סימניות

Nation Rail

שמות חלופיים: Nation Rail

משחק רכבת אומה & ndash; הוא משחק דפדפן בחינם שבו אתה מוצא את עצמך ב[ 2] תחנת עיירה מנומנמת קטנה רכבת. התחל את הדרך שלך עם מנהל חברה קטנה מסילות ברזל. רכבת אומה היא קו שער " ופיתוח לגדול ! "ו[ 1] לבצע הרבה עבודות שונות , לעשות פלט או חומרי תהליך , כדי לשפר את תחבורה!

לפני שאתה משחק את המשחק הרכבת אומה , ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות מערכת כזו כגון: תדירות המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; רכבת אומה הרישום לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; הרשמה עכשיו וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; הרשם וraquo;.
הרכבת האומה באינטרנט אכיר לך עיר רכבת קטנה. משחקי טרוויאן יצרו משחק אסטרטגיה מהמעלה ראשונה הרכבת האומה באינטרנט , שמתחילה בגיל הרומנטי של הרכבת.
השחקן מתחיל כמנהל של חברת רכבת קטנה להובלת הסחורות באמצעות קטרי קיטור "קיטור", " Dizel " ו- "חשמלי". לשחק הרכבת האומה תהיה די מעניינת, כי הוא כמובן של מכניקת המשחק. המנצח במשחק רכבת האומה תהיה השחקן , אשר ייצור רכבות היוקרתיות ביותר! משחק סיבוב מסתיים לאחר כארבעה חודשים, שמציע מגוון רחב של שינויים במשחק הדפדפן רכבת אומה באינטרנט .
רכבת אומה לשחק אתה לא משתעמם, כי לבוא ל[ 2] נצחון, תצטרכי להשלים משימות שונות. ראשית, רכבת הקיטור הקטנה שלך יכולה להעביר סחורות מהעיר אחד למשנהו ב[ 1] רכבת אומה באינטרנט . כל עיר צריכה חומרי גלם להתפתח ולגדול. מפעלים סמוכים לייצר או חומר תהליך. לדוגמא, ברכבת למשחק רכבת אומה צריך להעביר עץ לניגרות, ואז אתה עושה לוח שמועבר לעיר. למה לא לקחת עומס של פחם מהמכרות במשחק הביתי בדרך רכבת אומה ?
רכבת אומה הוא תמיד תענוג לשחק, כי הגרפיקה של המשחק נעשתה ברמה הגבוהה ביותר! המשחק רכבת אומה היא גם סימולציה עסקית מורכבת ומאתגרת. הצי הגובר שלך צריך להישמר, מורחב ומודרני. מוצרים חדשים דורשים שרשרות ייצור שונות; טכנולוגיות חייבות להיחקר ומשמשות באופן רווחי ב[ 1] רכבת אומה קו . לכל פעולה השלכותיה: השחקנים מקבלים יותר מסלולים, יותר קטר חריצים או הזדמנויות משופרות עבור דור הכנסה.
אבל לא תמיד תוכל לפתח בצורה חלקה ב[ 1] רכבת אומה באינטרנט : עלייה במחירי פחם בתקופת המלחמה, שביתה בשל פריון עבודה נמוך יותר וקטרים ​​פגומים. אבל יש הפתעות במשחק רכבת אומה , כגון מכרזים, הצעות מיוחדות, או תחרויות. זה מוביל לאינטראקציה עם שחקנים אחרים - מה שהופך את המשחק רכבת אומה באינטרנט , אפילו יותר מרגש.
היוצר של משחק משחקי טרוויאן מייחס חשיבות רבה לפונקציה רב רכבת אומה באינטרנט [2 ]. שחקנים אחרים משפיעים כל הזמן השינויים הבסיסיים בכלכלה של המשחק. אתה צריך להתחרות על משאבים וזה חיוני שתבחר בריתות בחוכמה במשחק רכבת אומה , כי השותפות יכולה לספק בונוסים חשובים. המשתתפים גם יכול לעבוד יחד כדי לייעל את רשתות ייצור, או להשתמש בהשקעה במזומן בצמחים כדי לשלוט במשחק רכבת אומה . רכבת אומה קו & ndash; זה בעולם של משחקים חדשים ומלהיבים, להצטרף אלינו! & Nbsp;