סימניות

סוניק & SEGA All-Stars Racing

שמות חלופיים: סוניק & SEGA All-Stars Racing

מעבד: פנטיום 4/Athlon 64 3. 2 GHz

זיכרון RAM

: 1 GB

כרטיס מסך

: GeForce 7600/Radeon X1300

שטח דיסק: 5. 2GB

All-כוכבי Rasing סוניק סגה - משחק ארקייד המבוסס על הרפתקאותיו של אחד מהדמויות במשחק המוכרים ביותר בעולם המחשב, קיפוד סוניק. מירוץ סוניק מציע לנו לקיים את התחרות בין כל אחת מהדמויות בסדרת משחק של מכונית או אופנוע מוזר. כל אחת מהדמויות הזמינות תהיה התכונה הבלעדית שלה, כי זה יכול להיות מיושם בצק סוניק Sega All-Stars. משחקי סוניק מירוץ, כמו גם צד פרויקטים אחרים, כגון טניס ועוד רבים אחרים, המבוססים על הרעיון של הסדרה, מאפשרים יד מבט האחר בעולמי משחק אחד והמשחקים הפופולריים ביותר בהיסטוריה של בידור אינטראקטיבי. משחקיות

לפני המשחק סוניק Sega All-Stars Rasing אנחנו מדגימים וידאו דינמי מאוד וצבעוני, שבו ג'ונגל הברקת על כלי רכב שונים, מטוסים, מכוניות, אופנועים, לטוס תווי זיהוי של כל המשחקים של סוניק. משחק סוניק סגה הבא שנקרא בתפריט מתקדם שבו אתה יכול לבחור אחת מכמה אפשרויות גזעים זמינים. הראשון שבם בסוניק סגה כל הכוכבים יהיו בטורניר המורכב מכמה שלבים, ואלה בתורם, כמו המשחק הקלאסי סוניק רמות מורכבים מארבעה פרקים נפרדים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more