סימניות

ריימן. ארנבים חולים כלבת 2

שמות חלופיים: ריימן. ארנבים חולים כלבת 2
דרישות מערכת

:

ארנבים חולים כלבת 2 - החלק השני של סניף של הסדרה הפופולרית משחק ארקייד, שבו עושי הצרות העיקריות היו, שרידים אבודים של כל סוג של ארנבי סיבה. ארנבים מטורפים 2 מתחילים שוב עם חומר ביולוגי דליפה מוזרה כן קצוות מלאים בטירוף טהור. הם לא מחפשים כל מטרה מסוימת, לא רוצים לתפוס את השלטון, לא רוצים להרוס משהו, הם רק רוצים להשחית. טירוף ארקייד המשיך נותן הזדמנות לחקור את הצד הפנימי של חיים מסתוריים של ארנבים, החיים שלמדנו מעט מאוד מהמשחק הראשון. אנו עדים לחיי היומיום של ארנבים, והרוויח את החיים שלהם על ידי העבודה במשרד מחניק, אנו למדים כי ארנבים כמו כריכי ענק מרובות רמות. ארנבים חולים כלבת 2 נדע שהדמויות הראשיות של המשחק הן מאוד אוהבים לאכול פרפרים צבעוניים, ססגוניים, ובעוד לצוד אותם ללבן יריבים נטו. בארנבות, כישורים מיוחדים לבישול, כי מתברר לטגן את העוף, מספיק לאכול כמה פלפלים חריפים, ולאחר מכן לנשימת חתיכת הבשר. ארנבים חולים כלבת 2 מייצגים קבוצה מגוונת של מיני משחקים, שבו הדמויות הראשיות, ארנבים מטורפים יעשו דברים מדהימים באופן בלעדי ברפרטואר שלו. קמפיין נושא דילול גיבורי וידאו מצחיקים ומשעשעים מאוד לבצע שוב ארנבות נגועים בכלבת. משחק 2 ארנבים אשמורת להציע לנו פעילויות מטורפות לחלוטין כגון זיקוק תחתונים כביסה, שליחת SMS בתיאטרון, שנשאה כריכי פירמידות ענק למהירות, מירוץ חלזונות, פוטבול אמריקאי מוזר ולעשות הרבה יותר.

מיקומים של עולם המשחק הוא מאוד מגוונים ויש הכל - הטרופי, יערות צפופים, ביצות, מדבר מושלג, מערות חשוכות, ארמונות עירוניים גגות, מעבדות כימיות, מסעדות חדר שירות. הנה, למשל, אתה יכול למצוא קישוטים דומים לאלה שראינו בסרטי אינדיאנה ג'ונס ועוד. תצוגה גרפית מורכבת בסגנון קריקטורה תלת ממדים, מלא בצבעים בהירים וצורות כיף של אובייקטים. המחדל היחיד שאיפשר למפתחים הוא שהם לקחו את הדמות הראשית בכל התפקיד בסדרת הסטטיסטיקאי. אם במשחק הראשון של הארנבות הנגועים בכלבת, ריימן היה מעורב באופן ישיר, בהמשכו של כל זרי הדפנה וכמעט בכל חלק ממרחב משחק שהוקצה ארנבים מגוחכים ומטורפים, לעומת זאת, מגוון עצום של מחליק הומור ופרודיות והרגע הלא הנעים הזה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more