סימניות

TDP4 צוות הקרב באינטרנט

שמות חלופיים: TDP4 צוות הקרב באינטרנט

TDP4: צוות הקרב באינטרנט & ndash; מרובה דפדפן בחינם יורה דינמי. המשחק הוא משחק יורה קלאסי שדורש שחקנים להיות מקובצים למשימות משותפות. משתתפי קרבות להתכנס בקרבות עקובים מדם הגדולים ולנסות בכל האמצעים כדי לזכות בנצחון נכסף. נשק מהיר תגובה, אומץ, פעילות והכוח הוא קריטי כדי לעזור לקבוצה להשיג את מטרותיה. באופן כללי, TDP 4 צוות קרב המשחק הוא מסוגל לספק את הצרכים של כל משתמש, כי יש לו שלושה מצבים שונים: אחד, צוות וחיפוש. נסה הכי טוב שלנו ולהרגיש את האדרנלין עולה כל זמן דם בציפייה לסכנות חדשות! קדימה! מאמין שאתה יכול להיות טוב שבטובים!

TDP 4 צוות קרב רישום כרוך להיכנס לשורות המתאימות את הפרטים הבאים: כתובת דואר אלקטרוני, סיסמא, בחירת שרת. אז אתה לוחץ על כפתור וlaquo; שחק עכשיו & raquo; והועבר לעולם מלא הרפתקאות בלתי נשכחות. זה נחמד לשחק ב[ 1] TDP 4 צוות קרב הוא זמין לכל מי שמתעניייין. דרישות מערכת לא מפחדים השמים גבוהים שלהם, כך שתוכל ליהנות במשחקים ושימוש בתצורת מחשב ממוצע. בית & ndash; חיבור לאינטרנט, וכמובן, דפדפן מודרני.

התחל TDP 4 צוות הקרב לשחק, אתה בהחלט צריך לנסות את כל המצבים שלה. אז, את תשומת הלב שלך מוזמנת ל:

- וlaquo; Death Match & raquo; (אחד כנגד כל, אתה צריך להילחם על כל הצדדים);

- וlaquo; Death Match צוות וraquo; (זמין לשחק בכחול והן האדומים צוות & ndash; הבחירה היא שלך);

- וlaquo; אגף לכידת & raquo; (צוות שלך יקבל את הקואורדינטות של נקודות עם דגלי האויב וחייב לנסות ללכוד אותם).

נוכחותם של שלושה סוגים של קרבות הופכת את המשחק אפילו יותר כיף, כי ברגע שאחד יכול להיות משועמם בלי בעיות לעבור למשנו. אז למה הוא נמק עם שעמום בשעתי פנאי, אם יש סיכוי כל כך עשיר לבלות את זמנם?!

המשחק TDP 4 מאפשר לך להרוויח משאבים, ניסיון רווח ומטבעות לצבור נקודות וצוות נשאב גיבורו כל הזמן. יש לומר על המדליות, כסף ש, אם כי קשה, אבל מאוד אמיתי. אבל לכל מדליה שניתנה הערות נוספות. גם אתה יכול לשפר את הנשק, מה שהופך את זה יותר חזק ובאמת קטלני. אגב, יש חנות מיוחדת שבו אתה יכול לבחור מה שאתה רוצה, רק כדי להיות האמצעים לשלם עבור רצונותיו. יתר על כן, הארסנל של כלי נשק במשחק מגוון למדי. אתה יהיה זמין לנצל נשק מאוד mnogomi. כל כך מגניב, לרכוש ציוד ולהדגים את האויבים שנואים, מה שאתה יכול! אגב, יריבים יהיו כדמויות מחשב ושחקנים אמיתיים.

בנוסף, הרמות החדשות מוצגות עם ההזדמנות לרכוש פריטים שימושיים נגישים קודם לכן, כך שאתה עדיין יכול לשפר את פרמטרים כגון דיוק, ביטחון, בריאות, נפיצות, כוח, מזל, ואחרים. ובכן, אם בזמן החליט לגייס את התמיכה של בעלי ברית, אתם מוזמנים להצטרף לשבט. שיתוף פעולה עם ניק האחר להרחיב את מגוון האפשרויות שלך. יש הרבה מה לעשות, אבל היה לך זמן לשים לב למשחק & ndash רב פנים; והכל הולך כמו גם אפשרי!

& nbsp;

מערכת הדירוג TDP 4 צוות הקרב באינטרנט לא תיתן לך להירגע. הרוח של תחרות תיהנה בלבד! מי לא רוצה לזכות באליפות? אל תבזבזו את הזמן לשווא! את דרכו אל תהילה אתה יכול להתחיל עכשיו!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more