סימניות

חרבות & שיקויים 2

שמות חלופיים: חרבות & שיקויים 2

משחק חרבות & amp; שיקויים 2 היא הרחבה של הקודם עטור הפרסים שלה. הפרויקט מתגאה גם גרפיקה יפה ומשחק מעולה. המשחק הזה & ndash; מה שאתה צריך כדי לעבור את החורף הקר בערב. בדיוק מה שחיפשת, לא? אין לך זמן להיות משועמם, כי עכשיו אתה צריך לפקח על התקדמות עניינים בחנותו כל הזמן.

כן, כלומר, חרבות & amp; שיקויים 2 באינטרנט יעזרו לך להיות הבעלים של חנות קטנה. המשימה העיקרית שלך היא שאתה צריך לפעול באופן מתמיד לביצוע לאורך כל המשחק & ndash; לחדש את מגוון המוצרים עם מוצרים חדשים, למכור יותר מוצרים ללקוחות, כדי להיות מסוגל להשיג גישה למתכון סודי חדש. ובכן, וכמובן, אתה חייב לעשות את החנות שלך מביאה לך רווח. לצייד ולשפר את החנות שלו, לשלוח נוסעים לבצע משימות ומשימות חדשות כדי לאפשר להם לשפר את הרמה שלהם, ובכך לאפשר לך להגדיל את העלות של מוצרים שנמכרו בחנות.

המשחק הזה & ndash; פרויקט מקוון טיפוסי, כך שבכבר הפך למסורת טובה ב[ 1] חרבות & amp; שיקויים 2 הרשמה יהיה צורך להתחיל את תהליך המשחק. אתה לא צריך לבלבל את העובדה שחברה בניהולו של המשחק היא לא מילה ברוסית. בסופו של תכנון הפרויקט הוא כל כך פשוט וסביר שלא יהיה לך קשה להתמודד עם התכונות שלו בסיסיות ועסקה עם איך למלא כהלכה את טופס ההרשמה.

​​ 1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לתהליך הרישום יכול להתחיל, תצטרכו למלא טופס בצד השמאל של המסך הראשי של הפרויקט.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; אנא מלאו את כל השדות כדי, שמירה על רמזים ומערכת טיפים. כשהכל מתמלא ב, לחץ על laquo הקישור &; הרשמה עד ל לשחק עכשיו וraquo;, אז אתה יכול להתחיל ב[ 1] חרבות & amp; שיקויים 2 לשחק .

הטיוטה כל הקונים שיבקרו בחנות שלך, מחולק לכמה כיתות, בהתאם לצרכים שלהם. היכונו להיות שלקוחות יהיו רבים, וכל הדרישות שלהם צריך להיות נפגשו. כמו כל לקוחות חנות, הם להתמקח ולבקש ממך להוריד את המחיר & ndash; זה המקום שבו תוכל לתרגל מיומנויות בין-אישיות שלהם.

לשחק את משחק חרבות & amp; שיקויים 2 הוא גם מעניינים כי עכשיו תוכלו להעסיק עובדים. זה יעזור לך טוב יותר לשרת את הלקוחות ולתרום לפיתוחה של העיר. ובכן, וכמובן, אתה יכול להרגיש כמו בוס אמיתי. זה מפתה צלילים!

אתה יכול להפעיל את האשף הבא:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; את הקוסמת, שאופל מוכר.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נפח.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bowyer.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Jeweller.

כמו בחיים, במשחק אתה צריך לעקוב אחר כמה כללים בסיסיים. לדוגמא, אם הקונה דורש את הבלתי אפשרי, עדיף לענות לו כישלון. לא עוצר שם ולהתפתח.

& nbsp;

המשחק הזה יעזור לך לפתח את כישורי המנהיגים, והכי חשוב לעשות את זה חרבות & amp; שיקויים 2 חופשיים !

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more