סימניות

הרחוב המשפטי Racing Redline

שמות חלופיים: הרחוב המשפטי Racing Redline
הרחוב המשפטי Racing Redline

- משחק מחשב. מרוצי רחוב משפטי משחק: autosimulator Redline המיוצג בז'אנר. זהו המשך, החלק השני, סדרת משחקי רחוב המשפטי, שפורסם בשנת 2003. מהדורה זו של המשחק, כמו הגרסה הראשונה, ענגה את האוהדים ברחבי העולם. אחרי הכל, רק כאן אתה יכול לדמיין איך זה להיות מכונאי אמיתי. והמכונית שלך תלויה לחלוטין בידע של המבנה שלהם שלך, הן מקומית והן זר.

Potoo, אתה יכול כבר להוריד מרוצי רחוב משפטי: Redline. כדי לעשות זאת, הדבר העיקרי שאתה צריך להוריד את התוכנה הדרושה.

במשחק אתה מקבל כאזרח מן השורה. אתה קונה מכונית מסוחר על פי בחירתך. זוהי ההשקעה במזומן הראשונה שלכם בכסף מתחיל מקבלות, באופן אוטומטי. ואז מתחיל החלק העיקרי של המשחק. קנה מנוע פריטים או מארז ולשנות אותם בעצמך. בחירת חלקים תלוי אך ורק בך. אז tyuninguete. המטרה העיקרית - להפוך את המכונית שיק מהירה ולכאורה בלתי מנוצחת. כל תחליפים נעשים אך ורק על הכסף שינצח מירוצים. אחרי הכל, הם לא פשוט כל כך, וגם כדי להעלות את הרמה.

משחק SLRR מיוצג יקר כמו אימונים ומרוצים. מירוצים מתקיימים בלילה, מה הייתם ברחובות היו ריקים. יש גם אחר הצהריים, אבל במקרים כאלה, התהליך קשה ברחובות שלמים. כמו כן, לא רחוק מהמשטרה לא deetsya. אם אתה פוגש אותם, אתה לא תברח, הוא אינו מספק במשחקים. הם יקנסו אותך על כל. מרחק במירוץ בכל פעם חדשה. וזה לא כל כך פשוט. בכל פעם שאתם מחפשים מקום חדש.

In-Game הרחוב המשפטי Racing: המכונית Redline מותגי מרכזים אוטומטי אמיתיים. הם עומדים באופן מלא עם המכונות האלה. אולי טעינת כלי רכב אחר כדי להחליף את הקיימים.

רחוב משחק לגה Resing Redline מציג שלושה מועדון מרוצי רחוב, הרמות מה שנקרא

גרין •

;

כחול •

;

• אדום.

ירוק - השלב הראשוני, המוסך הראשון שלך. בהתחלה, זה המועדון שלך, עד שתגיעו למקום הראשון במועדון הזה.

מועדון בכיר -

אדום. הנה הזדמנות להציע את המכוניות שלהם. חשוב את המראה של המכונית שלך. זה כמו להעביר כרטיס.

אתה זוכה אם יש לך עברת את כל שלושת השלבים. וסופו של דבר הפך לאלוף בגמר, אדום, המועדון.

אז שחקנים לנצח רשלנים.

רחוב המשחק משפטי 2 הוא עשה בגרפיקה באיכות גבוהה עם מוסיקה נהדרת.

אז להזדרז ולהפוך את הטוב ביותר כאן, ובכך להכיר את עולם הרכב. משחק ממהר להוריד סטריט לגה Resing Redline. מוצלח שאתה משחק!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more