סימניות

החזרות Shadowrun

שמות חלופיים: החזרות Shadowrun

Shadowrun מחזיר טקטי משחק מחשב משחק התפקידים בז'אנר של פנטזיה וסייברפאנק.

כאשר יש לך כבר עולה על גדותיו רצון לשחק את המשחק, אתה יכול להמשיך הלאה כדי לחפש אתרים שבם אתה יכול להוריד את חזרות Shadowrun משחק. כדי לעשות זאת, אתה צריך JavaScript במחשב שלך תוכנה דרושה מסוימת בלבד. אבל בכיתה, למרות שזה אפשרי ומתגעגע, אבל כאשר אתה מקבל את הבחירה של התצורה בעתיד של הנתונים הסטטיסטיים שלך במשחק. Shaman •

;

חבלן •

;

• קרב מיומן.

רחוב סמוראי - הלוחם הטוב ביותר, ומשתמש בנשק הטוב ביותר. ניתן לנטרל את האויב.

קוסם

- נציגים עם יכולות קסם. הם קוראים הילה בספרים של אחרים, גם דרך קירות. עשוי לתפוס את המאפיינים של דמויות האחרות.

דקר - סוג של האקרים. האק, לגנוב מידע, לחשוף את מערכת הדלת - הוא כפוף לכל מה שקשור במטריקס.

Shaman - קורא לרוחות. כאשר הצורך - רק גורם טוטם ומעודד את רוח מסוימת. אם לא לחשב את הכוח, את הרוח יכולה לפנות נגד המתקשר.

מזל"טים מניפולציות לסיור וסיוע אש -

ריגר.

לחימה מיומנת - טובה יותר מאשר רק באמנויות לחימה. ובכל זאת יש להם קסם.

הנה גמדים נהדרים, אורקים, וכדומה, אבל יש להם את המראה שונה לחלוטין. משהו כמו פרחחים על המשחק הזה שייך לז'אנר של סייברפאנק.

אתה נכנסת לShadowrun היקום ב2054. אתה - Shadow Runner - שכיר חרב. פעמים בשנים האחרונות שכפי שהוא לא בר מזל בחיים, אבל אז אתה מקבל מכתב מידיד ותיק שנפטר ומבקש עזרה במציאת הרוצח שלו. ולצאת למסע כדי להפעיל את העיר. בנוכחותך את כל הנשק ההכרחי. וזה סוג של אינו תלוי בכיתה שלך. אתה יכול להיות דון עם אקדח.

אבל הגרפיקה של המשחק היא גדולה. ליווי מוסיקלי הוא קצת קודר, אבל בכל זאת לא להסיח את הדעת מן העיקר. למשחק היה מורכב במיוחד מלחיני מוסיקה.

אחרי שקראתי את הביקורת יכולה להציג

וידאו והחזרות Shadowrun יכולות להתחיל במשחקים. החבר שלך הוא מחכה לעזרתך. אתה משחק טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more