סימניות

תחום: Reborn

שמות חלופיים: Sfera: Pererojdenie

כדור: Reborn מקוון & ndash; זה הוא הראשון הרוסי מרובה משתתפים מסיבי משחק התפקידים בסגנון פנטזיה.
רישום בכדור המשחק: מירוץ Reborn דורש הלקוח מיוחד, ולאחר מכן את כינוי מבוא, סיסמא, דואר אלקטרוני. כדור הרשמה: Reborn אין צורך אם אתה כבר רשום בכל חברת פרויקט GameXP NIKTIA. באינטרנט. אם שכחת את הסיסמה שלך מדרכון GameXP המערכת, כדור המשחק: עזרה מקוונת Reborn לשחזר אותו.

בתחילת המשחק תתבקש ליצור דמות ולבחור את הופעתו, כוללים קעקועים. יש כמה מאפייני האופי. כותרת זו (הצלחות צבאיות), את מידת (הישגים קסומים), בריאות, פראנה, שובע, את הפרמטרים של התקפה והגנה. הכותרת המרבית הרמה ומידת & ndash; 60. כאשר אתה משחק את המשחק באינטרנט & nbsp; תחום: Rebirth, שבשלב מסוים של התפתחות של הדמות שלך, הוא יוכל לבחור מקצוע. המקצוע הזה קסום & ndash; האינקוויזיטור, דרואיד, אשף, אוב, ורב-מג. מקצוע לחימה & ndash; צלבני. האנטר פלדת הורים, אקדוחן, מתעקם. Assassin, ברברי, גנב ופיתוח ביקוש נפח כמיומנויות קסומות וצבאיות. מקצועות שהרב-אומן ילמד אותך, ולשפר במלאכה שנבחרה תצטרך לעשות את העבודה שלו.

כדי שתוכל לשחק כדור המשחק: Reborn מקוון ולפתח את הדמות שלך, אז אתה צריך להרוג את המפלצות שמאכלסות את העולם. בנוסף, דמויות NPC המתגוררות באזורים עירוניים, תציע לך משימה להשמיד את המפלצות ושכר טוב לזה. עבור על הציד עבור המפלצת, אתה יכול לבד, ויכול לתפוס חברה, במקרה זה הרמה של המפלצת להגדיל באופן משמעותי. גבוה המפלצת נהרגה, יותר נקודות ניסיון שאתה מקבל. כל במשחק יותר מ -150 מינים שונים של מפלצות צמאות דם.
משחק מקוון & nbsp; תחום: Reborn מציע מספר אפשרויות לסחר & ndash; או NPC-סוחר או שחקנים אחרים. במקרה האחרון, אתה יכול להתמקח.
כדי שתוכל לשחק & nbsp; תחום: Rebirth הוא מוצלח, אתה יכול להיכנס לכל קבוצה לבצע את המשימה, או להצטרף לשבט. חמולות במשחק מספר גדול, אבל יתחילו שם לא כל כך פשוט, וכדי לשרוד את תקופת הניסיון.

כדי לנצח יינתן לך יותר מ -500 כלי נשק & nbsp; וחפצי קסם 50. נשק שזמין נקבע על ידי רמת ההתפתחות של הדמות.
הדמות שלך היא קארמה, הקובעת את המקום של תחייתו והאובדן של הדברים הגוססים. קארמה יכולה להשתפר על ידי ביצוע משימות מסוימות.
כדור: משחק מקוון Reborn ייתן את הדמות שלך ספר מתכונים, שיהיה כתוב מתכונים להשתמש באבקות לתת לדברים את המאפיינים חריגים של ספר מנטרות שבו אתה לאחסן לחשים.
הלחימה במשחק הדינמי, לכל טעם. לפעמים זה לוקח קרב בקנה מידה גדולה של החמולות לרשותו של מנעולים.

כדי כדור: משחק Reborn, אתה צריך להכיר את ארבע היבשות & ndash; היפריון, כארון, וFedom רודוס ושמונה ערים. בכל עיר מחכה לשחקן מעניינים משימות, קרבות ומלכודות.
באזורי עולם מקורו בימי ביניים, שהוא נוצר על ידי נזיר שרצה לברוח מהמגפה משתוללת בעולם חדש, מאושר. במקום זאת, בגלל המעצר והביצוע, נזיר הצליח ליצור עולם של סבל, אשר פיתח בהתמדה קסם, כמו גם יש מפלצות שונות. יש נבואה שקובעה כי היקף העולם יאבד, ואיתו ימותו ואדמתנו, בהלם הרבה אסונות פגעו. לכן הקבוצה של הרפתקנים מחפשים צומת הראשית שנקרא, אשר יכול למנוע את התגשמות נבואה.
כדור: רישום Reborn האינטרנט הוא פשוט מאוד, אבל זה יהיה לקבל אותך לתוך עולם של קסם ואבירים, שבו תוכל לקחת את מקומה הראוי.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more