סימניות

Sphere 2: ארנה

שמות חלופיים: Sfera: 2 ארנה

כדור 2: זירה מקוונת - משחק מרובה משתתפים מקוונים חינם פנטזיה שתהיה לטבול אותך לתוך העולם של כדור.

דרישות המערכת המינימליות עבור המשחק הן כדלקמן:
- XP / Vista / 7
מערכת הפעלת Windows - חיבור לאינטרנט
- מעבד: PIV-1500
- זיכרון 1024 מגה RAM,
- וידאו: רמת GeForce3 ומעל עם 64 מגה בייט של זיכרון וידאו,
- מינימום של 700 MB של שטח פנוי בדיסק קשיח.

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט הכדור 2: זירה צריכה להתקין הגרסה האחרונה של DirectX.

הרשם במשחק הכדור 2: הזירה לא יכולה להיות הכרחית אם אתה רושם בפרויקט ניקיטה. אינטרנט, כמשחק המקוון כדור 2: הזירה מחוברת לדרכון GameXR רישום יחיד. אם אין לך חשבון רשום, הכדור 2: רישום זירה מקוון הוא אפשרי בשתי דרכים:
- פשוט & ndash; אתה נכנסת לשם התו הרצוי, סיסמא ודואר אלקטרוני;
- הוא מלא. כאן אתה תידרש, בנוסף לנתונים סטנדרטיים, ההקדמה של שם והשם המשפחה, כמו גם תשובות לשתי שאלות סודיות. כל זה ישמש במקרה של אובדן נתונים לאישור.

באשר למשחק, תצטרך להוריד ולהתקין על מחשב שלך תוכנת לקוח מאתר הרשמי של המשחק, אשר לוקח אותך לא יותר מ -10 דקות.

2 כדור: משחק מקוון זירה שונה מאוד ממשחקים אחרים של ז'אנר זה. משחק זה מתמקד באופן בלעדי על ניהול עבודה בין השחקנים האמיתיים. קרבות בבינה מלאכותית, כאשר אתה משחק את משחק הכדור 2: זירה מקוונת, הם לא אמורים לעשות. פשוט לא מספק נסיעות בעולם, ביצוע משימות עם חידות ובנייני מחקר, מערות וכדומה.

כשאתה משחק כדור 2: הזירה, אתה קם לפני בחירה, איזו משני הגזעים לעשות את זה.
אנשים. זה הוא האוכלוסייה המקורית של ספירות העולם, אין לי אנשים את המראה האופייני. אולי יש להם צבע עור, עיניים, שיער שונה, קעקועים יכולים להיות מרובים. לבוש גם משתנה ותלוי בטעמו של בעל. זכרים הם בדרך כלל גדולים יותר מאשר נשים, אבל לא הרבה ביחס לכוח. יריביהם קוראים fremderami אנשים. & Nbsp; אנשים מאוד יצירתיים, יכולים לבד קסם, אבל זה טוב במיוחד בעיצוב מנגנוני לחימה מורכבים. דם הערפד הופך השפעת ריפוי באנשים, לתת להם כוח וסיבולת.
ה'וריל. אנשים קוראים להם ערפדים. הם באים מהעולם אבוד עכשיו Abrak. יש לי ה'וריל עור בהיר, אוזניים מחודדות מעט, נוצקו עיניים באדום. ה'וריל לא מפחד שום או אור שמש. הם לא אוכלים את הדם, אבל היא משמשת כאמצעי לתמיכתם, בלי שה'וריל מחליש. כסף שלא הורג אותם, אם כי רעל חלש. ה'וריל להתיישב אחוזות. זה & nbsp; מוכשר בקסם, עשוי עץ, מתכת, מלאכת אבן. הם מאוד מהירים, זריזים ועיקשים, אם כי נחותים לגבר בכוח.

משחק כדור 2: זירה מקוונת מציע לשחקני אופי פיתוח בכמה כיתות:
- לוחם,
- הקוסם,
- סקאוט
- הכומר.

כל כיתה בתורו יש כמה התמחויות שאתה צריך לבחור, תוכל לבחור על פי הטעם שלך במשחק.

הכדור 2: הזירה Play & nbsp; זה יכול להיות נלחם על שני שדות לקרב: עמק הנהר והגיא גרם-גון. לכל שדה פרטים של לוחמה משלו. בזירת העמק גרם צריכים ללכוד את הגביש המאיים Timolanta וחמש מזבחות. ראבין-גון צורך ללכוד את טירת Ayzenshloss.

במהלך המשחק יהיה לך את ההזדמנות להשתתף במיני הקרבות הבאים:
- חופשיים (אנשים וה'וריל כצוות),
- גזע (אנשים נגד ה'וריל),
- בין שבט (חמולות נלחמות זה בזה להשפעה).

הרשם כדור 2: זירה & nbsp; יפתח לפניך את האי, איבד בין הגלים של תוהו ובוהו. מאז האי לא יכול לברוח, ולכן התושבים רק יכולים להוביל מאבק בלתי פוסק אינסופי אחד עם השני.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more