סימניות

S4 ליגה

שמות חלופיים: S4, C4

במשחק מקוון S4 ליגה & ndash; זה הוא שילוב של היורה והגרפיקה אנימה גדולה. לכן אני משוכנע שכאשר אתה חווה יורה יוצא דופן עם גרפיקה מרהיבה מדהימה, המשחק הזה לא יעזוב אותך אדיש.

יהיה לך גישה לכל השרתים בעולם, מה שאומר שאתה יכול להילחם בכוחות עצמם עם שחקנים של פינות שונות של כדור הארץ.

מקוון S4 ליגה נותנת הזדמנות ליצור דמות הייחודית משלהם. בחנות המשחק, בטווח, יש מאות דברים מגניבים ובגדים, כלי נשק ואבזרים. ניתן גם לרכוש מגוון רחב של וריאציות של תסרוקות והבעות פנים לבחור בין הזכר ונקבת אופי & ndash; ליצור דמות ייחודית מאוד פשוטה. האם זה אי פעם יורה סגנון או דמות אנימה נאה בוגרת מיומן בS4 הליגה, הכל אפשרי.

לאחר שekipiruesh הדמות שלך תהיה מסוגל לקחת חלק במשחקים. & Nbsp;

השילוב של המשחק הזה, אתה יכול לבחור את המצב שבו אתה רוצה לשחק. הנה לדוגמא, במצב של טאצ 'דאון, שבו יצטרך להפגין את כישורי הלחימה וירי שלהם, המשימה העיקרית שלך תהיה להשתלט על הכדור ולשלוח אותו לשעריו של האויב. או, למשל, Deathmatch מצב חסר רחמים ועוצר נשימה, שבו להשמדת השחקנים תצטרכו להפגין את הכישורים האסטרטגיים ולחימה שלהם. & Nbsp;

מצב Chaser לזמן מסוים אתה צריך לברוח ולהסתתר מפני רודפיו. אני מזהיר אותך שזה לא קל, במיוחד כאשר אתה רודף Reaper עצמו. אבל אם אתה מעדיף את היורה הקלאסי, S4 ליגה באינטרנט מציע לכם את מצב ארקייד, שבו אתה יכול להפגין את הכישורים שלך במאבק נגד הרובוטים להרוס כל מה שנקרה בדרכם. כאן אתה צריך לנסוע ברחבי מדידת 3D, בדרכו לפגוש את אלפי אויבים ולהרוס אותם. בנוסף, תידרש מכישורים מצוינים ורעיונות אסטרטגיים רפלקס מהירים במיוחד.

הרשם במשחק S4 הליגה תיתן לך את ההזדמנות לצלול לתוך העולם של היורה ואנימה, בתוספת כאשר נכנסים למשחק תקבל סט של עולים חדשים, שיכלול: הדרכות וחרב פלזמה חצי אוטומטית, שתי מיומנויות שתשפרנה את החיים בבורסה 15 ו יחידות +30, כמו גם מכנסיים רגילים עם מעיל.

S4League נוצר על הגרפיקה & ndash אנימה הדרכים; כאשר אתה לרוץ, לקפוץ, לירות ולעוף הדמות שלך תיראה מדהימה! בדיוק כמו גיבורי הקומיקס הפופולריים. הגרפיקה בסגנון החדשה תספק לך עם תנועות איכות וסצנות אופי ללא דופי, גם אם אתה עדיין טירון וזה הצעדים הראשונים שלך בS4 הליגה מקוון.

אחת התכונות מגניבים הוא שמשחק S4 ליגה יכולה להיות בכל מחשב שתומך בוידאו.

בדרך להשגת תואר השחקן הטוב ביותר שאתה צריך להיפגש עם אלפי שחקנים מקצועיים ולהצדיק את התואר שלו. & Nbsp;

הצטרף S4 הליגה מקוון, להצטרף שבט ולהיות מספר אחד בין משחקי אנימה הרבים והיורים!

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more