סימניות

SpaceInvasion

שמות חלופיים: SpaceInvasion

להכיר SpaceInvasion משחק מקוון. יקומי נצנצים חדשים והרס של עולמות שהם מיליונים שנים, תוכלו ליהנות בקנה מידה של המשחק הזה במלואם. משחק & nbsp מקוון; SpaceInvasion בעיטות מחוץ בדפדפן. אבל לפני שאתה לצלול לתוך קרב הכוכב, vzglyanёm כל דרישות מערכת המשחק שלנו. משחק מקוון SpaceInvasion פועל בדפדפן. כדי לפעול כראוי אתה צריך להתקין Adobe Flash Player. כיום נתמך & nbsp; כמעט כל דפדפנים פופולריים. באשר לחומרה & ndash; מספיק לרמת מחשב פנטיום 3 עם 16 מגה בייט של זיכרון RAM, הדבר העיקרי שהיה הגישה לאינטרנט. & Nbsp;

& nbsp;

& nbsp; במשחק הרשמה & nbsp; SpaceInvasion לא יגרום אפילו הבעיה הקל שבקלים. כדי להתחיל לשחק אתה צריך לציין בחירתך & nbsp; ניק & ndash; שם שחקן, סיסמא, כתובת דואר אלקטרוני, תאריך לידה, ארץ מגורים ומצביעים על קבלת התנאים של הסכם זה. & Nbsp; תאריך & nbsp; SpaceInvasion מאפשר לך לקבל חדשות על & nbsp; העדכונים למשחק, כמו גם אירועים משמעותיים של המשחק לתיבת הדואר שלך, אם אתה רוצה אתה יכול שותף הפצה.

רישום מקוון SpaceInvasion מאפשר לך להיות בעולם של גלקסיות. אתה יכול ליצור מערכת הכוכבים שלך, או להיכנס לאחד קיים. & Nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp; מרכז הגלקסיה שלך כוכבים & ndash; כדור הארץ ב& nbsp; שיכול להיות הרבה יתרונות, אבל לא יכול להיות חסרונות. אחד הפרמטרים העיקריים האיכות של כדור הארץ - הזמינות של משאבים לפיתוח (Kryptonite, עפרות, מתכת, תבלינים), הטבע של האווירה יכול גם לסבך את החיים שלך, ולייצר אנרגיה באחת משלוש דרכים. כמו כן, לכל כדור הארץ טמפרטורת הסביבה שלה, & nbsp; הגודל הפיזי שלהם, ו& nbsp; הקואורדינטות בגלקסיה. משחק מקוון SpaceInvasion, כך שאתה יכול לשפר את הפיתוח הכלכלי וצבאי של הפלנטה שלכם על פני כדור הארץ במהירות, אתה יכול לצפות ב& nbsp; laquo הסעיף &; סקירה של העולם וraquo; . אתה גם צריך להיזהר בניינים, לבצע שיפורים מדעיים ולבנות וצי רכבת.

& nbsp;

& nbsp; לשחק את המשחק & nbsp; SpaceInvasion מקוון, תמיד מרגש, זה עוזר להירגע, אבל זה יהיה חג שבו אתה צריך להשתמש הכיכר שלך, כי ללא הכנה מוסמכת, טקטית וכלכלית של הצי שלך והכוכב שלך תושמד על ידי אויבים.

אם תחליט להשקיע משאבים & nbsp; במדע & ndash; זה מהלך טוב מאוד, כי המדע invistitsii להביא לגידול בהפקת משאבים או כוחו של הצי. בין המבנים שלב שלי, העוסקים בהפקת של מתכות, קריפטונייט & ndash; זה & nbsp; שני בניינים חשובים, המספקים אנרגיה ומשאבים כדי לבנות. אלה & nbsp; עושר חייב להיות מאוחסן במחסן. לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; SpaceInvasion לעתים קרובות מאוד, ואתה יכול לעקוב אחר חייו של הכוכב שלכם, אבל לא לשכוח את צי הקרב, וכל שחקן שמכבד את עצמו צריך הצי שלה. & Nbsp; בחנות יש לך את ההזדמנות כדי לקנות את העבודה מיוחדת שתפעל בזמן שאתה משחק SpaceInvasion. עם SpaceInvasion משחק & nbsp; אתה יכול מכל מקום בו יש גישה לאינטרנט & ndash; בין אם זה טלפון נייד, טאבלט או מחשב ישן. כוכב קרבות שלהתלקח על הפלנטה שלך תיתן לך הזדמנות להכיר חדש & nbsp; יש אנשים וכיף.

 

SpaceInvasion רישום באינטרנט