סימניות

מחלוקת

שמות חלופיים: Razdor

משחק דפדפן מקוון המדון חופשי ולכן זמין עבור כל מי שאוהב סיפורי פנטזיה וגרפיקה מעולה. בדרישות מערכת הספציפיות הזה הוא לא העיקר, שיהיה לי חיבור לאינטרנט ודפדפן מודרני. כדי להעריך את עצמך את כל המראות, יש צורך להמשיך לאתר הרשמי של המשחק. רישום המדון באינטרנט הוא למלא בתחומים הבאים:

1) שמו של המשחק.

2 סיסמא) (אותיות מעורבבות עם מספרים & mdash; האפשרות הטובה ביותר).

הדואר אלקטרוני הנוכחית 3).

4) הקש את הקוד המוצג בתמונה.

יתר על כן, רצוי להכיר את הכללים ואת הסכם משתמשים, כמו לחיצה על & laquo; עד & raquo; אתה לוקח על החובה לעקוב אחרי כל מה שנאמר בעיתונים עכשיו. אם אתה כל מסודר, ואתה לוחץ על קישור וmdash יקרים; רישום המדון באינטרנט יכול להיחשב שלם. מייד אחרי זה, אתה יכול ליצור אפילו אחד & ndash; ארבעה (! תווים) (אם רוצים), כל אחד מהם יכול להיות מראה ייחודי, נטלו על ידי לך. הדמויות והממשק, והמשחק nbsp עולם ו; המדון באינטרנט בכל הם פשוט נהדרות!

אז, ברגע ששלב הרישום יושלם במריבת המשחק וקביעת המספר והמאפיינים עיקריים של התווים, אתה תמצא את עצמך בכפר קטן ונעים, עוזב אותך ולצלול לתוך ההרפתקה והלחימה האמיתית. אירועי המשחק מתפתחים די מהר, כל כך הרבה יהיה תלויים במהירות של התגובות שלך, ואת רמת הפיתוח של המאפיינים הבסיסיים של הדמות שלך. והם שעוקבים:

ושור; Power & mdash; זה משפיע על כמות נזק נזק הפיזי לבריאותו של האויב.

ושור; Agility & mdash; זה עוזר להתקפות אויב להתחמק.

ושור; סיבולת & mdash; זה משפיע על כמות נקודות בריאות והאופי שלך על הקליטה של ​​נזק כתוצאה מכך.

ושור; מזל טוב & mdash; זה משפיע על כל הצורה מאוד חיובית.

ושור; הרוח & mdash; מפחית את נזק כישוף ומשפיע על כמות מאנה.

ושור; מודיעין וmdash; זה גורם לך נזק קסום ומספר MP.

: מדדים לעליית ביצועים עם המעבר לרמה הבאה. כדי שתוכל לשחק בהצלחה במשחק מקוון המדון, אתה חייב להשתפר בכל 4 סוגים של נזק יישום לאויבים:

1) פיזי & ndash; נשק קר שימושי בקרב קרוב;

2) מרוחק & ndash; נשק קל ממרחק;

3) ישיר & ndash; מיושם על ידי לחשים של הכומר;

4) נזק & mdash קסם; לחשים קוסם שיטה יישומית.

יש משחק מקוון המדון כיתות המערכת הבאה:

ושור; לוחם & mdash; התקפה והגנה באמצעות השימוש ביכולות מיוחדות (מכה מהירה, יללה איטית, מדף מיוחד, את זעקת הזעם, ואחרים. )

ושור; קוסם & mdash; התקפה והגנה באמצעות השימוש בלחשים מיוחדים (כדור אש, טבעת אש, מחסום קסום, טלפורטציה ואחרים. )

ושור; הכהן & mdash; מברך, מרפא ומגן;

ושור; האנטר & mdash; היא משתמשת במגוון רחב של מלכודות, מלכודות להאט, מיסוך, וכן הלאה מגוון של יריות.

למרות הרושם לשחק המדון לא יהיה לך אמצעי להשתתפות בלחימה, הודות למערכת מפותחת מאוד של מקצועות:

1. כרייה: חוטב עצים ודייג.

2. עיבוד: חייט, טאנר, קרקר, נגר, נפח.

3. סך הכל & mdash; בישול.

במילים אחרות, משחק מקוון המדון מאפשר לך ליהנות בדרך שלום של חיים ו, ​​לפיתוח המוצלח של שנזקף אף הוא לפיתוח ההכרחי של ניסיון הגיבור. הגיוון ומפלצות מקומיות ציוריות ראויות להערצה. המדון לשחק יחד עם לטאות, יוכלו להפוך את הדמות לאבן, והזומבים עם אנשיו שלו, וחזירים ברים אתה פועלים לגיבור ברחבי היער, וכמובן, הזאבים, שיישארו לאחר הדימום המעצבן הביס.

על אף העובדה שהקרבות יתקיימו במצב אמיתי, לשחק את המשחק באינטרנט המדון אתה יכול בקלות ועם אינטרנט איטי - חיבור. אחרי הכל, המודלים האופי נטענים ישירות לתוך הקרב, כמעט מבלי להסיח את השחקנים מהפעולה מרגשת. לא מאמין לי? תראה בעצמך עכשיו!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more