סימניות

Strategoria

שמות חלופיים: Strategoriya

משחק Strategoria נחשב לאחת האסטרטגיות הטובות ביותר, אשר הושקה באינטרנט ב2013. יוצרי המשחק הבטיחו להביא את הז'אנר לרמה חדשה לגמרי של פיתוח. כך, במשחק החדש, אשר מיושמת אלמנטים ייחודיים לז'אנר של משחקים ששילבו לתועלתו, עם רמזים של סימולציות כלכליות אסטרטגי. בשל כמה תכונות מבניות של המשחק באמת יכולות להיחשב נציג ייחודי מסוגו. אתה אף פעם לא נאלץ להתמודד עם דבר כזה. פתיחת הדלתות של ימי הביניים לשחקנים מכל רחבי העולם לאחרונה, באינטרנט Strategoria כבר ציין, זכה במקום הראשון בין כל משחקי הדפדפן האחרים.

יש

המשחק הזה כל כך הרבה יתרונות, כי אתה יכול לדבר עליהם ארוך ומייגע. הרבה יותר קל להרשמה עצמית במשחק והחוויה לעצמך, מה מונח על כף המאזניים. המשחק מוגדר בימי הביניים. השחקן לא רק מנסה לשמור על רכושם ללא פגע, אלא גם לבצע באופן קבוע פשיטות הרסניות על האדמות של שכנים. אתה צריך ללמוד לשמור על איזון בין צד הכלכלי וצבאי של המשחק, למעשה בובל הודה עלולה להוביל לקריסה של מערכת.

כפי שהוזכר לעיל, ההיכרות ראשונה עם המשחק Strategoria גם נשארה תהליך רישום חובה.

1. בצד השמאל של הדף הראשי של המשחק תוכל לראות בטופס כדי לאשר משתמשים רשומים.

2. המערכת מאפשרת לאישור והיישום באמצעות החשבון פייסבוק.

3. אם תירשם דרך רשתות חברתיות שאתה לא רוצה, אתה צריך למלא טופס הרשמה שמאפשר לך בטא לבדוק את המשחק.

4. לחץ על הכפתור "הרשמה" שמתחת לטופס כדי להתחבר.

5. לפני שאתה פותח את הטופס שבו השדה נקרא «דוא"ל», אתה צריך לציין (כפי שאולי היה יכול לנחש) כתובת של תיבת הדואר האלקטרוני שלך.

6. מערכת להאמין בטוהר הכוונות שלך, אבל אתה יכול לנסות לשחק את המשחק Strategoria, אתה חייב להסכים לתנאים של הסכם זה. מה ניתן לעשות על ידי בדיקה את השורה המתאימה.

7. לחץ על "הרשמה" ולאחר מכן הדוא"ל שלך יקבל מכתב עם קישור כדי להפעיל את החשבון שלך.

8. לחץ על הקישור ולהשלים את תהליך הרישום.

המצא התחברות ולמהר ולא לשחק Strategoria. בשביל המשחק הזה, אתה לא צריך להוריד את כל קבצים נוספים, אתה יכול מייד לאחר ההרשמה לשחק בדפדפן האהוב עליך. עובדה חשובה היא העובדה שהמשחק הוא לגמרי בחינם Strategoriya. אתה לא צריך להוציא כסף כדי לקנות powerups ולזכות בהכרה רק על שכלם וחשיבה טקטית. Strategoriya הקרוב ככל האפשר לכל המציאות של העולם באותו זמן. זה לא משחק, זה החיים שאתה יכול לחיות מעניין ומרגש. תזדרז להצטרף ולעזור בביצוע ההפיכה בעולם המשחקים!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more