סימניות

RomeWar

שמות חלופיים: רומא המלחמה

מקוון RomeWar - מקוון מרובה משחק התפקידים, שנוצרו בסגנון של היווצרותה של האימפריה הרומית, עם הפמליה ומנהגים המתאימים. המשחק מכיל שני קרבות שונים ואלמנטי אסטרטגיה, כמשחק & nbsp מקוונים; romewar מגוון שונה של אפשרויות בבחירת טקטיקה ואסטרטגיה.

בromewar אתה יכול לשחק בחינם, לשחק romewar & nbsp; רק באינטרנט דורש גישה שיש לאינטרנט ומותקן בדפדפן של המחשב שלך (Internet Explorer (גרסת 6 או 7), או Mozilla Firefox או Opera).

כדי להתחיל את המשחק צריך להירשם במשחק & nbsp; romewar.

הרשמה & nbsp; romewar הוא כדלקמן: בדף הראשי של המשחק, אתה צריך לציין את השם (תחתיה תוכל לדעת במשחק שחקנים האחרים), הסיסמה שלך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, וציינו המין שלכם, לבחור גזע (רומי או גאליה ), הזן את תווי בקרה ולחץ על & laquo; raquo עד &;. כל הרישום, romewar הוא מלא, אתה יכול להתחיל את המשחק.

כפי שכבר הוזכר, לשחק romewar & nbsp משחק; מקוון תהיה בצד של רומא או גאליה. הרומאים הם טכנולוגיה מתקדמת יותר, הם יכולים לגדול מגוון רחב של מוצרים חקלאיים, כדי לחלץ מתכות יקרות. הגאלים נוטים לקסם של הטבע, הם יצליחו באילוף חיות בר, הם ציידים ומרפאים מצוינים.

כדי לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; romewar יש 23 מקומות: העיר של האימפריה הרומית, העיר של גאליה, הקרקע הניטרלית, ואחרים. מתחיל לשחק ב& nbsp; romewar, אתה מוצא את עצמך בעיר או העיירה Lemonum Tarentum, בהתאם לבחירה של גזע. מומלץ למצוא מייד מורה מבין השחקנים, שיעזרו לך ללמוד במהירות במשחק.

לאחר שרכש את הפריטים הנחוצים (נשק ושריון) בשוק, אתה תלך לצריף כדי לקבל ניסיון ראשוני בקרבות ולגדול ברמות. ברמות נמוכות יותר, אתה יכול להגדיל בהדרגה את מספר פני בארנק, עם העזרה של דיג, או לעבוד כשכיר חרב.

בנפרד יש לומר על אמנות לחימה. המהלכים לסירוגין. לפני השביתה, אתה צריך ללכת לקורס זמין לתא בכיוון של האויב, ואם אתה מתרחק מהאויב, זה יהיה באופן אוטומטי מקבל מכה בגב. כאשר האויב יהיה בתוך המכה מרחק, יש צורך לשים את תמונה לתקתק (שבו אתה רוצה להכות). אם אתה רוצה לשים בלוקים, לשים לתקתק בתמונה של הדמות שלו. זה יכול להיות להיט או לשים בלוקים בשתי הידיים.

תכונה נוספת של המשחק: בקרב, אתה יכול להסיר כל פריט ושמלה. כשאתה לוקח אותו, כמובן לא הולך לאיבוד, ואם השמלה, זה נחשב כהתקדמות.

לכל גזע יש ארבע גרסאות של נטיות האופי הקובעות את דרכו של הפיתוח שלה. עבור הרומאים זה & ndash; העיקרון האסטתי, Triarius וסאלי, להגאלים & ndash; Arverni, הלווטים, Belgo ודרואיד. לכל אחד מהם היתרונות שלה (או תגרה התקפה נעה, אסטרטגיה או קסם הגנתי), משפיע על כישורי הלחימה של הדמות ומעצב את אישיותו. כמו כן, כל אחד מהמסלולים של פיתוח, ייתן לך את ההזדמנות לחקור מקצועות שונים: ספינות, נפח, כורה, חוטב עצים, כומר דיילת יינן או איכר.

המטרה העיקרית של המשחק - זה פיתוח כלכלי וצבאי כדמות שלך, ואת האימפריה כולה. פיתוח מושגת באמצעים שונים: הבנייה ושיפורים לביזה ופגיעה בשכנים. המשחק מיועד, כך שאתה יכול להרוויח כסף כדי לפתח (לדוגמא, כדי לחלץ משאבים במכרות), ותמורת תשלום אתה יכול לשכור עובדים כדי לבצע פעולות שונות. אתה יכול להצטרף ללגיון, בפיקודו של שחקן מנוסה יותר, או ליצור משלו, הניסיון שהרוויח מראש, המוניטין שלך, וכמובן, הכסף, בגלל הצורך לשלם הלגיונרים משהו.

ובכן משחק מקוון romewar, שבו אתה יכול:

- גיבורים להילחם נגד מחשב או שחקנים אחרים;

- כדי לשפר את הכלכלה בשלווה, חילוץ משאבים, לבנות בניינים;

- כדי ליצור צבאו לתקוף, לבזוז וללכוד לעבדות, או לארגן כוחות מגן שלהגן על אזרחים.

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more