סימניות

Pi מלא

שמות חלופיים: P מלא

המלא Pi מקוון & ndash; הוא משחק הרפתקה מקוונת דפדפן, שנוצר בסגנון של קומיקס אירוניים, מותחן פוסט-אפוקליפטי עם מגוון רחב צבוע עם מוטציות הומור, זומבים ומפלצות.

הסיפור הוא זה: קטסטרופה עולם אחרי פיצוץ Hadron Collider נאלץ הניצולים להילחם על חייהם באווירה של יום הדין. בצירוף מקרים, האשם במה שקרה הוא הדמות שלך, שעכשיו נוסע בעולם שהשתנה, לפרום את סבך עלילת חידות ולהרוס יצורים מוטציה מפחידים. לאחר ששרד מלא פיי, אתה צריך להציל את האנושות כולה.

דרישות מערכת הן זניחות, כמו משחק דפדפן זה. זה יכול להיות משחק מכל מחשב עם אינטרנט, הוא אינו דורש התקנה מראש. כדי לשחק את המשחק באינטרנט מלא פיי, אתה צריך רישום מלא בחינם פיי. & Nbsp;

הרשם בnbsp משחק &; מלא Pi הולך ככה: משחקים מקוונים לחץ וlaquo; Play & raquo;, להלן להיכנס כניסה שלך (השם שלך במשחק), בחרו את המין והסוג של אופי.

ואז אתה צריך ליצור חשבון, אחרת אתה לא יכול אז ללכת למשחק עם אותם פרטי ההתחברות. עיתונות וlaquo; הרשמה & raquo;, להיכנס הדואר אלקטרוני והסיסמה שלך. ברישום המלא Pi זה הושלם. עכשיו אתה יכול לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; מלא פיי.

המשחק נותן לכם בחירה של שלושה סוגים של דמויות גבריות ושלוש נקבות, אשר נבדלים במאפייניהם.

  • הכוח של - היתרון השרירי ואמזון
  • פעלולים האיש Bestia ומשמש בלחימה טריק
  • יש לנו חכם וחכם ידיעה , הגנת הגדלת

משחק בנוי מלא Pi מקוון, בעיקר על יישום משימות ומסע קרבות נגד מפלצות מחשב או שחקנים אחרים. השלמת משימות, תקבל נשק שכר ודברים שימושיים. משימות מתבצעות ברצף קפדן.

הקרבות במשחק לקחת צעד מקום אחר צעד, כל תור מוגבל בזמן. אם אין לך זמן לעשות צעד, ליינתן לך התקפה אקראית ושבץ הולך ליריב.

המשחק הזה באינטרנט & nbsp; P המלא יש שני סוגים של מקומות: לחימה ושלום. בלחימה תוכל מקומות למשימות ללכת, הם מלאים של זומבים ומוטציות, ההשמדה שלהם להגדיל את הרמה שלך ולחדש את הארסנל של נשק וציוד. גם שם אתה יכול למצוא חפצי ערך, ואז הם יכולים למכור או להשתמש לייצור נשק.

המקומות השלווים הקרבות לא התרחשו, אתה תחזור לקנות את הדברים הנחוצים במאבק, או למכור משהו שאתה לא צריך לקנות הוראות להכנת דברים חדשים ולקבל מקומות עבודה חדשים.

יש משחק מקוון מלא פי מגוון גדול בבחירה של נשק, שהוא חלק מקבוצה של בגדים כל סוג של אופי. נשק יכול לקנות, אתה יכול לקבל מאחורי המפלצת נהרגה, או להפיק את המירב ההוראות. בכל קשור להגנה, שריון מסוים מגן מפני סוגים מסוימים של נזק:

  • פיזי
  • באש
  • הבליסטיים

כמו כן, לנצחון על האויב, אתה יהיה זמין:

  • וlaquo; ukrashaki & raquo; , אשר משפרות את היכולת של הדמות,
  • raskhodka , המשלימים את שריון הנשק ו( תוקף, ממריצים, אננס, פצצות)
  • כולל יכולות (אופי טבעי, הופיע לאחר התאונה), יעזרו לך לשחק & nbsp; מלא פיי. הם יכולים לגרום נזק לשני האויב ולרפא את בעל

כדי לעזור האופי, אתה יכול לבחור באחת משלושת לוויני חיות מחמד: רייבן - מתאימות יותר להגנת תווי Vargan - לדמויות כוח Kisssa - לזריז. ברמות בכירה יכולות להיות במשחק Pee מלא מאולף לווינים חדשים אם יש את המשאבים הדרושים. כל חיות המחמד עם כל רמת הגדלת ביכולות שלה, להגדיל את הסיכויים של אופי ועוזר לו בשדה הקרב.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more