סימניות

STALKER: Clear Sky

שמות חלופיים: STALKER: Clear Sky
Shadow of Chernobyl:. כמו בחלק הראשון ופריקוול שפותח על ידי GSC Game World. לכיוון המרכז של האזור מדי קבוצה קרובה של מטרידנים. קורה באופן בלתי צפוי התפרצות אלימה, לאחר שישנה את האזור כולו. רבים מהחיילים שמוצאים את עצמם במקומות אנומליות מתו. גיבור - שכיר החרב בשם צלקת. הוא שרד יותר פליטות, בעוד שכל חברי צוות שלו נהרגו. זה כאן כי oklemalsya צלקת ולאחר מכן החל לשתף פעולה עם מציליהם. מה קורה עכשיו, אתה יכול ללמוד, מתחיל לשחק Stalker Clear Sky.

נתפס בעולם פנטזיה, תוכל לבחור קורס של התנהגות. אתה יכול להיות עובר אורח או שותף פעיל במה שקורה מסביב. ללא קשר לפעולות שלך בעולם הוא תמיד עשיר במגוון רחב של אירועים. עם כל צעד שאתה מצפה הפתעות חדשות. וכדי ליישם את המסע כזה בלתי נשכח, אתה רק צריך להוריד Stalker Clear Sky. משחק סימולציה חיים מערכת חדשני שולט על כל הדמויות ואירועים באזור. לכן, העולם הוא באמת תוסס וזריז. דינמיקה במשחק מוסיפה ולשנות את השעה ביום. ואכן, ביום או בלילה ברחוב תלוי בהרבה דברים. אנחנו נותנים דוגמא קטנה. אולי בלילה הוא לא שווה נשען החוצה מקלטים? באופן כללי, כל הזמן, ואתה צריך ללמוד כדי להבין את זה. כאלף מטרידנים לשרוד בהצלחה בעולם הזה. אתה יכול להיות אחד מהם ולחיות את אורח החיים שרוב מעדיפים. למרבה המזל, את חופש הפעולה במשחק מאפשר את זה.

כדי לצאת ללא פגע מהקרב, אתה צריך לדאוג לציוד אמין.

חיים אינם שוקטים על שמרים, ואיתו לשנות והבידור אהוב. נסה את זה - אתה לא תצטער!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more