סימניות

מלחמת כוכבים: אימפריה במלחמה

שמות חלופיים: מלחמת כוכבים: אימפריה במלחמה
מלחמת כוכבים

: אימפריה במשחק המלחמה, שבו מתרחשים אירועים, כמו בשטח, ולכן עליי אדמות. המשחק הזה הוא משחק מחשב אסטרטגי, הסיפור מורכב על ידי טרילוגיית מלחמת הכוכבים ייחודית.

לכל אחד יש מצב מאפיינים משלה:

1. מצב מסע פרסום. זהו סיפור קלאסי RTS.

מצב כיבוש גלקטי. מלחמת כוכבים

: אימפריה במלחמה יש לך את ההזדמנות ובכל אתרים אחרים המציעים את היכולת הזו. ניתן לעשות זאת באתר האינטרנט הרשמי של המשחק או ב-YouTube. בסרטון חושף מידע בסיסי על המשחק, מתאר את המשימה, מצבי משחק ועוד. מצב זה מחולק למספר חלקים:

במהלך המשחק אתה יכול לערוך מחקר ולהמציא טכנולוגיות חדשות, ספינות חדשות, וכלי נשק חדשים. המורדים במשחק הזה לא בפיתוח הטכנולוגיה שלהם, והם ייקחו מן הקיסר כל טכנולוגיה שפותחה, אשר מתחילה להיות המורדים העיקריים. קרבות טקטיים, מחולקים כל הזמן בחלל וכוכב לכת. הם מתרחשים בזמן אמת. בקרבות החלל כולל כל הזמן מספר מצומצם של ספינות. במשחק האוניות חדשות נקראות כבתגבורת. בנוסף לתחנת הקרב, צד ההגנה עשוי להיות מכ"מים עזר. כן נכח בכוכבי לכת הסוללה. בהתאם לגודל של הספינה הם האזורים המושפעים הבאים: רובים, מחוללי המגן, מנועים, השריון והאנגר.

1. רובם יכולים להשתתף בקרבות חלל, ודמויות אחרות רק בארץ קרבות.

אתה פעיל יכול להסתובב בשדה הקרב, מבנים ללכוד ולהשתמש ביכולות מיוחדות, אבל אתה לא יכול לירות.

האם גם בהווה, בנוסף לדמויות במשחק ולתמוך בדמויות חסרות שם, שבו אתה יכול לשכור שחקן. הם נקראים ציידי ראשים, סוכנים, מבריחים, וכן הלאה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more