סימניות

Saints Row: The Third

שמות חלופיים: Saints Row: The Third

Saints Row: The Third - משחק הקשורים להרכב קדושי הגלם, פלאק המטורף שידוע לכל הגיימר. הפרויקט החדש אף הצליח לעלות את ערך הזעזוע של כל קודמיו גם יחד. פרויקטים תמיד בהשתתפות קלות דעת נעים בין שיבוטים משחקים אחרים המבוססים על GTA. מפתחי משחק הצליחו לבוא עם המקוריות SR ולתת צאצאיהם תבלין מיוחד לטירוף קל. זה כבר זמן רב סוג של פרויקט "שבב", אהוב של גיימרים רבים.

כמו אחרים

"חברי» Saints Row: המחשב השלישי יש התאמה אישית גבוהה - עדיין שחקנים יכולים לבחור את המראה של הדמות שלך "לטעום". עם זאת, מילה זו אמרה וכל כך הרבה, אני רוצה להחליף כמה מילות כדי לדבר על הסיפור מדהים. הולך למשחק, אתה תהיה מאוד מופתע, כי מכנופיה ידועה נעלם. עכשיו קדושים הפכו מותג של ממש. תחת "הסימן המסחרי" שלהם לייצר בגדים וכיבוד בSaints Row: הנסיעה השלישית המכונית גם עם הלוגו של החבר 'ה האלה - יותר מרציניים! עמיתים מוזמנים לעשות סרטים. עם זאת, כפי שקורה בדרך כלל בחיים, תהילה מוגזמת הביאה כמה בעיות. לאחר סדרה של אירועים בלתי מוסברים נוראים הם קדושים בStillporte - עיירה קטנה שנכבשה על ידי חברי כנופיה רבת עוצמה של "סינדיקט".

למשחק החל, כמו בעבר, יהיה צורך להתחיל את Saints Row: ההורדה השלישית. זרוע לתמוך בכל סיקור מהימן, ואחרי כמה דקות יכולות באופן אישי לראות מה הקדושים הכינו עבורכם הפעם. מבושל, יש לציין הרבה, וכל הזמן שהכי דומה לחגיגת אורגיה במהלך המגפה, הפקרות - באופן כללי, לא יהיה משועמם. עדכון בSaints Row: המשימה השלישית המיועדת למשחק דינמי, אבל בגלל הפיהוק אינה מומלצת. לדוגמה, יניח הדמויות שלך באחת המשימות תצטרך ללכת למטוס עף דרך השמשה הקדמית, או, למשל, נופל ללבו של כור גרעיני ואף להילחם זומבים.

מה הוא בולט ביותר - פרויקט לנהל לאורך כל המשחק כדי לשמור על הבר שנקבע על ידי המשימות הראשונות. כלומר, נראה מאוד מאוזן ומתאים. אז בSaints Row: The Third אי פעם לשחק יפה ונוח. חוץ מהרפתקאות, משימות ומשימות מתוכננות, אתה מחכה הרבה הפתעות ב" המשחק הרגיל "של חיים. אז, בזמן הפנוי שלי הדמות שלך תהיה מסוגל לעסוק בפעילות הנדל"ן או להתחרות עם המתחרה הקרובה ביותר שלה. וגם, כמובן, מיני משימות בוטלו אף אחד!

גיבור ראשי יהיה כמה דרכים חדשות להרוויח כסף, כך שהבעיות הכלכליות במשחק אתה יכול לשכוח מזה זמן רב. מידע נוסף ותיאור של ההמונים של הטבות חדשות והמלהיבות של הפרויקט מתוארים בהוסר לSaints Row: קרוואן הווידאו השלישי. אתה צריך לראות בעצמך ולשתף עם חברים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more