סימניות

דורות סוניק Edition הנוסטלגיה

שמות חלופיים: דורות סוניק Edition הנוסטלגיה
Core 2 Duo 2 GHz / Athlon X2 64 4000 +

: המעבד

זיכרון RAM

: 2GB

כרטיס מסך: 512MB של זיכרון

שטח דיסק

: 11 GB

דורות המשחק סוניק פותח על ידי מעצבים ומתכנתים של סגה ליום השנה 20th של אחת הדמויות הפופולריות ביותר בעולם המחשב - קיפוד בשם סוניק. דורות סוניק שוחרר כמעט כל פלטפורמת המשחקים הקיימת, והעלילה הייתה לשאת אוהדי מהירות קיפוד אמיץ בכל חלקי משחק בסדרה, ונזכרה כל אחת מהרפתקאותיו. משחק מכוון את הגיבור בזמן לכל החלקים הקודמים של המשחק, החל מהראשון, בכמה שהוא יכול לנסוע לפגוש את עצמו.

מסע מחשב

ראוי לציין כי הפיתוח של משחקים לפלטפורמות שונות היה כמה הבדלים בין גרסאות הקונסולה, ואחד ששוחרר עבור מחשבים אישיים. לכן, יש מחשב דורות סוניק מספר ההבדלים משמעותיים. הראשון הוא ניווט קל דרך הרמות במשחק, העולמות, כל אחד מהם ניתן לגשת מהמיקום המיוחד של רמות מבחר העולם, המזכיר מאוד את הרמות הראשוניות של חלקיו הראשונים של משחקי סוניק. דורות סוניק ניווט מהרמה הראשונה הוא אינטראקטיביים לחלוטין, הוא יכול לעשות הכל כמו בכל שאר - לרוץ, לקפוץ, אינטראקציה עם אובייקטים סביבנו, הדבר היחיד שהוא לא ברמת מוצא, כך שהאויבים ואתה יכולים לזוז בלי בטוח להיתקל מוטציה אחרת או לרדת על קוצים. בתחילה דורות סוניק המשחק נותן לנו מבחר כמעט חסר צבע ברמה עולמית, אבל ככל שתתקדמו בצבע זה יהיה בהיר ויפתח רמות חדשות, שנשא גיבור בעולם הקלאסי הוא סוניק, המודרני, ולאחר מכן פתח בשליש עולם - Dreamcast העידן.

עולמות סוניק

כל שלושת המשחקים של העולם שונה מכל אחד אחר, אבל לשמר את האווירה הכללית. כל אחת מהרמות של כל העולם יהיה מורכב מארבעה פרקים מחוברים, וכל רמה תיפתח לאחר המעבר של קודמו, וזה לא משנה שלעולם יתייחס לרמה זו, יש לו את המשחק על מנת קפדן. לאחר המעבר של העולם המודרני, כאשר סוניק יכול לנצח את הבוס הראשי של העולם המודרני סוניק פתוח ורביעי בעולם בונוס, שהוא מנגנון פגום שבתוכו הגיבור חייב לאסוף את שבע כאוס הברקת. לאחר שכל האבנים תיאסף, והמנגנון הוא קבוע, אתה יכול לגשת לקרב עם הנבל שבכל עולמות המשחק.

בונוסים

בכל אחת מהפעולות של כל רמה של המשחק יהיה בונוס נסתר כוכב האדום טבעת, מה שייתן הזדמנות לפתוח את המיומנויות חדשות, שלא נחקרו קודם לכן, להגביר את מהירות הריצה או גיבור קפיצת גובה שלך או להוסיף סוגים חדשים של התקפה, וזה לא רק כדי לעבוד בשבילך למסע . אתה צריך להיות זהיר, כי מיקומם של חמש הטבעות יקרות תוכל לגלות אחד מהחברים הרבים של סוניק, שיח קטן לפני כל פרק. לאחר שעובר את כל הרמות, המשחק לא מגיע לסיומו ולפני שהשחקן יפתח משימות נוספות שבו הוא לא רק יכול לשחק סוניק, אלא גם דמויות אחרות, ביצוע משימות מיוחדות ולקבל כמה פרסים נוספים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more