סימניות

עליונות 1914

שמות חלופיים: עליונות 1914

משחק עליונות 1914 הוא משחק דפדפן בחינם שבו השחקנים להיות ראשי המדינות חזקות באירופה בתחילת המאה מסוכנת. האתגר שלהם הוא להיות המנהיג הבלתי מעורער ביבשת ריבונית בדרגה גבוהה באמצעות דיפלומטיה או פשוט בכוח הזרוע של הצבא המפואר שלו עליונות 1,914 מקוונת. ליצור בריתות חזקות, לבנות הכלכלה שלך, ולהכין את המדינה למלחמה. עופרת הגברים שלך לקרב והפך לשליט של אירופה עליונות 1,914 באינטרנט .

לפני המשחק עליונות בשנת 1914, ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; עליונות 1,914 רישום לא ייקח הרבה הזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; לשחק בחינם וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן את שם המשתמש;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לכתוב את תאריך לידה שלך;

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; הרשמה & raquo;.

אתה תשחק את המשחק עליונות בשנת 1914 ולפתח את הטקטיקה ואסטרטגיה של העברת כוחות. שחקנים חייבים להיות זהירים מאוד, כי מלחמה לא תמיד ניתן הכריזו; התקפות פתאומיות הן די נפוצות.

משך הסיבוב של העליונות 1,914 קו משתנה מארבעה עד שמונה שבועות אחד. אתה משחק על מפה שבו יחידות לנוע ברציפות, כמו ברוב משחקי דפדפן. משחק עליונות בשנת 1914 נותנת לך את המדינות 30 ומתנגדי מבוקרת מחשב אינטליגנטיים, מודרניזציה נרחבת של המחוז, משאבי מסחר ודיפלומטיה! יחידות עליונות בשנת 1914 נעו באינטרנט בזמן אמת על המפה ההיסטורית.

המשחק עליונות 1,914 באינטרנט אין קול אבל אולי עם שחקני עומס נוספים להוריד כמה קבצי מוסיקה . זה יעזור להגביר את העניין במשחק, כשאתה ב[ 2] עליונות בשנת 1914 כדי לשחק.

באופן כללי, עליונות יש 1,914 קו שלוש קטגוריות שונות של משאבים הנדרשים להישרדותו של העם אירופאי: מזון, חומרי בנייה ואנרגיה. למרבה המזל, כל משאבים אלה זמינים על אדמת אירופה. בתחילת כהונתך כמושל המדינה, החפצים שלך יהיו מורכבים ממחוזות 12. כל מחוז & nbsp; עליונות 1,914 באינטרנט יש התמקדות במשאב אחד, המיוצר בכמויות גדולות להיות משותפים ברחבי הארץ.

משחק עליונות בשנת 1914 יש גם מפעלים. אם המחוז שודרג עם עובדי מפעל, הוא מסוגל לייצר בטכנולוגית אמצעי לחימה מתקדמת, בהתאם לרמה של עבודות שיפוץ. הם מאפשרים לך להשתמש באסטרטגיות מתקדמות יותר וחיוניים לקורס נוסף של המשחק. ייצור במשחק עליונות בשנת 1914 תלוי במפעל, את כמות הזמן הנדרשת כדי להגיע לרמה מסוימת של הצמח.

ממשק & nbsp; עליונות 1,914 באינטרנט הוא לא מושלם, אבל ניתן להסיר כמה חסרונות, זה מספיק כדי להיות קצת סבלנות והרצון לשחק את המשחק עליונות בשנת 1914.

כל ההתקדמות של המשחק שלך & nbsp; עליונות באינטרנט בשנת 1914 מוערך בנקודות דירוג שתורמות לאופי שלך. ישנם מספר של שורות שאתה מרוויח בדרך, וציונים אלה משמשים כדי להבדיל אותך משחקנים אחרים, הם סמל של הכישורים וניסיון שלך במשחק עליונות 1,914 , [ 3] באינטרנט .

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more