סימניות

Spec Ops: הקו

שמות חלופיים: Spec Ops: הקו

Ops משחק Spec: הקו - הוא משחק פלטפורמה מרובה בז'אנר של פעולה צבאית מן היזם Yager הפיתוח, שפורסם 26 יוני 2012. Localizer על שטחה של הפדרציה הרוסית הוא 1C-SoftKlab, ששחרר את המשחק ברוסית באותו הזמן עם בכורה העולמית. החבר 'ה מ Yager יצרה די משחק טוב. אם אתה מתחיל לשחק Ops Spec: הקו, אז בודאות כמה יסכימו כי הסיפור במשחק הזה ממש בולט!

אז, במשחק Ops Spec: סיפור הקו על האירועים להיות הדמות הראשית, שכאן היא קפטן מ ' ווקר. שלו כמפקד קבוצת הלוחמים לזרוק דיבאי שבגלל סופות חול חזקות וארוכות מאוד תכופים מכוסים בחול, כך שחיים בה הפכו לבלתי נסבלת. רוב המקומיים הצליח לקחת מחוץ לעיר. עכשיו Duban מאחורי כמה אנשים ולהקות משחרות לטרף. פעם אחת בחלק המרכזי דיבאי המטה שלושים צבא shtatovskie גדוד שלישי המבוסס בפיקודו של הקולונל קונראד. לאחר שישה חודשים של שקט מוחלט מגיע פתאום מהודעת הקולונל של משימת פינוי ברירת מחדל. כדי להבהיר את המצב, ואת מבצע החילוץ בעיר, נשלח קבוצה מיוחדת "דלתא" בפיקודו של ווקר. להיות כבר בDuban, מהומות מבינה שהם נכנסו לקרב בלגן אמיתי.

Ops משחק Spec: מפתחי מחשב הקו כל כך הגה שיש לו קצוות מתפצלים. 4 אפשרויות זמינות לגיימרים להשלים את המשחק. נקודת המעבר של הסופים וריאנט ממוקמים בפרק האחרון, ולא זה לא משפיע על גיימר הפעולה במהלך המשחק. זה מה שהמשחק הציע סופים

1. קפטן מ ' ווקר מאפשר קולונל קונרד להרוג את עצמו, או שהוא מתאבד, מדבר עם קולונל

2. קפטן מ ' ווקר מחליט להרוג את הקולונל, ולאחר מכן להשכיר את היחידה, מה שמביא אותו הביתה.

3. קפטן מ ' הקולונל ווקר מחליט להרוג והם נהרגו בקרב יריות עם יחידת החילוץ.

4. קפטן מ ' ווקר מחליט להרוג את הקולונל, ולאחר מכן מסיר את כל הלוחמים של צוות החילוץ, והוא מחליט להישאר בדובה.

אם לא החלטתי עדיין אם לSpec Ops: הורדת הקו, אז אנחנו ממליצים לך למצוא באינטרנט על Ops Spec: ביקורת הקו. לאחר קריאה רבות חוות דעת של מבקרים או גיימרים מנוסים כמו גם לראות קטעי וידאו הסקירה קדימונים משחק, יהיה קל יותר להחליט אם אתה צריך להוריד ולהתקין על המחשב שלך.

התקנת המשחק ולהתחיל לשחק בו, אתה יהיה להכיר את הדמויות הבאות:

1. ניתוק של "דלתא" - קפטן מרטין ווקר, סגן 1 אדמס - אמנות כבדה. סמל לוגו - צלף.

2. ארור (33th גדוד) - קולונל ג'ון קונרד, DJ - כתב המלחמה, הבוס של מאפיה, סגן מקפרסון, סמ"ר ג'ון פורבס.

3. ה-CIA - סוכני Kastavian, דניאלס, גולד, ריגס.

בOps Spec: משימת הקו. המפתחים שלהם מוכנסים למשחק די הרבה. זה מתחיל בפרולוג, אז 15 פרקים ואחרית דבר, כך שכל אחד, אפילו הגיימרים הביקורתיים ביותר יהיו לאן לפנות.

אם אתה מסוקרן הסיפור שלנו על המשחק, ואז ללכת לאתר הרשמי http://www. specopstheline. com / מדד. html ולהוריד את המשחק. בטח אשמח לבלות יותר משעה למעבר משחק מרתק ועשויים מאוד מוצק זה בסגנון צבאי.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more