סימניות

Royal Quest

שמות חלופיים: Royal Quest

אם אוהדים וlaquo; World of Warcraft & raquo; ו& laquo; Lineage 2 & raquo; מספיק הזדמנויות שוב ושוב לחוות את הרגשות שלהם במשחק הבא שיבוטים מוצלחים יותר או פחות של צעצוע epochal אלה, אוהדי רבי המכר וlaquo הקוריאני; Ragnarok & raquo;, למרבה הצער, כמעט אף פעם לא היו לי ההזדמנות. עד היום.

הוא חדשות טובות עבור כל ragnarokovtsev היה שחרורו של המשחק המלכותי Quest באינטרנט, שפותח על ידי קבוצה של קלינינגרד וlaquo; Katauri אינטראקטיבי & raquo;. משחק דפדפן RPG מקוון מרובה המלכותי Quest מזמין אותנו למציאות של העולם Aura, המאיים להתמוטט והשעבוד של אלכימאים שחורים. הם נוטים לקבל elenium גביש מאוד נדיר ורב עוצמה עם מאפיינים ייחודיים. והמלך של אאורה, תשישות מצור מתמיד תוקפים & nbsp; שיחות & nbsp; כל הנוגעים בדבר כדי לתמוך את עצמו ואת ממלכתו. האם אתה מוכן להילחם? אז בברכה!

כדי להתחיל לשחק את המשחק באינטרנט המלכותי Quest, לקרוא את דרישות המערכת של מפתחים ראשון, אני חייב לומר שהם די גבוהים.
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; מערכת הפעלה & ndash; XP / Vista, 7;
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; מעבד - Core 2 Duo אינטר, 3 GHz;
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; זיכרון RAM - 2 GB,
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; כרטיס מסך - NVIDIA GeForce 9500GT או HD Radeon 3450 512 MB;
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; מקום פנוי בכונן הקשיח - 10 GB.

דרישות טכניות גבוהות כזה, כמובן מתכוונים, כי המשחק המלכותי Quest באינטרנט יש לקוח שלו. להוריד אותו בחינם שאתה יכול באתר הרשמי.

משחק הרשמה המלכותי Quest הוא תהליך פשוט & ndash; אתה רק צריך להיכנס
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; שם משתמש,
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; סיסמא
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; כתובת דואר אלקטרוני.

מסכים יותר עם הפריטים הנחוצים ו-- לבדוק המלכותי Quest שלך.
ברגע שהתקנת את הלקוח, להתחבר ולוודא כי הרישום המלכותי Quest באינטרנט הוא מוצלח, אתה צריך לבחור את הדמות שלך לאחת מארבע כיתות:
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; סייפים,
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; קשתים,
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; קוסמים,
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; גנבים.

כל כיתה יש מספר התכונות & ndash; כלי הנשק שלהם, מקצועם & ndash; אחד למשרתים של אלת ההילה אור ואחד למי שרוצה לשרת את אלת החושך Morigin.
חרב & ndash; צבא חזק ואיתן של המלך (וlaquo; כס אגרוף ברזל & raquo;), הם מאסטרים של התגרה, ושריון יכול לעמוד התקפת אויב כל. בכיתת Mechnikov לשחק המלכותי Quest, תוכל התמחות & ndash; צלבני ואביר האופל.
מאסטר בין תאריכים - כיתת ארצ'ר היא לא רק ירי קליעה, וצורה פיזית טובה. מקצועות & ndash; צייד וצלף.
בכיתה קוסמים נובעים כוחה מאסונות טבע, כישופים & ndash; הנשק היחיד שלהם, אבל זה יכול להרוס את צבא גדול. מקצועות כיתה & ndash; קוסם ומכשף.
ולבסוף, ברמה של גנבים & ndash; זה שימוש לרעה קוזאק, שיודע את הערך של מידע שימושי, ולכן, העוסק בריגול. הכרטיס שלהם מנצח & ndash; זריזות וprytkost. בכיתה של גנבים, אתה יכול לבחור את המקצוע של שודד או רוצח.

אבל לא למהר את עצמך חידה, ומה מקצוע לבחור באיזו דרך ללכת & ndash; הבחירה שיש לך לעשות ברמת ה -20 בלבד.
באופן כללי, משחק מקוון רויאל Quest שבו מערכת הפילוס הוא משהו כמו אותו & laquo; Ragnarok & raquo; - יש מספר מסוים של מאפיינים, ואתה תחלק נקודות ביניהם, וכל פעם שאתה יכול לאפס את החלוקה הזאת.

המאפיינים של הדמות שלך יהיו שישה
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; דיוק
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; זריזות,
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; כוח
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; סיבולת,
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; מזל טוב,
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; מודיעין.

בנוסף, עם כל רמה חולפת תקבל יכולות חדשות ללא כל השקעות. כמו כן, כל דמות מביאה רמה של נקודות כשרון, שיכול להיות מופצת על פי שיקול דעתם.

הוא עניין רב למי שמתחייב לשחק את המשחק באינטרנט המלכותי Quest, הוא היבט PvE של המשחק & ndash; מאוכלסים במגוון רחב של מפלצות כדי להרוג אותם לעתים יותר מ -100 מקומות לא כל כך קל. וזאת למרות העובדה שהקרב עם המפלצות הם לעתים קרובות המרכיב העיקרי של המסע, כך להתחמק וlaquo; אספסוף מבחן & raquo; לא ממש קל. PvP (שחקן נגד שחקן) & ndash; לחימה היא גם פופולרית. ודרך אגב, שבו השחקנים לא נלחמים על שום דבר אחר, אבל לזכות להרוג מפלצות חזקות במיוחד.

הוא קרב בשלושה מקומות:
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; הפירמידה
ושור,; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Dollmaker נדל"ן,
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; מערת Eliniumnye.

ו& ndash; רויאל Quest לשחק נחמד, לא רק בגלל הרעיון והעלילה, אבל שליטתה הטכנית וביצועים - אופי תצוגת תרשים איזומטרי, במקור התוו מספר רב מקומות, עשירים במוסיקה, בקצר של, כל מה שמספק את השחקן עם בילוי אסתטי נעים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more