סימניות

שוגון: מלחמה טוטאלית

שמות חלופיים: שוגון: מלחמה טוטאלית
החברה פיתחה ושוחררה חברת משחק כבר השקיעה במשחק ואת כל כחותיה של הנשמה מהרצויה ההכרה שלה. משחק Shogun: Total War פגש את הציפיות שלהם, כי באותו הרגע יש לו משתמשים ומעריצים רבים. אתה יכול להיות אחד מהם, ואתה לא תצטער על כך.

על ידי קריאת סקירה זו ומסתכל על המשחק Shogun: Total War וידאו ובדק את צילומי מסך, אתם יכולים לבקר באתר ולשחק שוגון: המלחמה טוטאלית להוריד. כאן תוכל לבוא לעזור תכנית זמינה במחשב שלך. ובזמן שאתה מפעיל אחת החמולות הגדולות ביותר של יפן הפיאודלית. אירועי משחק יתפתחו סנגוקו-Jidai, שנופל על תחילת 1530. המטרה העיקרית שלך במשחק - השליטה שבט בעת ביצוע פעולות לחימה על מנת להשיג את התואר של שוגון.

כל שבט תופס חלק גדול משטח של מדינת יפן, אשר באותו זמן תחת האיום של הפרדה ואוסטרבה הסמוכה.

המשחק כולל הבחירה של שבעת השבטים האלה שלך: Shimazu, מורי, אודה, ימאגאווה, טאקדה, Hojo, אואסוגי.

כמו כן במשחק שוגון : סה"כ מלחמת דמויות כאלה שהוצגו הם מסוגלים לבצע פעולות סמויות על המפה האסטרטגית. בקלות עובר על אויבים ותנועות דיווחי שטח של צבאות וכל התאונות.

משחק Total War Shogun מוצג בגרפיקה באיכות טובה, לא אפשרית עם האיכות הטובה ביותר של פירוט. מוסיקה, שהוא לא פחות חשוב למשחק, יש לו צורה טובה.

ניתן להוריד סך הכל המלחמה שוגון ולא מבזבז את הזמן ולהוביל את הצבא כדי להתחיל את המאבק להכרה בשבט שלך.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more