סימניות

צל חברה

שמות חלופיים: צל חברה

& nbsp;

משחק צל החברה & ndash; נושאים רב-משתתפים חינם האדם הראשון יורה צבאי, המחייב את היישום של האסטרטגיה. מפתחים & ndash; חברת Doobic אולפני משחק Unreal Engine להשתמש מודרני 3. פורמט גרפיקה מציאותית 3D מדהים מאפשר לך לצלול לתוך המערבולת של אירועים, שקוע לחלוטין באווירה של פעולה צבאית. אתה מוצא את עצמך בעולם אכזרי שבו לא ציטט שום כללים. בשדות הקרב של כאוס מוחלט, משום שעל מנת לסכל את משתתפי הזכייה האפשריים הגדולים ביותר הם לא בררנים בתקשורת. אם אתה לא אוהב את המגבלות מוגבלות בחיים אמיתיים, לבקר צל חברה באינטרנט כדי לחוות את התחושה של חופש פעולה מלא. קח חלק בקרבות האכזריים הכנופיה ולהוכיח לאחרים שמגיעים לי להיות מנהיג!

כדי שתוכל לשחק את משחק צל החברה תצטרך תצורת מחשב:

- & nbsp; מערכת ההפעלה Microsoft Windows;

- P4 מעבד 3. 0Ghz;

- Geforce 7600;

- זיכרון RAM 1GB.

כפי שזה סוג של משחק לקוח, עליך להתקין אותה במחשב. אבל אולי זה רק לאחר שעבר רישום צל חברה. אתה יכול ליצור חשבון באתר, או כל מי שמתעניייין ברשת החברתית שלך. הצטרפות במשחק צל חברה כרוכה בכניסתה של דואר אלקטרוני וסיסמא. אין בעיות מיותרות, הכל קל.

לשחק צל חברה, אתה שולט יחידות. לרשותכם באותו הזמן יכול להיות עד שמונה חיילים. אל תדאגו, כי כל עוד אתה שולט אחד מהם, אחר יכול להרוס. כדי להגן על היחידות בתקופה שבה אתה לא יכול לשים לב אליהם, יש מצב ניטור. מסיבה זו, הם יכולים להגן על עצמם במידת צורך. שים לב גם לעובדה שהיחידות ניחן במאפיינים מסוימים. אתה צריך לשאוב ולשפר את הפרמטרים של השחקנים שלו על מנת לאפשר להם משקפים כראוי את ההתקפות של אויבים חזקים.

אחרי הפעם הראשונה שהיית בפשע נשימה-עולם מסוכן צריכים לקבל פגישה עם קונוס מקומי. בדרך זו תוכל לקבל את העבודה הראשונה, כתוצאה מכך, והרווח הראשון. ככל שאתה provernetsya מעשי דמים, באופן מלא יותר הוא הופך להיות שקית עם דולרים. הכסף בעולם בלתי מתפשר זה להחליט כל דבר כמעט. כסף & ndash; זה לא רק אמצעי לרכישת כל הצורך, אלא גם את הכח והעצמה.

משחק מקוון צל החברה מציע למשתמשים מצבים מרובים. ביניהם, בהחלט יש משהו שיהיה מתאים ביותר עבורך. המצב הראשון הוא & ndash; עד 24 שחקנים לקרב. זה אומר שאתה צריך למצוא את עצמך בין 24 שכירי החרב ומיהר קדימה לתוך הקרב הרותח. תכונה מיוחדת של מצב זה היא היכולת לעזור חבר פצוע. כדי לעשות זאת, אתה צריך pyatyunyu מתיחה בלבד. אבל מתנגדים, שכבר מיצו את המאבק ארוך וקבלו כמה נזק, אם כי לא להסתמך על חסדים. אתה יכול נמושות ללא רחם למחוץ, לא עושה הרבה מאמץ בשביל זה. הדבר הבא & ndash; וlaquo; Dirty Money & raquo;. הוא נחשב למשטר הנדיב ביותר. הבעיה היא מובן מאליו; לסחוט דולרים שקית. נוח, בעל המטמון מסומן ברדאר. תיזהר, כי במצב זה, הזמן הוא מוגבל. עוד מצב לא פחות מרגש & ndash; כישורים להחליט. יש פוטנציאל גדול. לדוגמא, אתה יכול לירות באויב בזמן שהוא חשב שעובר על ידי האיש המת, לגרום תמיכת המסוק, להשתמש & nbsp; היעלמות ואפילו לארגן הפצצת שטיח.

יש לציין, כי אתה יכול לשחק צל חברה באמצעות הטופס הראשון האדם. בורר זה לצלף, או סקירה באמצעות משקפת. לחוות את מלוא הפוטנציאל במשחק. דואג לנשק הגון, הנוכחות של תחבורה צבאית. עולם משחק באינטרנט הוא כל כך רווי ומגוון שזה אי אפשר לתאר כל דבר בכמה פסקאות. לכן, עדיף אם ההצבעה על ניסיונו שלו את כל התכונות של פתיחה בהדרגה לניק במהלך משחק. היה סמוך ובטוח, אתה לא יהיה מאוכזב! בית & ndash; אופטימי! מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more