סימניות

התפרעות

שמות חלופיים: התפרעות

RIOT מקוון & ndash; אסטרטגיה זו bsplatnaya דפדפן, שהוקדשה לקונפליקטים עכשוויים המתרחשים היום, אי שם באמריקה הלטינית. מטרה של המשחק & ndash; לשחרר מדינה קטנה Merani נתפס על ידי הדיקטטור החזק המשטר הצבאי.

כדי שתוכל לשחק RIOT משחק מקוון יכול להיות חופשי, המשחק אינו דורש התקנה של משחק לקוח וזמין בכל דפדפן. כל מה שאתה צריך זה להירשם RIOT, אשר יכול להפוך את השימוש ברשתות חברתיות כמו אלה, דואר. ru, חברים לכיתה, פייסבוק, VKontakte (אם יש לך בחשבון אלה רשומים רשתות) או באמצעות דואר אלקטרוני (הזינו את הכתובת והסיסמה, ולאחר מכן פשוט לחץ וlaquo; Play & raquo;). כדי להירשם, פשוט בחר אחד מהסמלים המוצגים בדף הראשי ובצע את ההוראות. זה כל על המשחק הזה RIOT הרשם סיים!

הולכים למשחק, יפגוש תחילה את מידע משחק פתיחה בצורה של קומיקס. אחרי זה, אתה תצטרך לבחור הגיבור שלך: הציע תווי 6 (3 נשי וגברי 3), ולאחר מכן בחר סיעה (ברית סקרלט או הקואליציה של הכתר), להיכנס קצר וlaquo התקשר אל & raquo; (כינוי זה) בצורה מיוחדת, לוקח עמידה בכללים של המשחק ולוחץ על הכפתור וlaquo; Play & raquo;.

עכשיו אנחנו יכולים להמשיך את המשחק. בשלב הראשוני NPC מציע לעבור קורס קצר של חייל צעיר (בצורה של משימות סיפור), אשר חייב להיות מועברות שלילמד במהירות במשחק & hellip; & nbsp;

בקצרה על ברית הקיימת:

ברית סקרלט & ndash; צבא של מהפכנים ואנרכיסטים, שנלחמים על חופש נגד הדיקטטור הטוטליטרי. סיעה זו נעדרת הנשק היי-טק, אבל חסרון זה הוא מתוגמל על ידי התמיכה של אומץ אוכלוסייה ונועז המקומי. מפנה את סיעה זו חוותה ומנהיג הוגן - קומנדנטה, שהבטיח לשחרר את ארצו מהדיקטטורה של המשטר הצבאי ולהקים בשטחה כוחו של העם;

הקואליציה Crown & ndash; עמותה של שכירי חרב, הפועלים בצד של הברון, היא היורש החוקי של השושלת שהפילה את הרודן. ברון מצייד את צבאה עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר. לאחר הדיכוי של המשטר הצבאי של הדיקטטורה, הוא יספק כניסה מסיבית של הון זר, פיתוח ייצור היי-טק.

בתהליך של לחימה התפרעות משחק מקוונת מאפשר לך לבחור בן זוג (שכירי חרב) למקצוע מסוים: כבד, תקיפה וצלף.

במשחק יש משימות שאינו משפיעים על מהלך אירועים, אבל זה לשחק RIOT המקוון המשחק לא יהיה משעמם, שכן הם נראים די מרגשים. כל המשימות במשחק יתקיימו בזמן אמת, ושדות הקרב דומים מאוד זה לזה. אבל לזכור כי גישה לכל משימה דורשת הכנה טובה. משמעות הדבר היא כי לשחק RIOT, צריך להיות, עוסק בזרועות של מפלגתו: צורך לקנות כלי נשק רב עוצמה, מחסניות ייחודיות, חומרים ממריצים, רימונים, ערכות עזרה ראשונה ואחרים, לא פחות נחוץ. הבחירה של המשחק היא מספיק טובות קסדות (קסדות), מכנסיים, נעליים, שריון, אקדחים, תת-מקלעים, מקלעים, רובים, וכן הלאה. ). בנוסף, כל זה יכול להיות משודרג.

יש משחק מקוון RIOT מטבע משלה משחק & ndash; פז, ריאל, כוכבים ותגים. תודה למה שאתה יכול לקנות דברים שונים.

דמויות משחק בקרב רק מסוגל לנוע באופן עצמאי ולירות, ולעסוק בטיפול, או לזרוק רימונים לבקש סיוע אווירי, אתה צריך להיות בעל כבר. & Nbsp;

יש משחק מקוון RIOT תכונה מעניינת - אנרגיה. לכל גיבור 5 יחידות של אנרגיה שיכולה להיות בילו בקרבות. האנרגיה שאופיינית למשחקים חברתיים, התאוששה מייד, אבל תוך זמן מסוים, כמו גם את המעבר לרמה חדשה. & Nbsp;

בRIOT יכול לשחק, לקחת חלק בקרבות PvP-, ולמחפשי ריגושים, יש DeathMatch (שחקני 8x8).

בנוסף לקרבות, המשחק מכיל את הבנייה של הבסיס שלה: יש צורך לבנות מפעל צבאי, שדרכו אתה יכול להגיע למטרות שלך & hellip;

בסיכום ביקורתם, אני רוצה לומר, המשחק הוא די מעניין ומרגש, יש לו הרבה פונקציות שונות ותכונות, אשר לא צוינו. רישום RIOT יאפשר לכל דורש לצלול לתוך העולם התוסס של משחקים!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more