סימניות

SoccerStar

שמות חלופיים: SoccerStar

SoccerStar מקוון & ndash; ז'אנר ספורט משחק דפדפן בחינם מרובה, הוא מעוצב בסגנון הומוריסטי. פרויקט מפתחים, אולפני L39, מו"ל עומד כמו דינמיט. בעולם המשחק אתה לא צריך לקחת על עצמו תפקיד מאמן מפרך, במקום שאתה עצמך יהיה פועל סביב המגרש ולהבקיע שערים, מרגיש את החופש ושמחת נצחון. הגיבור שלך & ndash; זה מתחיל כדורגל, אשר בעתיד עתיד להפוך לכוכב אמיתי. אתה בוודאי תוביל אותה לעתיד טוב יותר, שיפור מיומנות התקפותיו. מה יכול להבקיע שערים יותר, מהר יותר ההכרה. בחר את המיקום שלך וללכת לחלק העליון של העולם!

רישום SoccerStar יפתח את הדלת לספורט עם כל הסיכויים שלה. צור חשבון הוא לא קשה. עליך להזין בצורת שדה מיוחדת את הפרטים הבאים: שם שחקן, כתובת דואר אלקטרוני, סיסמא. גם עליך לבחור את המין, אלא גם לשים סימן ביקורת כדי לאשר את האימוץ של הוראות וכללי המשחק מקובלים. אגב, כאשר אתה יוצר דמות, אתה יכול לבחור את המראה, כי יש תכונה כמו פניו של שינוי כזה.

לשחק SoccerStar הוא זמין לכולם. עומס לא צריך. דרישות מערכת נמוכות, ולכן לא צריכה לדאוג שאם התצורה של המחשב היא שונים שיעורים תלולים. הדבר העיקרי שהותקן פלטפורמת Windows 98/2000 / ME / XP, היה זמין באחד מהדפדפנים המודרניים וכבר מחובר לאינטרנט.

אז, יש לך להיות יהיר בקרב שחקניו. מה בדיוק אתה עושה? זה תלוי מה מקצוע לבחור מבין האפשרויות הבאות: חלוץ, קשר אחורי, מגן ושוער. מהכיתה של הפונקציות תלויות שביוקצה לך במהלך המשחק. אבל בכל מקרה, יצטרך להתמודד עם פרמטרים כגון כיוון השפעה, זווית השפעה, לסובב את הכדור והכוח של המכה. תוכל להגדיר אותם נכון & ndash; מאמין שההצלחה בכיס שלך!

להיות חבר מועדון הכדורגל & ndash; אז עם שותף כדי להשיג את הגבהים של ספורט קריירה. זכור כי רק על ידי הפועל יחד, תוכל להביס את הקבוצה היריבה. זה לא הסוג של ספורט שבו כל אדם לעצמו. אגב, אם תרצה בכך, עד שתוכל ליצור המועדון שלך אם אתה לא רוצה להיות חלק מאחד מאלה הקיימים. למועדון יכול לשפר כמה, כלומר, מאמן ומנהל של האצטדיון.

הרבה תלוי בהכנה למשחק הבא. החל SoccerStar & nbsp; אתה פשוט צריך לשחק רכבת הגיבור שלך כל הזמן. גורמים אחרים כדי להיות שחקן כדורגל, ומכאן גם ביטחונו. אלה הם בגדים שבזכות kostyumizatsii ניתן לשנות, וכמובן, אוכל. אם אתה מצליח לתפוס את המשמעות של החיים של ספורטאי, משחק SoccerStar יהיה לך הרבה כיף.

אגב, SoccerStar , ושחקנים מקוונים צריכים להרוויח. אחרת, איפה הכסף לקחת את כל נחוץ? אתה תרוויח משחק מטבע וכוכבים. בעוד רמת השכר תלויה בפופולריות שלך. בקרוב תוכל להרשות לעצמם ושאר הגונים ואוכל טוב ובגדים מגניבים.

אולי אתה מעוניין בשאלה באיזו תדירות אתה יכול ללכת על המגרש עם הכדור, כדי להפגין את כישוריהם. אליפות תימשך שבעה ימים, ובכל יום בתקופה זו מועדונים לבלות שני משחקים ביום. אז זה לא יהיה משעמם! הוא אמר כי צוות הראשון מצויד בתווי מחשב, יש צורך להבטיח כי אתה יכול להתחיל מייד רודף אחרי הכדור.

& nbsp;

משחק כדורגל מצחיק הוא שונה שבמשחק נתפסים בקלות. גם אם אף פעם לא שיחקו בעולם האמיתי מתרוצץ בפעם האחרונה המגרש אחד גם בשעות בית הספר, זה עדיין את הסיכויים שלך בנשימה אחת עם שחקנים אחרים, גם אם הם מתגאים שפע של ניסיון. אתה לומד במהירות וביבין את כל הניואנסים. בקרוב יתפוס את עצמי חושב, שהיום לא יכול לחיות בלי משחק צבעוני חפצים! הצטרף עכשיו, לפתח דיבידנדים שלהם! ככל שאתה משחק, תשלום המשמעותי, ובכך ההזדמנויות. בואו החיים של שחקן כדורגל יביא לך הנאה! ליהנות משחק!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more