Salvation לterminators skaynetovskih, הם הציגו שלושה סוגים:

- Cyborg שני הגפיים עם תותחים גדולים;

- עכבישי ארבעת רגליים כמו סרטן;

- בלונים & ndash קטנים; עפו מרגלים מגעילים. & Nbsp; & nbsp;

בשורות המיליציה אין הפרדה, כל החברים הנאמנים של ג'ון קונור, מוכנים לבצע את פעולת החילוץ. אגב, זה. אתה צריך לשמור את קבוצה של אנשים שנלכדו מאחורי קווי אויב. הם לא נראים הרבה, אבל זה & laquo; כל חיים & ndash; ערך רב וraquo;, מר ג'ון יגיד לך ולתת לו צריך להיות לא מצטערים על מקרה כזה.

כמו רבים אחרים יורים, אתה מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; Terminator Salvation רק עם אחד רובה. אבל אחרי כמה סיבובים ורימוני בזוקות יש בארסנל, ואתה יכול לבקר בחנות.

מה שהמעניין במתחילי משחק Terminator Salvation הוא ברור - לירות הרבה, כדי לצבור ניסיון. אבל לshuteristov המנוסה יש משהו לעשות במשחק אלמנטים של אסטרטגיה, המערכת של שורות וצ'יפס מפתה אחר. בנוסף, אתה אחראי כאן & ndash; כמו סוג שלכם ולרוץ, אבל תמיד הירייה & ndash; קטלני וזרי דפנה רק לך. בקיצור, לשעשע את ההערכה העצמית שלך יכולה להיות מספיק.

הוא אמר כי משחק Terminator Salvation מקוון ללא תככים & hellip; כך שזה נקודה שנויה במחלוקת. יש לך משימות מחכות לבסיסים הבאים של Skynet, מסתתר או מנסה לחדור את השריון של שליחות קטלנית & ndash המתים; בכל פעם שיש סיכוי שמשהו ישתבש. ומה זה לא מסקרן את?

למרות הפשטות של ז'אנר שיטת הקו הישר של מאבק עם הרובוטים, גרפיקה מסודרת ונוף העירוני מחסור ההרוס של לוס אנג'לס כדי לשחק את המשחק & nbsp ו; Terminator Salvation מקוון לא פחות מרגש מאשר בכל ז'אנר אחר יורה וlaquo; להסתיר ולירות & raquo;. בנוסף, היוצרים של צעצוע בנדיבות רווי מספרת רוליה, דיאלוג, סצנות מבוימות מרהיבות ומוסיקה נושאיות. אז ב& nbsp; המורכב נראה מאוד מכובד. & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more