סימניות

ןלבחה

שמות חלופיים: ןלבחה
משחק חבלן

- משחק מחשב, המייצג שילוב של ז'אנרים שונים לגמרי, שכן היא בשילוב האלמנטים וautosimulator, והאלמנטים של היורה וז'אנר פעולה, בשילוב עם הרפתקאות.

המשחק מתרחש בצרפת, אשר במהלך מלחמת העולם השנייה, גרמניה הנאצית הכבושה. לכן, העולם כולו במשחק, שנכבש על ידי הנאצים, מופיע על המסך בגוונים אפורים, וזה, כדמות הראשית במשחק עוברת, שסיים את המשימות שונות בתחומים שונים במידה - ברחבי עולם המשחק צבוע בכל הצבעים. אחרי הכל, בלי הדמות הראשית הוא לא לבוש במדים נאציים, לא רעול פנים, לא מסתירים את זה בלתי אפשרי לביצוע משימותיה. משחק החבלן מאפשר למשתמשיה לבצע משימות באזורי משחקים בעולם האמיתי של פריז ופרבריה - ליד מגדל אייפל, שער נצחון, Sacre Coeur, כנסיית מדלן, וכך

במקרה זה, אם אתה מחליט להוריד החבלן, שאתה מתחיל לשחק, אתה תלמד שיש משימות סיפור והצד. מטרות כאלה הן מגדלי שמירה, הודעות עם כלי רכב משוריינים, תותחים נגד מטוסים, תחנות דלק, גנרלים, וכך לדוגמא, ברמה הראשונה של חרדה מופיעים אוטומטי ואופנועים, אופני סיורים, ואת הרמה החמישית של חרדה מרמזת חיבור לחפש לוחמים שהפגיזו גיבור הנרדף בטיסה ברמה נמוכה. אם אתה שואל את וידאו חבלן האינטרנט, אתה יודע

כי המשחק מכיל את היריבים הבאים: חיילי SS, החיילים של החיילים וורמאכט חיילי צי חברת גסטפו טרור ולכן חוץ מנשק קונבנציונלי קיים במכונת החבלן, אשר היוותה לא פחות מארבעים מינים מתחלקים לארבעה סוגים עיקריים. אם אתה רוצה לקבל את הזחל"ם, או כל כלי רכב משוריינים, ואז הם צריכים לנהוג בעצמך למוסך. בחבלן יש הרבה דמויות חיוביות ושליליות. איתם תוכל להיפגש בהקדם להתקין את המשחק הזה במחשב והצלילה לתוך עולם משחק המסוכן הזה.

נסה! אנחנו חושבים שאתה לא תצטער על הזמן ששיחק במשחקים. מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more