סימניות

אבירי ספירלה

שמות חלופיים: אבירי ספירלה

ספירלת אבירים & ndash; תפקיד משחק מקוון מרובה משתתפים. הוא משלב מגוון רחב של ז'אנרים. נוצר עבור חובבי מסעות הרפתקנים דרך עולמות לא נודעים. אתה לומד את מנגנוני שעון כדור הארץ ולהילחם תושביה. משחק אבירי ספירלה אולי נראים די פשוט, אבל עדיין בעתיד, אתה תרגיש את הריגוש שלו.

מה היית צריך לעבור במהירות למשחק הוא ראשון ליצור את החשבון שלך במשחק. רישום אבירי ספירלה ייקח לך שבריר שני של זמן. רק בצורה נכונה להזין את הנתונים הנדרשים:

  • , הכנס את כתובת דואר האלקטרוני שלך;
  • לחשוב ולכתוב את הסיסמה שלך, בהיקף של לא פחות משישה תווים.

ואתה יכול מייד להתחיל לשחק אבירי ספירלת המשחק. כאן בשלבים המוקדמים אתה בא עם שם עבור הדמות שלך, או שאתה יכול להשתמש בבחירה של השם של תכנית האינטרנט אקראית. ולאחר מכן ליצור דמות & ndash; המסווה שלו, של ארבע אפשרויות המוצעות. אתה בוחר את הציוד הראשוני, ודרך אגב, עם את הדמות שלך כבר יש חרב, מגן, ואקדח. עדיין יש צורך לקבוע את הצבע, אשר בעתיד כבר לא יכול להיות שונה. בשלב זה יש לך שהוקצה לדמות שלך.

עכשיו יתחיל. ב& nbsp; כוכב לא נודע & ndash; מנגנוני שעון, אתה מקבל התרסקות בלתי צפויה הספינה שלך. ולך עם בחור trёma כמוך, להחליט izvedyvat שטח. אתה מוצא את עצמך בnbsp העיר ו; הייבן. כאן יש מדהים. העולם הוא כל כך נפלא ששינויים שירתו כל הזמן.

אבירי ספירלה, אתה יכול לשחק, בהתאמה, שכמאוחד בגילדה, כחלק מארבעה אנשים, ולהילחם לבד.

כל הציוד שלך ופריטים הכרחיים לאורך כל המשחק, ניתנים לך ההזדמנות מחדש למכור במכירה פומבית, או פשוט לקנות. אבל כאן יש אפשרות מושלמת עבור רווחים:

  • מכירה פומבית ומשאבים;
  • אסימונים;
  • קראפט;
  • מרשמים;
  • חוזרת.

המכרז ומשאבים & ndash; היכולת למכור את המשאבים הקיימים שלך במכירה פומבית, ואילו התחקות משאבי הריצה והיקרים ביותר.

מטבעות & ndash; כהכנסה נוספת. בכל רמה, ייפול מתוך החזה.

קרפט & ndash; מכירה של דברים לפטם את המחיר.

מתכונים & ndash; מכירה של מתכונים במחיר זול שנרכשו בעבר.

Resale & ndash; בתום המכרז & ndash; להציע על הפריט שלך ולמכור אותו.

באופן כללי, יש צורך כננת הונאה כזה ולשפר את הציוד שלך.

גרפיקה

משחק מקוון אבירי הספירלה פיתח קריקטורה, כגון איכות פשוטה אלא. כך שאתה אל תתייאש, משחקים אלה מספקים הרבה כיף והתרגשות. משחקיות היא גם די משעשעות, שפע כזה של קרבות מסיביים לא תמיד נפגשו.

אפשר לשחק משחק אבירי ספירלה בחינם, המפיקים באופן אוטומטי להגדיל את הטווח של האוהדים שלה, וזה משך שחקנים אחרים.

& nbsp;

בעולם הזה מעניין וכל אחד יכול ליפול, & nbsp; אבל להחזיק בו הוא לא די קל. אבל זה שווה לנסות את מזלם! בשלב הבא, בעולם של לא ידוע! & Nbsp; & nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more