סימניות

אויב שבפנים 2

שמות חלופיים: אויב שבפנים 2

רוב המשחקים עשו נושא סרט, ליהנות מדעה הפופולרית בקרב גיימרים. מה אנחנו יכולים לומר על האויב שבפנים האגדי. כל הסרטים בסדרה זו והעריצה צפויים. משחק Resident Evil 2 - אישור נפרד של זה. נכון להיום, על פי נתונים סטטיסטיים, המשחק הזה הוא הפרויקט המסחרי המוצלח ביותר. זהו החלק השני של טעם הגיימרים. לדברי האחרונים ברחבי העולם פזורים יותר מ -5 מיליון עותקים. הנתונים אלה ומחווירים בהשוואה לאופן שמקובל להפליא ופעיל לפרסם שחקני ביקורות, מכירים רק בפרויקט.

גם רבים ממבקרי המשחקים רציני ביותר הכיר בכך שהמשחק Resident Evil 2 יכול להיחשב החלק המוצלח ביותר. הפרויקט לא רק עבר בהצלחה את כל המרכיבים הטובים ביותר שיושמו בחלק הראשון, אבל גם הוסיף הרבה חדש. ראשית, העיניים שלך תמהר לוח זמנים איכותיים שונים. כמו כן, המפתחים החליטו להוסיף לסוג Resident Evil 2 החדש של נשק. הפתעה נוספת לאוהדים של הפרויקט - שיפור במשחקים. בעבר גיימרים יכולים להתקיים אך ורק תחת שני תרחישים בסיסיים, אך כעת מספרם כבר עלה לארבעה.

באויב שבפנים 2 יוכלו כעת לשחק בעיר המפורסמת בשם דביבון. בחלק זה של השחקנים תוכל לבקר בעיר נגועה ולבקר בתחנת המשטרה כדי לבדוק את אנשי הביוב ורואה הרבה מקומות אחרים.

עלילת המשחק מספרת לנו על שתי הדמויות הראשיות, שמסיבות אישיות מגיעות לעיר. לנוכח הסכנה, הם מחליטים לעשות הכל כדי להגיע סופו של דבר יצאו מהמקום המסוכן הזה בחיים וללא פגע.

כדי להתחיל את המשחק תצטרך להוריד אויב שבפנים 2 או לקנות את התקליטור. חלק זה של המשחק, שהוצג על שני דיסקים, כך שהפרויקט מבטיח להיות נרחב למדי ומעניין.

תשומת לב מיוחדת צריכה להיות משולם על הצליל. עדיין המשחק מלווה במנגינות שהיא בכושר הטוב ביותר למצב הכללי באטמוספרה, הפחדה. למרות העובדה שהפרויקט יצא במשך זמן רב, ניתן למצוא פסקולים לזה עד עצם היום הזה בשחקנים של שחקנים רבים. לחנים חלקם אפילו הושמעו התזמורת הסימפונית היפנית.

ברגע שאתה יכול להוריד אויב שבפנים 2, אתה בעצמך מנסה לחקור טריטוריה חדשה. המשחק זמין לכל סוגי קונסולות ועל כל מערכת הפעלה. ואתה תהיה מרוצה מעובדה שכל דמות במשחק יש עלילה משלו. ניואנס זה אף דווח בעיתונות בנפרד.

כדי לראות בעצמכם בכל תענוגיו של פרויקט זה, תצטרך להסתכל לקרוון וידאו Evil 2 Resident. הווידאו שיעזור לקבל את הרושם של המשחק המלא והמדויק ביותר, ולספר את כל החידושים ויתרונות העיקריים. מהרו לראות!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more