סימניות

Resident Evil: Revelations

שמות חלופיים: Resident Evil: Revelations, Resident Evil: Resident Evil Revelations

משחק Resident Evil: Revelations - משחק וידאו יפני לקונסולה ניידת של נינטנדו 3DS, היא תערובת של ז'אנרים פעולה והרפתקאות ואימה הישרדות. הפרויקט פותח על ידי Capcom והמשחק השמיני של הסדרה הראשית. התפתחויות מתרחשות בספינה. בחיפוש אחר כריס רדפילד, שנראה לאחרונה בספינת תענוגות הנטושה מערכת ה-GPS שנשלח ג'יל ולנטיין ובן זוגה בBSAA, פארקר Luciani. הם לחקור את הספינה הנטושה, למרות שיש כל מיני סכנות אורבים. מלבד העובדה שעל כל הצדדים מוקפים אויבים, החבר 'ה מגלה וירוס T-תהום בטעות. אבל מה קורה בשלב זה עם עצמך כריס? כשעשה את דרכו דרך ההרים עם ג'סיקה Sherawat (BSAA הסוכן החדש), זעזע את חבריו למצוא - מולם מפקדת ארגון טרור Veltro. כמובן, הם עכשיו צריכים למנוע טרור, למרות העובדה שההישרדות של המפלצות תהיה קשה מאוד. מי יהיה אויב שבפנים: Revelations יצטרך לשחק כדי לאסוף את כל כוחו כדי לעבור סדרה מוכנה לבדיקות. קבלת מיקום גדול הראשון, אתה מגלה שלא כל הדלתות מוכנות נפתח מייד לפניך. משחקיות כרוכה לבצע פעולות מסוימות שיעזרו לי גישה פתוחה לתחומים חדשים של המפה. זה ידרוש חיפוש אחר כרטיסי גישה, מפתחות, מרכזיות סדק, לפתור חידות. לכו על זה! מעתה והלאה, בערבים שלך הם כבר לא נרפים!

כדי להגיע למשחק לפני שאתה צריך להוריד Resident Evil: Revelations. זמן, תהליך זה לא לוקח הרבה, ודרישות מערכת די שפויה, כך שכל בעיות שאתה לא צריך להתעורר. ברגע שיפעיל את המשחק לפני שאתה בכל הפאר שלה מתעורר לחי Resident Evil: Revelations וידאו. מאז היה לך את הכבוד של התמודדות עם גרסה עם גרפיקה משופרת (שפורסמה במאי 2013. על פלטפורמות 360 Xbox, PlayStation 3, Wii U ו-PC), אתה לא צריך להיות מאוכזב.

נקבת מוטציה מסוכנת לא פחות - אוקיינוס ​​מחליקה שפתאום קופץ אל מחוץ למים. וכו '
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more