סימניות

Tanoth

שמות חלופיים: Tanoth

Tanoth אינטרנט & mdash; משחק חופשי דפדפן מרובה משתתפים מקוונים בסגנון של פנטזיה. זה היה נראה, בגלל התלהבות הכוללת לסגנון זה של המסה הגדולה של אנשים, משחק & nbsp מקוונים; Tanoth יהיה אוסף אחר של סטריאוטיפים ולבוא עם משהו מקורי כבר לא אפשרי. אבל מפתחים באופן שיטתי מנסים להניא אותנו מזה.

הרשם המשחק Tanoth לוקח כמה דקות. אתה צריך להזין את שם המשתמש, כתובת דואר אלקטרוני, ואתה מוכן לשחק! הרשם Tanoth הפשטות שלו ו& mdash; זהו יתרון נוסף באוצר הופעות נעימות על הפרויקט.

כן, אולי אלו מכם שמבלה מספיק זמן למשחקים מבוסס דפדפן פנטזיה שניתן לראות בעיצוב של המשחק כמה קווי דמיון עימה וlaquo; עמיתים & raquo; לפי ז'אנר, אבל זה כל & mdash; מאוד שטחי. גולת הכותרת של אשר מאחסנת משחק מקוון Tanoth & mdash; משחק שלה. והוא מתגאה ייחודה.

וכך המשחקים מתחילים להגיע לכל מי שמשועממים עם הליניאריות של הגרפיקה היפה.

ממשק, המציג לנו את המשחק Tanoth מקוון, ולא צנועים ופשוטה. אין שום דבר מיותר בTanoth, לשחק אותה חזון וmdash פשוטים וטבעי; ככל הנראה זה היה ה"אני מאמין העיקרי של המעצבים שלה. אבל בסיפורי המסע ומגוון רחב של משימות, מפתחי משחק לא מקופחים. משימות הן רק הרבה, כל אחד יותר מעניין קודם לכן. ובכן, שבו עושה בלי קצת יומרנות הגלומה בכל משחקי פנטזיה, וחלק טוב של הומור בריא?

המשחק ימשוך קטגוריות שונות של שחקנים. אוהב pokorpet במשימות מורכבות, צבירת ניסיון ועושר? אז אתה כאן! אם אתה מעדיף את הדרך של כוח והמוטו שלך - וlaquo; הזוכה יקבל את כל & raquo;, זה בשבילך פיתח מערכת של קרבות שבו אתה יכול לקבל אם תזכה נשק חזק, שריון יקר ותענוגות נעימים אחרים של אביר חיים. אבל זה רק אם אתה מנצח. המפסיד הוא משולל כמעט כל מה שיש לו.

בנוסף למשחק Tanoth משחק מקוון, להפיק את המרב מהתהליך, אתה יכול לקבל את ההר האמיתי: סוס, סוס דרקון או שטן. עוזרים אלה יעזרו לך בנסיעות רחוקות, צמצום הזמן לטייל. היתרון של mdash הגבוה &; יש mounts הטוב ביותר, זמן הנסיעה מצטמצם כמעט פי שניים. זמן אבני אודם המלאי!

אגב, זה מעניין, כי אותו אבני אודם אלה הם מטבע משחק tanoti ניתן לרכוש בכסף אמיתי. אפשרות זו היא עבור אלה שחקנים שאינם מוכנים להשקיע הרבה זמן במשחק, אבל הם רוצים לקבל מהתהליך של חקר ההנאה המרבית tanoti המרחבים.

באופן כללי, המשחק בצורה טובה, מה שבו יש משחק מסוים מספיק זמן ומקבל את המרב מההנאה uymy תהליך זה. זה עושה לשחק את המשחק באינטרנט שעות Tanoth ארוך.

דרקונים, נשים יפות, טירות נטושות מרושעות, מזימות ואויבים & mdash בדם קר; כל זה יהיה כל הרפתקן במשחקי עולם פיות נהדרים Tanoth!

האם אתה עדיין מחפש איפה לברוח מהשעמום והמונוטוניות של חייו? הירשם ולהתחיל לשחק Tanoth & mdash; להוכיח שאתה ראוי להפוך לאביר המפורסם ביותר של הממלכה! & Nbsp;

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more