סימניות

Silkroad מקוון

שמות חלופיים: דרך משי באינטרנט

בפניכם את תפקיד משחק המקוון מרובה המשתתפים שייקח אותך חזרה בימים של סין העתיקה, במזרח התיכון ובאירופה. זה משחק Silkroad באינטרנט שבו דרך המשי הגדול הוא אינטרנט חיבור בין העולמות של אסיה ואירופה. יש לך הזדמנות לעשות ההרפתקאות שלך לתרום למסולסלות דרך משי. & Nbsp;

& nbsp;

משחק מקוון & nbsp; silkroad דורש & nbsp; להוריד ולהתקין את המשחק & nbsp; במחשב שלך. כדי לעשות זאת, בצע את הפעולות הבאות:

1. באתר הראשי של המשחקים להורדה ההורדה משחק (3. 2 מגה-בתים)

2. לאחר מכן להפעיל את הקובץ שהורדת ולפתוח מרכז המשחק שלך.

3. יש לבחור בכרטיסייה & laquo; המשחקים שלי & raquo; שבו אתה יכול להתחיל להוריד את המשחק silkroad.

4. לאחר סוף ההתחלה להורדה להוריד את הקובץ לבצע את ההתקנה של המשחק. כאשר מתחיל את המשחק, אתה באופן אוטומטי להתחבר לשרת המשחק.

& nbsp;

כדי לצלול לתוך העולם של משחק silkroad הרפתקה בזה, המחשב שלך חייב לעמוד בדרישות המינימליות הבאות:

מעבד: פנטיום MHz או 3 800 גבוהות יותר

זיכרון RAM: 256 MB

כרטיס מסך רמה: GeForce2 או ATI 9000

סאונד: DirectX 9 תואם. מפת 0C

הכונן קשיח: 4 GB או יותר

מערכת הפעלה: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista.

silkroad פשוט ואז אתה חייב להיות מועבר & nbsp; רישום:

1. ובlaquo; הרישום וraquo; באתר הראשי של המשחק שאתה מציין את הסוג של האופי (סוחר, צייד או גנב)

2. הזן את שם המשתמש שלך חדש (השם שבו תוכל ללמוד בשרת המשחק)

3. אישור סיסמא חדש. גם לציין שאלה סודית (שם הנעורים של אימך, וכן הלאה. ) והתשובה, במקרה שתשכח את הסיסמה שלך.

4. דוא"ל

& nbsp;

ואז אתה צריך לאשר את הקבלה של כללי המשחק שלך. כל הנתונים הללו נשלחו כבקשה לרישום. אחרי כמה זמן על האישור בדוא"ל שלך מגיע עם קישור לפרופיל שלך במשחק, אז אתה יכול להניח כי הרישום בnbsp משחק &; Silkroad מעל.

כרגע, משחק מקוון silkroad כולל 2 גזעים: אירופים וסיניים.

הגזע האירופי. לשחק את המשחק & nbsp; silkroad מקוון למרוץ אירופאי יכול להשתמש בכיתות שש הדמות: לוחם, קוסם, מכשף, בארד, כומר ושודד. כל כיתה היא ייחודית ויש לו יכולות מיוחדות במשחק. המירוץ האירופי הוא ממוקד לחלוטין על משחק הקבוצה, אשר מפצה על החולשה של השחקנים הבודדים. כל קבוצה בכיתה יש מטרות משלה, אשר מתאימים ליכולות שלו.

& nbsp;

מרוץ סיני.

מרוץ הסיני אינו שולל מעבר בודד וחמוש במגוון של כלי נשק: חרב, קשת, חנית. פיתוח מיומנות בנשק ספציפי מאפשרת לשחקן לשלב את זה עם צורות אחרות ולעקוב אחרי התפתחות ענף ייחודית. משחקים לאופי של הגזע הסיני, אתה יכול לפתח את דמות בכוחות עצמם, ללא עזרה של הקבוצה.

במשחק מקוון דרך המשי מתעדכן באופן שוטף, וsilkroad שינויי עולם מקוונים לנגד עינינו. ולכן האפשרות של גזעים, תווים וכיתות חדשים.

& nbsp;

& nbsp;

כפי שצוין לעיל, במהלך רישום, תוכל לבחור מקצוע, & nbsp;

שעבורו אתה מוזמן לשחק ב& nbsp; silkroad בהשגת הרמה 20. הם שלושה: סוחר, צייד, רמאי.

סוחר. כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; silkroad עבור סוחרים לאחר שקבל רמת 20 ועד ראש איגוד סוחרים. על ידי הצטרפות לגילדה אתה יוצר כינוי, וסוחר בגדים חדש. אחרי הנושאים הארגוניים הלוואה: תחבורת רכישה, ליצור קבוצה עם סוחרים וציידים אחרים כדי להגן טוב יותר את השיירה, לרכוש מוצרים ולהביא אותו לערים אחרות לעסקה-ציד.

& nbsp;

האנטר. המטרה היא להגן על שיירות האנטר מלתקוף שודדים ומפלצות. לשם כך הוא מקבל אחוז ממכירות סוחרים. אתה יכול להיות צייד אחרי שקבל רמה 20, הצטרף לגילדת של ציידים וקבוצות מאורגנות (קרוון) עם סוחרים וציידים אחרים.

& nbsp;

Rogue. לאחר שהצטרף לגילדה רמה 20 פושעים "אתה קם לכביש של הרפתקנות, שבו כדי לשרוד אתה צריך לעשות ביזת קרוונים עוברים יצירת כנופיה עם שודדים אחרים. זה צריך להיות זהיר של ציידים שמקבלים פרס על הראש שלך.

& nbsp;

משחק מקוון silkroad (דרך משי) - היצירה של החברה הקוריאנית Joymax, אשר הודות ליופי החיצוני שלה ואינטראקטיביות של העולם תחסל משחקים מקוונים רבים האף שלך באותו הז'אנר. אתה יכול ליצור דמות לגמרי בנפרד ובאופן עצמאי מהמשחק. כל מה שמשנה הוא סביבת המשחק שלך ואת הפתרון שלך. הירשם & nbsp; silkroad לטבול אותך בעולם נסיעות במטרופולינים של העולם העתיק (בגדד, קונסטנטינופול, דמשק), כמו גם עיר קסומה חסרת תקדים אחר של. זה עולם של הרפתקאות לגיימרים שנוסעים מכל רחבי אסיה, אמריקה ואירופה. להצטרף אליהם! & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp;

הרפתקאות בעולם של דרך המשי באינטרנט מחכות לך!

 

רישום Silkroad Online