סימניות

אימות כאן

שמות חלופיים: Moswar
גורל חברה לפיתוח שוחררה המשחק ב2010, ומאז, הודות להומור יוצא דופן שלו, ממתין לאישור כאן באינטרנט צבר פופולריות רחבה. כאן אתה יכול להופיע כעולים חדשים הם או לפעול כמוסקבאי ילידים. הירשם אימות כאן תהליך פשוט למדי. כדי להירשם דמות חדשה, אתה צריך להחליט שאתה רוצה להיות והזן את הנתונים הבאים: [_ 1_]

1) הזן את הסיסמה שטבע

ידי לחיצה על הסימן עד כפתור, אתה יכול לבוא באופן מיידי במספרים גדולים לכאן כדי לשחק וליהנות במשחקים מקוונים סיפור המעניינים. הצטרפות במשחק האימות אתה תושבים כאן עשויים מההון הווירטואלי של רוסיה. למען ההגינות, יש לומר שהמשחק מציג את האירועים הללו במוסקבה של ימינו, ולכן כל מה שקורה הוא קרוב מאוד למציאות. להרים את הראש שלך, ליישר כתפיים וגאווה צועדת לאורך הרחוב! זכור שכל מי שאתה, את הסיכוי להצלחה אף אחד לא יכול לקחת ממני!

אם אתה מחליט להיות מוסקבאי ילידים, כדי להוכיח שהעיר הזאת היא לא "גומי" ולא ניתן לקבל בזרועות פתוחות כל כאן באות במספרים גדולים. אבל אם אתם סקרנים לחוות את הקשיים של חיים בבירה לכפרית פשוט, ואתה בא באורח מוסקבה, אז אתה צריך לעבור. להוכיח כי לכבוש את העיר הגדולה לך בכוח! אחרי מוסקבה - לכולם!

משחק מקוון חיות כועסת מוכנה

הרפתקה מרגשת. אם אתה רוצה לשרוד בזה אכזרי ובה בעת עיר יפה, כדי להיות בטוח לשבת פשוט אין לי.

המשחק מפותח מערכת חיפוש. ואתה גם יכול לקחת חלק בלחימה. אחרי הכל, מערכת PvP היא לא במקום האחרון. האמיץ יהיה קרבות "מקיר לקיר" נרגש. כדי להשתתף במלחמות שבט, אנא מתאזר באומץ וסיבולת. רוצה לחוות את האדרנלין? יש הזדמנות לשדוד Korowai, או אפילו בנק.

מקבל עוד משחק מקוון אימות כאן ההזדמנות לסייר ברחובות, כדי לשחד את המשטרה לחפור קו המטרו, ללכת לעבודה, העוסקת בקניות, ללכת למכון הכושר כדי לשפר את הגוף שלך, מסתכל על "ציד המועדון", המאגד את הרמאים מושבעים ביותר ועוד הרבה יותר. עיסוקים כיכולים לראות, חבורה! עם זאת, כדי באמת להצליח, אתה צריך לטפל בהצטברות של הון. איפה לעשות בלי כסף בזמן שלנו! המשחק מספק את המשאבים הבאים: [_ 1_] [_0 _] - דבש

[_0 _] - כוכבים

[_0 _] - זהב.

יכולים להיות ממוקשים כוכביות, גבישים וזהב במשחק, ולאחר מכן להוציא על בונוסים שונים ועוד דברים רכישה. דבש הוא מטבע אוניברסלי. עם זה, כל סחורות שנרכשו, הודות לו, אתה לא תוותר בכל שירות. אבל כדי לקבל את הדבש, יכול להיות רק השקעה אמיתית. במקרה זה, לשחק את המשחק באינטרנט אימות כאן יהיה הרבה יותר קל.

כדי להעביר כל רמה חדשה יש צבר כמות מסוימת של ניסיון. באשר לעבודה, מהרמה 2, אתה יכול לקבל רק במסעדה, או, אפילו יותר גרוע, לנקות שירותים בפרוטה. ברמה 6, אתה יכול כבר ללכת במורד המנהרה כדי לעקוב אחר הדמויות בשם "Krysomahi, על רצח שיקבל 700 מטבעות כסף. הולך על המשחק, בצע את השיפור של מאפייניו (כוח, בריאות, כריזמה, כישורים, טיפול).
 

אימות כאן הרשמה מקוונת