סימניות

רקוויאם באינטרנט

שמות חלופיים: רקויאם

& nbsp;

במשחק מקוון רקוויאם & ndash; MMORPG הפנטסטי עם לקוח שנפרש אחרי האפוקליפסה. אתה מוצא את עצמך בעולם שבו מוטציות ברציפות לרוץ אנה וסייבורגים. להשמיד אותם, יש צורך להסדיר את מרחץ דמים. יתר על כן, השחקנים עצמם לא תמיד יוכלו לדור בכפיפה אחת בשלום. לעתים קרובות יש התכתשויות בין ניק, שהזוכה בי יוצא חזק. במלחמה חסרת רחמים Etergii עתיקה משתוללת, האווירה התחממה נבגדת. כדי לשרוד הפך קשה יותר ויותר. בנוסף, חזק ומתמשך Temperiony להוט לתפוס את השלטון. מדענים מנסים לעצור אותם והם עובדים על פרויקט סודי. באזורים מסוימים של מדע וטכנולוגיה החלו להתפתח במהירות במהירות. המטרה של כל שחקן & ndash; להרוס כמה שיותר יצורים מגעילים, על מנת למנוע האסון האולטימטיבי שיכול להוביל להרס של העולם כולו. להיות השורות האמיצה ולעשות כל שניתן למען עתיד טוב!

מאז הרקוויאם מקוון דורש התקנת הלקוח, עליך לוודא שהתצורה של המחשב אתה לא תיכשל. בדקו פרמטרים הבאים:

  1. מערכת ההפעלה Microsoft Windows: SP3 / Vista SP2 SP1 / 7 XP;
  2. Pentium IV מעבד 2. 0 GHz;
  3. גרפיקת המאיץ אינו נמוך מ FX Geforce 5600 128 MB עם תמיכה ב- Pixel Shader 2. 0;
  4. DirectX 9. 0C;
  5. מקום פנוי בדיסק הקשיח 4 GB;
  6. 1.5 GB של זיכרון RAM. & Nbsp;

הרשם משחק רקוויאם האינטרנט יגרום לך משתמש לגיטימי, ואתה תמיד יכול לחזור לכאן כדי לבלות כמה קרבות עקובים מדם. צור חשבון פשוט. רישום רקוויאם מקוון אינו נדרש לספק כל מידע נוסף אחר מאשר כתובת דואר אלקטרוני. גם אתה חייב להסכים לכללים של חברת פרויקט Ingamba. לאחר מכן, בכתובת דואר האלקטרוני שצוינה יישלח מכתב עם קוד כדי להפעיל. השתמש בו כדי לגלות את היקום הווירטואלי הייחודי עם הרפתקאות מעניינות.

באינטרנט רקוויאם & ndash; זה הוא בית הגידול של ארבעה גזעים, ביניהם תוכל לבחור את המתאים ביותר. Bartuki (כיתות זמינות & ndash; ברברים ומאנה) חזקות ומאוד מאוחדים, שאין כמוהו בתגרה, אבל משאבות את הידע של קסם. נקמנות והנקמה רשאית בכל עת נוחה, אבל כל עוד זוכר שעשו גם עם מסירות ומוכנות לעזור לחברים. Ksenoa (זמין כיתות & ndash; חצים ומכשפים) & ndash; יצורים שבריריים גזע לא מאוד חזקים פיזי. עם זאת, הם במיומנות להשתמש התקפי קסם ועושים עבודה מצוינת עם הלחימה במרחק. זה אלה עם אינטליגנציה גבוהה ואת הנפש, חוץ מזה, הם לעתים קרובות עוזרים מיומנות וערנות. סיור (כיתות זמינות & ndash; לוחמים וטמפלרים) להתפאר איזון בין כוח הפיזי ויכולת המנטלית. שניהם עמידים וחזקים, ואינטליגנטיים, ולמייד-היטב. יש להם הזדמנות & ndash ייחודי; יכולת להטמיע גזעים אחרים. נוכלים (כיתות זמינות & ndash; שודדים ומכשפות) ידועים ברוצחים מושלמים. זהו המרוץ השחצן וצמא הדם ביותר האכזרי. הם אכזריות בדם הקרה ונאלץ להקפיא את הדם בוורידים. מפגשים עימם הם לא רק מסוכנים אלא קטלניים.

בחר את הנתיב של פיתוח משלך ולהתחיל לשפר בעזרת הנדסה גנטית, היכולת שנותנת אופי משחק רקוויאם אינטרנט מההתחלה. ככל שאתה נשאב & ndash; להיות חזק ובלתי מנוצח!

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט רקוויאם & ndash; מתכוון לעבור הרבה בדיקות. אירועים בלתי צפויים מתרחשים לעתים קרובות בלילה. יש לי היום של הכוחות האפלים של שינה, ולך את ההזדמנות כדי להסדיר את הנשימה שלך ורק להסתכל מסביב. אם הלב האמיץ שלך משתוקק רווח טוב, ללכת לצינוק. למעבר המוצלח אתה תהיה גמולו עם פריטים שונים של ציוד, וgammakseony tsennymialfa-, נשק חזק. כל מפלצת הרגה & ndash; ניתן להשיג פריט שימושי. נסו והמאמצים שלך לא נעלמו מעיניו!

מערכת של PvP היא לא רק תגרות כאוטי. הנה כל מחושב ומפורט. לכל אחד יש את הזכות לקחת חלק בקרבות הגילדה הגדול (בתנאי שאתה מחובר לאחד מהם) יריב סיבה שנאה לקרב או לנצל Pla להרוג להרוג את ההפתעה yer. ועוד הפתעה, הכינה משחק & ndash רקוויאם; קרב שרת צולב. קרב זה, שבו שני הצדדים מעורבים כ -500 גיימרים. תאמינו לי, זה באמת מדהים!

יש לציין כי היוצרים דאגו לכל הפרטים כדי לשחק באינטרנט הרקוויאם היה נוח. לדוגמא, אתה יכול להשתמש בתחבורת המזחלת או להביא את חיית המחמד, אשר יהיה עוזר אמיתי. אי אפשר לתאר את כל היתרונות של המשחק המצוין הזה. עדיף להתחיל לשחק רקוויאם האינטרנט ולהצביע לעצמך את היתרונות שלה! אתה מחכה רושם טוב והים של אדרנלין! מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more