סימניות

Survarium

שמות חלופיים: Survarium

המשחק Survarium & ndash; יורה האדם הראשון רב-משתתפים חינם שמעביר משתמשים אל העתיד לא ידוע. אתה מוצא את עצמך בזמן מבולבל התבגר בעולם לאחר האסון הסביבתי. הסיבות לכך אינן ידועות. אבל התוצאות הן שם. חריגות מתרחשות שלא יודעים מה קורה סביב בעלי החיים, מתחמי תעשייה התקפה נואשת וחפצים אחרים להתנהג כמו משוגע, והציפורים והצמחים לנבוט חסרות תקדים בעובי של אספלט ובטון. הטבעת הצפופה הערים מוקפות יערות בלתי חדירים, שגם הם מנסים להיכנס לטריטוריה של מגורי אדם. בעוד שכל התהליכים המתרחשים במהירות מדהימה. מדענים בבהלה, כי אף אחד לא יודע איך לעצור את בלגן כזה. אדם הופך להיות קשה יותר ויותר כדי לשרוד באנרכיה שלאחר מכן. מה יקרה לאנשים שנפלו לפאניקה אם הם יכולים להסתגל לחיים בסביבה & ndash חדש; ללמוד כל מה שאתה יכול, מתחיל לשחק Survarium.

הדלת נפתחת לרישום Survarium יקום פנטסטי. אתה צריך ליצור חשבון, ולאחר מכן להפעיל אותו על ידי לחיצה על קישור מיוחד שימצא במכתב שנשלח על ידי הרלוונטי הממשל. מלא את טופס ההרשמה אתה צריך תחומים הבאים: שם משתמש, כתובת דואר אלקטרוני (לחזור בשורה הבאה), סיסמא (עם אישור), אזור הזמן, תאריך לידה, שם המדינה. שדות חובה מסומנים בכוכבית. אבל לא להתעצל ולספק מידע מלא. אישור הרישום יש להזין בקוד תחום מסוים מהתמונה. ולבסוף, על בסיס חובה לאשר עמידה בשאלות הנפוצות.

מאפשר Survarium & nbsp; לשחק תצורת מחשב חייב לעמוד בקריטריונים הבאים: מערכת ההפעלה Windows XP / Vista / 7/8; כרטיס קול תואם DirectX; כרטיס מסך Nvidia GeForce 8800 512 MB או יותר עם DirectX גרסה 10; מעבד כוח ממוצע; לפחות 2 GB של זיכרון RAM וחיבור 64 KB \ s או יותר באינטרנט. כדי לשלוט בעכבר ומקלדת יש צורך.

מועבר ברגע לתוך עולם הפנטסיה, להיות מסוגל לשחק Survarium בחינם, אבל כדי להצליח אתה צריך כמות מסוימת של ידע. הבה נבחן שורה של תכונות עיצוב משחקי Vostok. יינתן לך הבחירה של מצבים:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; PVP (משחק קבוצתי) ;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; PvE (משחק חופשי);

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; קו-אופ (משחק שיתופי).

באופן כללי, המשחק מורכב מהתקפות. אתה תבצע את המשימות שונות, אשר דורשות ציוד מתאים. הפוך שריון הגון, אלא אם כן אתה רוצה להיכשל המשימה. כל יום יצטרך להרוס את מוטציות מציקים ולהילחם עם מתחרה, ללא רחמים להרוג אותם. כל תושבי היקום & ndash; או נוודים חסרי שהיו בעבר, אזרחים מן השורה בעולם, או בוזזים הנואשים, שהחליטו שיש להם מה להפסיד, או מבולבל על ידי נציגים של הצבאות פעם החזקים נשארו לבד עם הטבע המרדני. והם מחפשים מחסה בעולם הרצחני החדש. שחקנים למצוא מינם, מקובצים ומשותף לחפש מקלט לעצמם. נוצר כל מחנה. להרגיש בנוח במחנה שלו, תצטרך משאבים שונים. זה יהיה לייצר לא רק חפצים, אלא גם מזון, מים, ציוד רפואי ולהצטייד בדלק. השלים בהצלחה את אמינות עליות משימה. בנוסף, כך שאתה מרוויח כסף.

כדי שתוכל לשרוד Survarium באינטרנט , אתה צריך הכשרה המקבילה לחימה, אסטרטגיה שנבחרה כראוי, יכולת ליישם בזמן, והכי חשוב תקין, תרופות במחיר סביר. להגדיל את הסיכויים של כישורים ופעולה סמויה שלך. יש לרתום שיכולים להפוך אותך לבלתי נראים לאויב. אבל הוא חייב ללמוד תחילה כיצד להשתמש.

המשחק מציע למשתמש Survarium לנסות על תפקידים כגון סקאוט, מרקסמן, חפצי האנטר, Stalker, המעניש, פוצע. בחר את מה שרוב רוצה לפגוש וללכת להרפתקה בלתי נשכחת. במהלך משחק ללא לאות תמצוץ גיבור, הגדלת הביצועים שלה. הפרמטרים העיקריים הם: מצב בריאות, משקל, אנרגיה, מיסוך, הגנה, חמצן בידוד.

האם אתה מסוגל להסתגל & nbsp; לתנאים קיצוניים והפך לגיבור של זמנים מודרניים? זה תלוי בהתמדה והכוח של דמות שלך! נסה את זה! ואתה יכול תמיד מוביל את מזל הגברת!

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more