סימניות

TERA Online

שמות חלופיים:
TERA מקוון

- לקוח מרובה פנטסטי משחק התפקידים. אתה תהיה נסיעה ברחבי העולם, נולדה על גופם של ארון וכדורים - שני ענקים ישנים. מתחיל להכיר את Abroberiey אתה מוצא את עצמך סביב המרחבים עצומים מורכב משתי יבשות ורבים איים קטנים. כל המיקומים משתנים הרבה ביניהם לבין הפתעות מדהימים להסתיר. אמנם זה עולם פתוח לחלוטין ואוהבים לשוטט באזורים שלא נחקרו תשמור אותך עסוק! מפלצות נוראות שתפגושנה בדרכך יש להשמיד ללא רחם, והעבודות שיופיעו כמופע של מצב צריכים להיות מוצאות להורג בצורה מושלמת. במהלך משחק הדמות מתפתחת והופכת לחזק יותר. כל יום אתה יהיה יותר בטוח ביכולות שלהם, ומשתתף בקרבות אינסופיים הוא רק שמחה. מערכת הלחימה - אחת מנקודתי החוזק של המשחק. אגב, שחקן אחד הוא מסוגל לעמוד בפני קהל של אויבים שלם, והכי חשוב לרכוש את המיומנויות הדרושות. בקרבות ליד צריך להיות מסוגל לבחור את הכיוון של השפעה ומטרה מיומנת רבות. זה לא כל היתרונות של הפרויקט ולהעריך את כל שאתה יכול שבבי הכיף כאשר, אתה מתחיל לשחק TERA.

ברגע לקנות ולהתקין את לקוח המשחק במחשב יהיה נוכל ליהנות הדינמיקה, העמימות והיופי שלה. שים לב לרשימה של דרישות המערכת המינימליות למשחק: מעבד MHz 2,5 P4, כרטיס גרפי ATI Radeon 9,600 או NVidia GeForce 6600 (128 מגה בייט של זיכרון ו -2. 0 shaders) DirectX 9 תואמים. 0C; 20 GB של שטח פנוי בכונן הקשיח ו 1GB של זיכרון RAM. אם פרמטרים אלה הם נורמלים, עם ההתקנה של המשחק אין בעיה.

ראשית, אתה צריך לעבור את הפרולוג, שבמהלכו תוכל לשלוט ברמת הדמות שלך 20. אבל אחרי שאתה מתחיל לשאוב מהתחלה. ההיסטוריה של משחק אחד לכל הגזעים. העלילה תוביל אתכם קדימה, ועם זה, הנוף משתנה ללא הרף. 3mir מנוע Unreal מנוע גרפי תודה נראה בחיים ולכן אטרקטיבי לאוהבי מגוון.

משחק TERA מאפשר לתקוף את שחקנים אחרים. אבל בכנות, זה לא באמת הכרחי. יש גם אופציה לכניסה לגילדה. כחלק מהאגודה, אתה יכול לקחת חלק במלחמות הגדולות. קרבות כאלה מתרחשים סטנדרטיים - מקיר לקיר. דרך אגב, יש משהו שלא להרשות לעצמו לבד. הצינוק הזה. אבל אם אתה ביסודו בודד, כי אף אחד לא שם לא יגרום להתערב. אה, וזה קורה שאתה פשוט לא יכול להסתדר בלי עזרה. לדוגמא, שירותי רופא, במוקדם או במאוחר יצטרכו כל שחקן. אז לא ניתן לדחות, ובמהירות להצטרף לקהילת המשחקים! מי ייתן וכל החלומות שלך התגשמו!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more