סימניות

Prototype 2

שמות חלופיים: Prototype 2

אב הטיפוס הראשון של המשחק היה שאומץ על ידי גיימרים על "הידד". הפרויקט מאוד ברור הפגין איך אנשים יכולים לחיות, ניחן בכוחות מיוחדים בין "בני התמותה" מוטציות ומפלצות אכזריות. תשומת הלב של הציבור משל המשחק בדקה הראשונה מרותקת הגיבור - אלכס מרסר, שעם הכריזמה והכוח שלו יכול לאזן את תהליך המשחק כולו. אגב, עם הדמות הראשית והוא מחובר ההפתעה הראשונה שהוכנה מPrototype 2 למחשב. אם אתה מקווה להיפגש שוב עם מרסר אהוב, אז אתה תהיה אכזבה קלה - עכשיו במקומו יצטרך לשחק אגרסיווי קצין שחור שאיבד את משפחתו בגלל vyrusa שוחרר לכאורה אלכס.

באופן כללי, ראוי לציין כי המשחק Prototype 2 מצד אחד הוא דומה מאוד לקודמו, מצד השני נראה פרויקט ייחודי למדי וייחודי. זה דלקים רק העניין של הציבור. יותר מצב רוח תוקפנית נאלצה להתרכז במשחק, להיות זהיר של כל הפעולות של הדמויות וניתוחם.

כפי שצוין לעיל, Prototype המשחק 2 במחשב ישתנה הדמות הראשית - בשם הציני הכושי ג'יימס הלר. הוא רודף רק מטרה אחת - לנקום בכל מי שבדרך זו או אחרת הקשורים ליצירה והתפשטות הנגיף בשטח של הברית. קודם כל, ג'יימס, כמובן, רצה לנקום באלכס, אבל אחרי הפגישה עם מרסר גם השפיע לרעה על ידי הווירוס. מייד להתגבר כמה רמות של מוטציה, הלר, משוחררת מכל אמות מידה מוסריות, נשלח לביצוע משימתו.

כדי להתחיל את המשחק, תצטרך מראש להורדה של Prototype 2. תעשה את זה מהר ובקלות על ידי ביקור בסאונת דף החנות, שבה קובץ ההתקנה הוא רק 30 דולרים. לאחר פרויקט ההתקנה אתה יכול להתחיל את המשחק. אם אתה שיחק את החלק הראשון, תוכל להבחין בהבדל אחד גדול - רק לאחר תחילת משחק הדמות הראשית יש רוב של המיומנויות שמרסר קיבל רק לאחר מילוי משימות מסוימות. נסיגה לאב הטיפוס 2 וידאו קרוון ברור לחלוטין שג'יימס prerasno מסוגל לרוץ על הקירות, לעוף בשמיים ולזרוק מכוניות כמו כדורי טניס. אפשר רק לדמיין כמה קשה יהיה לי הלר לפחות אמצע המשחק!

משחק Prototype 2 ידגים כיצד תיאבון יכול להיות סופרמן. האם אתה באופן אישי לראות איך ג'יימס בולע את כל הטרף ובו בזמן לוקח בלחלוטין את המראה שלה, תכונה זו, אגב, מאפשר לממש את האסטרטגיה המטורפת ביותר. אז, בליעה של אפוטרופוס של סדר, אתה יכול, חמוש באקדח, לברוח מבסיס מעיניו. מראה אכל מפלצות לא משנה, אבל להעצים את היכולות שלהם.

מחפש בזריקה לPrototype 2 טריילר משחק וידאו פגע בטעות על ידי בקנה מידה של הפרויקט.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more