סימניות

הקרב האחרון

שמות חלופיים: Combat האחרון

הקרב האחרון מקוון & ndash; מרובה הגיוני משחק התפקידים בסגנון הפנטסיה.

במשחק מקוון הקרב האחרון אינו קובע דרישות מערכת ספציפיות, כל עוד יש לך חיבור לאינטרנט ודפדפן.

הצטרף במשחק הקרב האחרון שואל להיכנס כינוי - השם של הדמות שלך, להיות זהיר, כי אתה לא יכול לשנות את הכינוי שלך. ואז אתה צריך להיכנס להודעות דואר האלקטרוני, את הסיסמה שלך, ולציין את המין של הדמות. רישום מקוון הקרב האחרון מסתיים בבחירת הגזע הרצוי וההקדמה של הקוד מהתמונה לוודא שאתה לא רובוט. אל תשכח לקחת את הסכם המשתמשים.

משחק מקוון הקרב האחרון מציע מבחר של שני גזעים:

- elfidy האצילי,

- nekrolandtsy האמיץ.

בשלב זה במשחק נציגי שני הגזעים על באותה מידה. משנה מה גזע שתבחר יהיו תלוי בממשק של המשחק, כאשר אתה משחק את משחק הקרב האחרון באינטרנט. Elfidy להוט אור וטוב, וnekrolandtsy & ndash; להרס רע. גזעים להשתנות במידה רבה בהופעה, כמו גם השריון והתחמושת שלהם. בנוסף, סטים שונים של בגדים הציגו לדמויות של מינים שונים.

יש משחק מקוון הקרב האחרון מערכת לחימה מאוד מקורית. חשיפת שורה של שלושה שבבים (אבנים או גולגולת) של אותו צבע, נלחם מכות מסחר. לכן, התוצאה של הקרב תלוי לא רק ברמה של לוחם שהוא גם קוסם או לוחם, לא רק בשריון וכלי הנשק שלו, אלא גם על ידי חשיבה ומיומנות הגיוניות של השחקן, שבו הוא מנהל את המשאבים זמינים. לכן, מומלץ להסתכל על שחקני פורום שבו יש דיון נמרץ של טקטיקות ואסטרטגיות אפשריות שיכול להוביל לנצחון בקרב. & Nbsp;

קרבות שתי אפשרויות:

- דו קרב. אתה להילחם אחד על אחד עם האופי סביב הרמה שלך.

- קרב כאוטי. קרב זה מוגש בקשה מיוחדת, וכל מי שהיה לו זמן לרגע אחד רוצה להשתתף במאבק, חולקו באופן אקראי לשתי קבוצות.

אם אתה מתגעגע במהלך קטטה בלמעלה משלושה סיבובים, אתה תיפסל. לזכייה, אתה לצבור ניסיון וכסף. & Nbsp;

בנוסף, לרצח אופי השחקן במאבק הוגן, אתה יכול לקבל מדליה, שיפור תכונות מסוימות. ובכן, אם לא מזל, המדליה יכולה לקנות יהלומים.

הדמות שלך כאשר אתה משחק בקרב הסופי, יקבל עזבונו שלו, שבו הוא יכול לצמוח עשבי תיבול לריפוי שיקויים ושיקויים המגבירים את הכח (זה יהיה הטבח שלהם עם מכתש ועלי). סם חיים, יכול לשתות רק לפני הקרב. ן עדיין יכול לספק פריטים מיוחדים, למרגלותיכם, אותם מוצאים שיקויים נדירים. אם זה כזה עניין אתה לא מרוצה, הקבוצה סטנדרטית של סם חיים, ושיקויים אתה יכול לקנות בעיר בחנות מיוחדת. בנוסף, בעיר אתה יכול למצוא הרבה מוסדות שונים עם פונקציות שונות הדרושות כדי לשחק בהצלחה בקרב הסופי. אלה הם:

- חנות

- קנייה, & nbsp;

- נפחיה,

- מרזח,

- הבנק.

בחנות אתה יכול לקנות הרבה דברים ושריון, לעומת זאת, חלק מפריטים אלה תוכלו להתלבש הגיע לרמה מסוימת בלבד. בנוסף, שריון הצורך לתקן או לאסוף את עצמך מפסולת שנותרה בשדה הקרב אחרי יריב מובס.

כפי שאתה משחק את המשחק באינטרנט הקרב אחרון, אז יש לך הזדמנות, כמו האיחוד להגיע להסכמים עם שחקנים אחרים ולבצע את משימות & ndash; עבודה חכמה עם הרבה חידות ומסתירים סכנה לחייו של הדמות.

הרמה מקסימלית של פיתוח דמות ברגע & ndash; אחת-עשרה. המשחק הוא בבדיקות בטא.

הרשם הקרב האחרון ייפתח מולך קטן, אבל מרגש בעולם שבו לא רק את הכוח ואת הרמה, אבל ההיגיון יכולים לעזור להשיג נצחון!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more