סימניות

Raska

שמות חלופיים: Rashka

Raska מקוון & ndash; משחק דפדפן בחינם ז'אנר אסטרטגי, בו מוצגות המצב האמיתי של עניינים בתמורה הכספית ברוסיה ובעולם. הפרויקט הייחודי שפותח על ידי Finam, הוא ייחודי בין המשחקים מבוססי אינטרנט הנוכחי. משחק מקוון Raska ילמד אותך איך לשרוד בעולם הקשה שבו הצלחה היא את כוחו של נשק, כסף והכוח. הרישום ייתן לך כרטיס Raska לבית ספר אמיתי של חיים. מיומנויות שנרכשו במשחק תוכלו ליישם גם במציאות. Raska כדי להתחיל לשחק, עליך לוודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת הבאות:

1) מערכת Microsoft Windows 98SE / Me / 2000 / XP

2) 300 MHz Pentium CPU

3) 128 MB הזיכרון

4) מתאם גרפי תואם DirectX

5) מתחם עם האינטרנט

הרשם המשחק Raska הוא כדלקמן:

- הזן את השם של המשחק

- כתובת דואר אלקטרוני של הדואר שלך

- חשב את סיסמא nbsp &;

ולחץ על הרשמה, ואחרי הורדת משחק לקוח. & Nbsp;

לאחר הבדיקה מקוונת Raska הוא עבר, ואתה במשחק, להסתכל מסביב, לבדוק את המורכבויות של העבודה בבורסה ועל & ndash; להגן על העמדה שלך!

לא רק לצפות, אלא גם להיות צד לאירועים כמו היווצרות, העלייה והקריסה של חברות המשפיעות, התהפוכות הפוליטיות של המשבר הפיננסי העולמי כזה. זה הוא ללמוד לנהל ביעילות את הכסף וללמוד את החוכמה של מסחר במניות. זכור כי לעתים אף קטין במבט ראשון, העסקה עשויה להיות תלויה במידה רבה ב. לשחק רשקה, אחד חייב לעבוד כדי לעקוב אחרי היעד. מזל ילווה שחקנים נועזים ומתמשכים.

מושגי מפתח Raska:

- הכח

- הכח

- כסף

Power & ndash; יתרון של חכם, דעתן, שהצליח לנצח את סמכותו של העם. צעדים מתוכננים היטב, שכנוע יכול להכניע רבים. ואיך הוא מתוק לפעמים מגיע תחושה של כוח!

חיל יכול למחוץ ולכבוש אלה שחלשים יותר ממה שאתה. פחד נאלץ להשתחוות לפניך. כן, זה יכול לעזור לך לעבוד בדרך שלך למקום הנחשק בשמש.

ובכן, מה שחשוב הוא כסף בחיינו? משחק מקוון Raska יספק הזדמנות להבין שעם כסף שאתה לא יכול רק לקנות כרטיס אוטובוס, או אפילו מוצרים חיוניים אחרים היקרים ביותר. כסף יכול להשפיע על היבטים שונים של החיים הקשים כבר שלנו. שטר עגול לפעמים בפתאומיות משנה את מהלך אירועים. ההון המרשים שאתה יכול להרכיב ברשקה, במובן המילולי יכול לעבוד פלאות! & Nbsp; גם את הכח והסמכות להשתחוות לכוחו של הכסף!

עם זאת, למרות שהמשימה העיקרית של משחק & ndash זה; אתה אסים בנושאים כלכליים, כדי לשחק את המשחק באינטרנט Raska, אתה, לעשות דברים חשובים אחרים. משחק מקוון Raska כולל לחימה ומרכיב חברתי. לכן, אתה צריך לעקוב אחרי ההתפתחויות הפוליטיות. להפגין החשיבה האסטרטגית שלך, לפתח תכנית שבו אתה יהיה להשיג אפקט כזה שיכול להפוך את משיכות שלהם בתמונה הפוליטית וכלכלית של העולם.

כדי לקבל בבורסה יותר משקל לארגן קרטלים. שיתוף פעולה עם שחקנים אחרים רק תועיל לך! רבות מדמויות שעימם יהיה לך להיתקל הן אישיות ידועה בחיים אמיתיים, אם כי מוטציה מעט. אני חושב שאתה לא מופתע מדי, כי כבר יודע שמשחק כפילויות מציאות.

מערכת PvP מרגשת מספקת את ההזדמנות כדי להילחם עם זומבים, לארגן התקפה על הצמח, לשדוד Korowai או חנות. יש לך גם באזור בניינים כל סיכוי לנצח, ו.

לשחק את משחק באינטרנט Raska יהיה קל יותר אם בתחילת המילון מכירים את הסוחר מתחיל, אשר אוסף מונחים כלכליים חשובים המשמשים במשחק. לאחר מכן, נסה לשאוב קצת כדי לקבל את הלחמנייה הראשונית, ולאחר מכן & nbsp; כדי לזכות באמונם של Raska. המשחק יש 60 רמות. שים לב לכלכלי והצד הפוליטי שניהם. כדי לשאוב את הרמה הכלכלית ברכישה ומכירה של מניות. ולפילוס צורך הרמה הפוליטי לקחת חלק בהצבעה בסקרים והחדשות, להעיר הערות, הודעה בפורום ובצ'אט. & Nbsp;

Skraste שעתי הפנאי שלהם עם משחק מהנה. ליהנות ממשק משחק הצבעוני ורעיונות מקוריים. חשוב להאמין שכל מה שבהכרח יהיה ומזל יחייך אליך!

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more