סימניות

רונה

שמות חלופיים: רונה

משחק Rune תוכל לסקרן אותך שומר לבד! לחשוף את המעטה של ​​סודיות, ולהזהיר אותך כי, באופן כללי, המסך לא ישתנה, אבל בכל פעם שהם מתחילים את התווים מכוערים משחק המופיעים על הרקע שלה, תהיה שונה. אז, אתה תיפגש עם גרמלינס, גמדים, בני אדם, ואפילו הרבה דמויות מצחיקות. מייד להודיע ​​בשווי של תפריט משחק לא מושלם. לדוגמא, מקש ESC מסורתי כאן הוא לא יצא, והוא נועד כדי להעלות את התפריט הראשי של המשחק. לכן, על מנת לשלוט במשחק ניתן לך בקלות, אנחנו ממליצים לך להגדיר מחדש מייד את המפתחות לעצמם.

משחק Rune מתחיל, לא יותר, לא פחות, עם ביקור בגיבור שלך טקס חנוכה בשורות חייליו של גיבור לא ידוע מי קד בענווה לפני מקדיש את עצתו. לאחר ארוך ומייגע במקצת (כפי שהוא נראה לנו) של נאום כל הלוחמים של המועצה, הרים את ידיו ופרצו בצעקות בקול רם. כהיגיון הולך, חרב הגיבור המוקדשת עתה צריכה להיות הארוכה ביותר. כמה דקות אחר כך אנחנו נסבול בכפר הנטוש.

Rune צריך להוריד כל שחקן שהמשחק הוא באמת פרויקט איכותי. למרות העובדה שבמבט ראשון אולי נראה כפרי גרפי קצת, זה נעשה באמת באיכות טובה. היד הטובה ביותר שלה אתה יכול לשקול קביעת הגדרות איכות אפשרויות פנל מרבי. אנחנו גם חשבנו שזה היה סוג של קל גרפיקת 2D הוא גולת הכותרת של פרויקט זה. המשחק הוא כל כך מהיר והשינוי אמין נוף אחד את השני, ולחשוב על המונוטוניות הוא לא הכרחי.

הורד את המשחק Rune אפשר גם ליהנות מאיכות ביצועים של אובייקטים דינמיים. בניגוד לכמה דמויות ונופי סטטי, אובייקטים נעים נעשים בהקדם האפשרי עם איכות גבוהה.

המפתחים מתארים אותו כמותחן ז'אנר, שבו מתרחשים אירועים בגוף הראשון. כל המתמודדים מוצגים באופן איכותי כך שגם הדיוט יוכל להבין בלי שיגיד לי ייצוגית, אשר כל אחד מהם משתייך.

ברונה ישחק באמצעות כלי נשק רבי עוצמה. עדיין שוהה בשטחה של הכפר, הדמות הראשית מוצאת את חדר שירות נטוש. הנה כל המשתתפים בפרויקט מכסה את הסוגים העיקריים של כלי נשק, בתכונות שלה והטבות. באופן שרירותי ניתן לשלב תנועות השונות שיכול להביא שילובים מיוחדים. מלבד הפרויקט הזה חל רק על נשק קסם - כמעט כל חרבות או פטישים בעלי תכונות קסומות.

לפני שמתחיל משחק, תצטרך להוריד Rune המשחק שיכול להתבצע ישירות מהאתר הראשי של המשחק. אליך באופן אישי יכול לראות את היתרונות של הפרויקט הזה, אתה יכול גם להוריד אותו או בתצוגה מקדימה לקרוון וידאו Rune, אשר מתואר בפירוט את כל היתרונות!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more