סימניות

Saints Row 2

שמות חלופיים: Saints Row 2

המשחק Saints Row 2. עוד לפני ההצגה הרשמית נראית כמו משהו שערורייתי מעבר יוצא דופן. איך פרובוקטיבי קליפים הוצגו לציבור, שהפגין ג'רי הצתה אגרסיבית - איש-מפלצת או תעשיית הפורנוגרפיה כוכב, הגב 'Tera פטריק. ככל הנראה, המפתחים של כל כוחות הפרויקט נזרקו כדי ליצור משהו יוצא דופן. וגם היום אין תחושה להתווכח, היוצרים של קדושי שורה 2 השיגו את המטרה - פרויקט נושא GTA שליט לא פחות האהוב, יש לא פחות אכזרי, אירועים ועילת התביעה פרובוקטיביים. גרפיקה טובה ומשחק מגניב לטובה להשלים את הרושם הכללי.

קדושי השורה PC 2 מתאר את האירועים שהתרחשו חמש שנים לאחר החלק הראשון. הכל מתחיל בעובדה שהגיבור יוצא מהתרדמת (ולא נדושה, אבל עלילה מעניינת, לא? ) ולהבין בבירור לעצמם מה לבלות את חיי בתא כלא הוא לא רוצה. מאז הוא לא חנינה, והסיכויים של ערעור התביעה היא לא האופטימית ביותר, התשואה נשארת אחד - לתכנן בזהירות ולבצע בריחת מציאות. ראוי לציין כי בחמש שנות כישורי גיבור תרדמת לא הולכים לאיבוד - להרוג את כל העדים והרצון לקבל את זה מצליח כהרף עין.

כפי הנראה ניחשת, ושהמשחק התחיל, אתה צריך להוריד קדושי שורה 2. גישה מודרנית לאינטרנט במהירות גבוהה והתייחסות משותפת לעוקבת אחר סיקור יאפשרו להפחית את הפצות תהליך ההורדה למינימום - 10-15 דקות ואתה יכול לבדוק את המשחק באופן אישי. הצגתי במשחק, אתה יודע שהחיים בגיבור תרדמת השתנו מאוד. מכוניות ובתים החלו לחפש הרבה יותר עשיר, אבל זה לא הבולט ביותר. המדהימה ביותר - הכנופיה האופי אהבה וכבדה התמוטטה כמעט. כמובן, המצב הזה לא מספק את הגיבור שלנו, והוא קיבל, בכל האמצעים, כדי להעלות את יוקרתו של "הקדושים".

בשורת קדושי 2 יצטרך לשחק כדי להתחיל עם הבחירה של המראה של הדמות. אי אפשר שלא להתמקד בעובדה שהעורך של הדמויות בפרויקט זה הוא שונה באופן משמעותי מעמיתיהם במשחקים אחרים. באפשרותך להגדיר "תחת עצמו" כמעט כל הפרטים של הופעה. יתר על כן, תוכל גם להיות מסוגל לבחור את ההליכה ומחוות להקים את האופי הספציפי שלה - למעשה, אתה יכול לעשות כל מה שהיה במשחקים נוחים ומהנה. עובדה מעניינת היא שאם אתה רוצה, גם בעיצומו של משימה, הגיבור שלך תוכל לשנות את המראה ואפילו הרצפה באופן דרמטי. מאמין שנעשה בקדושי השורה 2 המשימה די בלונדינית - הוא משהו שנוגד את חוקי ההיגיון. ניואנסים כאלה באופן משמעותי יכולים להרגיע את המצב.

להתכונן מה מחכה לכם מספר עצום של מפגשים מסוכנים, אתה יכול tyunningovat מכוניתו, כדי לשפר את המיומנויות ולשפר את המכונית. כל זאת ועוד מתוארת בפירוט הוסר לקרוון 2 וידאו קדושי שורה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more