סימניות

זנב

שמות חלופיים: מעשייה

כדי להתחיל לשחק את המשחק באינטרנט סיפור, אתה צריך לרשום דמות חדשה. רישום זנב נעשה צעד אחר צעד. & Nbsp;

שלב 1:

ושור; תחשוב על השם של הדמות;

ושור; הזן את הסיסמה;

ושור; בחר את דמות עתיד הגזע שלך;

ושור; לבחור את המין של הדמות.

שלב 2:

ושור; בחר דיוקן הדמות שלך. בהמשך לכך, לשנות את המראה של הדמות לא יכול;

ושור; הזן הדואר האלקטרוני שלך.

סיפור במשחק מקוון נותן את ההזדמנות להיות נציג של אחד מששת המירוצים:

ושור; איש;

ושור; Elf;

ושור; חצי דון;

ושור; גמד;

ושור; גמדים;

ושור; ההוביט.

הנציג של כל גזע יש יכולות ייחודיות ייחודיות לו. הגמדים נבדלים ביניהם בחוכמתם. גמדי ניחנו ביכולות אינטלקטואליות מפותחות. גמדים הם מאוד חזקים ועמידים. האנשים כל היכולות שפותחו באותה הרמה, עם כמה יתרונות מיוחדים אין להם. חצי-גמדים הם יכולת טבועה כמו גמדים ובני אדם.

זנב משחק מקוון מספק מגוון רחב של כלי נשק, ובם:

ושור; פירסינג נשק & ndash; פגיונות וחניתות;

ושור; נשק & ndash שביתה; מועדונים, פטישים, מחבטים;

ושור; הנשק & ndash החיתוך; חרבות וסכינים;

ושור; שוצף נשק & ndash; צירים וגרזנים;

ושור; נשק & ndash מרופד; שוטי שוטים ו;

ושור; קסם נשק & ndash; מקלות הליכה;

ושור; נשק לירי & ndash; קשתות וקשתות;

ושור; נשק לזריקה & ndash; כידונים וחצים;

כדור קסם;;

ושור

ושור; ילדס.

כדי שיוכלו לשחק זנב משחק מקוון הופך להיות מעניין יותר בגלל הנוכחות של כל תכונות או חפצים נוספים. לדוגמא, במשחק יש כמה סוגים של התקפים:

ושור; קסמים לטיפול;

ושור; קסמים להשמדה;

ושור; חשים המגבירים את גמישות והפיכה במהלך הקרב;

ושור; חשים המשפרים את השריון.

אחרי זנב הרישום נגמר, אתה תמצא את עצמך בדרך גדולה, שאם אתה הולך דרומה, תוכל לראות את היער, ואם צפון & ndash; השערים המסיביים וגבוהים של זנב העיר. זה מה שיהיה הנקודה של מסע שיתחיל עם כל ההרפתקאות שלך מתחילה.

כולם מאמינים בנסים ואגדות, שהיה בשמחה רוצים לחיות. ובכן, אם חזרתי לימים שבם הקרקע הייתה מיושבת על ידי אבירים, גמדים, שדונים ויצורים אחרים מהעולם בדיוני. הרבה אנשים היו רוצה ללכת בגופו של האזרח מימי הביניים, אביר עשוי ללא חת או אשף ברוח טוב שנלחם לשחרור כדור הארץ מפני יצורים עוינים. & Nbsp;

מצא את עצמנו בסיפור כזה פיות לעזור לך משחק דפדפן זה. זנב האינטרנט ייתן לך שפע של הזדמנויות כדי להוכיח את זהותו ולבצע מגוון רחב של משימות ומשימות. & Nbsp;

לשחק את המשחק באינטרנט אתה תמצאי זנב בימי ביניים, שבו כל זכויותיו של הקסם והכוח. בעת נסיעה ונדודים על פני המרחבים העצומים של עולם המשחק אתה שוכח שיש בעיות בחיים אמיתיים. כאן אתה צריך להילחם עם אויבים רבים ומפלצות שרוצים לתפוס את אדמתך. & Nbsp;

הסיפור לשחק מאוד מעניין, כי כאן אתה יכול למצוא את הכח הקסום, להשתלט על האמנות של כישוף; ללמוד כיצד לצוד, לדוג, להילחם בכל סוגי נשק וללמוד עוד הרבה סודות.

כמו עם כל שאר משחק התפקידים, זנב משחק מקוון יש הרבה משימות. כמו שאר המשחק, הם בעיקר טקסט, כך שאתה צריך קודם לקרוא ואז להתעמק במהות של מה שקורה. כראוי לניווט שטח המשחק ולא ללכת לאיבוד בארץ הקסומה, תצטרך לבחון את המיקום, יותר כך שהידע שלהם יהיה צורך למשחק מוצלח. & Nbsp;

מעבר למפת משחק מתרחשת, אשר מאוד מפשט את המשחק. כמו כן, כדי לעזור חדשים למשחק יופיע טיפים, אבל לפני כולם אותו הדבר צריך להיות מוכר עם כללי המשחק.

לשחק זנב מרגש, כי אתה יכול להיות לוחם או קוסם. כדי לקבוע את הבחירה, רק צריכים להקצות כראוי מאפייני נקודות של הדמות שלך.

משחק מקוון סיפור מלא של אירועים מעניינים בדרכו תוכל לפגוש אבירים האמיצים ואמיצים, קוסמים ומכשפים רעים טוב ולהרגיש את הטעם של הרפתקה נפלאה זו. הצטרף בזנב המשחק נותן לך את ההזדמנות לדעת את הסודות של עולם הקוסמים ולהרגיש את השמחה של נדודי מרחבי העולם.

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more