סימניות

עלייתו של אומות

שמות חלופיים: עלייתו של אומות

כלומר עליית המשחק של אומות, יודע על כל גיימר שמכבד את עצמו. זה הוא קלאסי אמיתי של הז'אנר. משחק זה משלב את כל המשחקים באיכות הטובות ביותר שנעשו בז'אנר של אסטרטגיה היסטורית. ניתן למצוא כל חובב של כיבוש ופיתוח של אסטרטגיות וירטואליות מורכבות ותוכניות גדולים במשחק עצמו. אתה מצפה נציגים של שמונה עשר מדינות שונות. כל אומה יש בונוסים משלה שעומדים לרשות השחקן שסיים בהצלחה עם מטלות או חיפוש. אתה פשוט צריך להתמודד עם שש אלף שנים, שבמהלכו יש את כל האירועים המרכזיים של המשחק. חוץ מזה אתה צריך להשתלט על המיומנות של לוחמה ביסודיות, ריגול ללמוד וללמוד לפתור בעיות באמצעות את העולם או מלחמות אזרחים.

כדי להתחיל את המשחק, תצטרך להוריד עלייתו של אומות. אם אתה רוצה, אתה יכול להוריד ולהתקין את כל תוספות ועדכונים הדרושות, תוך גילוי מפות חדשות, יחידות יוצאות דופן ומקוריות, קמפיין משחק שונים ותוספות שימושיות אחרות.

עליית Play של אומות לפנות לכל אותם הגיימרים שמשוגעים על משחקים השייכים לז'אנר של אסטרטגיות מחשב על רקע היסטורי. לכן, אם אתם חושבים שיש לך את נוכחותם של נטיות הנהגה צבאיות, אתה בהחלט צריך לנסות את מזלם בפרויקט זה. במשחק הזה אתה מצפה מספר עצום של כלים לפיתוח מדינה משלהם בכיוונים שונים לחלוטין.

המפתחים מתארים אותה כהשתייכות ז'אנר RTS. בתור מפתח, דרך אגב, עשה משחקים ענק ביג חברה מפורסמים. פרויקט נחשב לשנת הלידה של 2003 כה. המשחק הזה הוא מאוד משלב את האלמנטים הטובים ביותר של האסטרטגיה הגלובלית. ראוי לציין כי בעתיד, היוצרים של הפרויקט, המנוהל על לפחות להשתמש ברעיונות הבסיסיים מיושמים בעלייתה של אומה, יחולו כבסיס לעלייתו במשחק לא פחות פופולרי היום האחרות של אגדות.

עלייתו של אומות במדינה מוגנות זה מזה על ידי גבולות לאומיים, המייצגים את האזורים שסביב הערים והביצורים. על פי האגדה של משחק השחקנים שייכים לגבולות לאומיים, ועל הטריטוריה שלהם יכולים להיות שהוקמו בניינים ומבנים שונים בקלות. צריך לקחת בחשבון את הנקודה שאתה לא יכול לבנות בניין בשטח ניטראלי ואתה לא שייך. במהלך המשחק תוכל להרחיב את הגבולות הלאומיים, לחקור שטחים חדשים ולבנות פלאות העולם חדשים.

המשך סקירתנו של עלייתו של אומות רוצים פלאי העולם המייצגים את המבנים בעולם אמיתי ומצבות הועברו למציאות וירטואלית. אחרי שחקני הבנייה שלהם לקבל בונוסים ומבצעים מסוימים, כי יש להם תכונות מסוימות.

כדי לראות בעצמך את האמיתות של כל האמור לעיל, אתה יכול באופן אישי לשקול מחדש את עלייתו של קרוואן וידאו אומות.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more