סימניות

כלבי מלחמה

שמות חלופיים: מלחמות psi

& nbsp; & nbsp;

כלבי תפקיד משחק מקוונים מרובי משתתפים של המלחמה מוזמנים לשחק במציאות שמחר יכול לחכות לכוכב לכת שלנו באמת. חלוקת הארץ בגלל העושר של משאבים & ndash; נושא בוער בכל העת, וכאן בכלבי המלחמה מקוון & nbsp; יהיה להתמודד עם ההשלכות של חלוקה מחדש ומהומה ששויכו לו.

& nbsp;

לפני הגיימר - הסיפור של נפילת רפובליקת בננות Corazon במשגשג עברו ועצמאי, ועכשיו & ndash; שכירי חרב שנקרעה מהתאגיד וlaquo; אניגמה & raquo; בראשותו של אלפרדו Pressnera האכזרי ושאפתן. להתנגד למשטרו באף אחד הראשון יכולה, אבל מאורגן סופו של דבר שתי קבוצות & ndash חזקים למדי; הצבא של חופש (AU) והליגה של שכירי חרב (LN). כל אחת מקבוצות אלה מוכנים להניח שלטון Corazon אנטי-טוטליטריים בידיים שלהם. מי יצליח? עיתונות וlaquo; לשחק כלבי המלחמה וraquo; וללמוד.

& nbsp;

אבל קודם, כמובן, את דרישות המערכת. לכן, כדי לשחק את כלבי משחק מקוונים של המלחמה, המחשב שלך חייב לעמוד בדרישות הבאות:

ושור; MHz מעבד Pentium III או Athlon 800

והשור; זיכרון RAM - 256 MB

ושור; כרטיס מסך - 3D-מאיץ עם 64 מגה בייט של זיכרון

ושור; כרטיס קול תואם DirectX

ושור; יישום DirectX, החל בגרסה 9. 0

ושור; שטח פנוי בדיסק הקשיח 1. 2 GB

& nbsp;

כלבי משחק הדפדפן של המלחמה המקוונת תומכים בכל.

הרשם כלבי משחק של המלחמה, כאמור, דורשים כמה, שכן רוב יכול להשתמש כניסה אוטומטית באמצעות חשבונות בפייסבוק, VKontakte, Odnoklassniki, דואר שירותים. ru או Google.

אם אתה מרגיש לגבי שהקבוצה הנדירה של שחקנים שאין להם חשבונות אלה, ולאחר מכן להשתמש צורה נפוצה של & laquo; הרשמה כלבי מלחמה וraquo;. אתה קודם צריך לציין את כתובת דואר אלקטרוני, ליצור סיסמא ולאשר אותה, ואת השלב הראשון של רישום, אתה יכול להירשם לחדשות. בשלב הבא, בעמוד חדש לציין כינוי & ndash; שמו של אופי המשחק, לבחור המין שלו, חלק מהם יפעל כדמות & ndash; הליגה Mercenary (סמל עם העקרב), או צבא של חופש (מעיל של נשק עם כוכב מחומש). כמו כן, תתבקש נקבה 12 ו -13 avatars זכר לאופי בהתאם לרצפה, לוקח את הסכם המשתמשים & ndash; על זה בכלבים של רישום המלחמה מקוון הושלם.

& nbsp;

נתיב שכיר חרב טירון מתחיל בבסיס אימונים צבאי, זה יכול להתאמן באתר ולבצע כמה משימות פשוטות. אחרי איך לשלוט, אז יש לעקוב אחר ההוראות ולפתח את הדמות שלך בדרך הרצויה.

& nbsp;

, תקבל גישה לכלי נשק רב למהפכה & ndash; על ידי סכינים, אקדחים וpterodactyls מקרוב (עם הנשק שאתה מתחיל לשחק בכלבי המלחמה), לבזוקות ונשק כימי. בגלל התחמושת במשחק הציג אפודי מגן, מסכות גז, קסדות, וכו ', כמו גם תגים, אנרגיה ודברים קטנים אחרים שיקלו על גורלו של הדמות שלך בתקופה קשה זו.

& nbsp;

בתחילת המשחק צריך להרוג את האספסוף רגיל (עריקים, גרילה, אינדיאנים, שודדים) & ndash; זו היא דרך טובה ראשונה כדי להרוויח ניסיון וכסף.

& nbsp;

אגב, בנוסף לכסף במשחק הוא עוד משאב חשוב & ndash; יהלומים. עבורם אתה יכול לשכור צוות של לוחמים, יש שני סוגים שלהם:

ושור; לתקוף

ושור; צלף

& nbsp;

האחרון הם יקרים יותר, אבל אם אתה הרגת כמה עריקים כבר, אז הם יכולים להרשות לעצמם.

& nbsp;

משחק מקוון Psi המלחמה עם מערכת לחימה המבוססת על תורות. תמיד יהיה לך זמן כדי לבחור נשק, לחשב את מסלולו ולא לבזבז יותר מדי אנרגיה על השמדת האויב. אחרי שביליתי הרבה זמן על הבסיס של הכנה, מוכן לעזוב למקומות אחרים של הסיעה שלך, יש מחכים למשרות חדשות, וכמובן, עימות עם האויב העיקרי & ndash; שכירי חרב תאגיד וlaquo; אניגמה & raquo; והחיילים של הסיעה ההפוכה. & Nbsp;

& nbsp;

לכן, אם אתה מוכן למלחמה לחופש ולהפלת המשטר הדיקטטורי, ולאחר מכן לחץ כדי לשחק כלבי משחק מקוונים של המלחמה והצטרף לשורותיהם של שכירי חרב אחת מתנועות השחרור. & Nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more