סימניות

לגיונות פלדה

שמות חלופיים: לגיונות פלדה

& nbsp;

משחק פלדת לגיונות מקוון & ndash; רשת מדהימה מותחן, שבהחלט להתאים את קרב צוות עם האסטרטגיות האישיות של שחקנים בודדים. היורה מרובה הדינמי שובה אותך מהדקות הראשונות. תוכל ללמוד לנהל את מכוניות עתידני הענק, לשדרג אותם, לחשוב על מהלכים טקטיים כדי לנצח את צוות שנא אויבים. פעולה מתואמת עם הסיעה לתת אמון ותחושה שאתה בוודאי poderzhat ברית אמינה, זה נותן התרגשות. הפקה של משאבים יקרי ערך, והכיבוש של שטחים & ndash; תמריץ טוב לתת את כל הטוב ביותר למלא בשדה הקרב. אירועי לגיונות פלדה מקוונים להתפתח למציאות חלופית. על ידי בחירת הצד שעבורם יילחם עד המוות, לך לעשות בחירות על דרכם של חיים בעולם צבעוני ובו-זמנית אכזרי זה.

אפשר לשחק לגיונות הפלדה מבלי להתקין לקוח. אבל, אם אתה רוצה, אתה יכול להוריד גודל הלקוח קטן. דרישות מערכת לצניעות שונה המשחק. הפרמטרים העיקריים של & ndash; מערכת ההפעלה Windows, מעבד Pentium , דפדפן מודרני וחיבור לאינטרנט. אתה גם צריך לבדוק את משחק פלדת לגיונות, ושפותח את הדלת לעולם הלא נודע אירועי דמי זעם האינטנסיבי שבו. חשבון נוצר באופן הבא: להיכנס להתחברות, סיסמא מחשבה, על פי כתובת דואר אלקטרוני ותאריך לידה. אז אתה צריך לשים את צ'ק שאתה מקבל את התנאים והגבלות של פרויקט מועמד פרטיות ורישום פלדת לגיונות הושלם.

כפי שכבר הוזכר, לשחק לגיונות פלדה, חייב לבחור כיוון. לגיונות פלדה, מורדי פנדורה, שטחי זהב ו לוחמי Tundran postoyannokonfliktuyutdrugsdrugom . האימפריה ממוקמת באזור ההררי קר פניקס. תושבי סיעה זו מעדיפים דרך רציונאלית של חיים, כי הם די מפונקים. והם משמשים לקידום לתכנן כל מקרה. גורלו של רבל פנדורה גם לא להתמכר. הם חיים במדבר שבו אין אפשרות בכלל לחלץ משאבים טבעיים. עם זאת, נציגי הפלגים לזכות לגבות אותם מהמתחרים שלהם, ובכך יכולים לצוף. דברים שונים לגמרי בשטחי זהב. יש רק שפע, אבל התושבים לא צריכים לדעת. חיים זה הפך אותם קצת עצלן ולא החלטי כשזה מגיע לנושאים צבאיים רציניים. חיים בזבזניים שהם אוהבים, ומה לשנות דבר כאשר העושר עצמו צף למעלה. לוחמים של טבע & ndash; הסיעה החמורה ביותר. בתנאים קשים כאלה עשו את זה חיים. ילדים של הטבע למדו להסתגל לתנאים שונים, ולכן, הם לא חוששים מאף קשיים. יתר על כן, הם פשוט אוהבים את מולדתם, וכולם מוכנים לשבור על המקום, שלא יעז לפלוש רכושם.

העלילה של המשחק מבוסס על פעולות צבאיות, שלום אתה יכול רק לחלום עליו. האויבים הפוטנציאליים שלך הם שחקני סיעה אחרים. זכור כי יותר קרקעות otvoyuete & ndash; השפעה רבה יותר תהיה הסיעה שלך ביקום הווירטואלי העצום. כמו כן צריך להילחם הבוזזים ש[ 17] & nbsp; ושואף לקחת את הרכוש שלך. אפשר לקחת את הגניבה של משאבים. אל תטרחו, זה לא באמת דרך הוגנת להשיג את האמצעים הדרושים. אחרי הכל, במלחמה הזאת תתאים כל האמצעים, כל עוד יש לך הגיע למטרה. זכור כי עושר מאפשר לשפר את הטכניקה, שנמצאת ברשותך. טכניקה רבת עוצמה & ndash; המפתח להצלחה בפעילות צבאית. אל תשכח לטפל בזרועות בהתאמה. הטנק ניתן להתקין מודולים שונים, כלי מערכת ואפילו רובים.

יש לציין שכדי לשחק את משחק פלדת לגיונות לא משתתפים רק בקרבות הנצחיים. יש לקחים רבים ש[ 17] & nbsp; צריך לשים לב בזמנם הפנוי. לדוגמא, סחר. במטו של כל אימפריה יש שוק שוק. וזה יסכים, נוח מאוד.

משחק פלדת הלגיונות הכין עבורך הרבה הפתעות נעימות. מכונות בסגנון מדע הבדיוני porazhat הדמיון שלך. גרפיקת 3D נותנת תחושה של מציאות. ואת היכולת להשתמש בכישורים אסטרטגיים תהיה נהנתה על ידי כל מי שרוצה להשיג תוצאות מסחררות. מפתחי משחק, החברה splitscreen האולפנים GmbH, ניסו כמיטב יכולתם כדי להבטיח שאתה מקבל הנאה מקסימלית מהמשחק. נותר רק לאחל לך משחק של תשוקה וגישה חיובית!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more