סימניות

ללא פקפוק

שמות חלופיים: ללא פקפוק

& nbsp;

& nbsp; היום, אנו מציגים בפניכם את היצירה של המפתחים NCsoft, שהתפרסמו במקום הראשון להיט Lineage 2 באינטרנט הבלתי מעורער. זוהי נקודת משחק מקוון בלנק בז'אנר של האדם הראשון צוות Schutter מקוון. המשחק עצמו דומה סינתזה מעניינת של מאפיין חילופי אש הדינמי של & laquo; Quake & raquo; ומרכיב טקטי הגלום ב& nbsp; Counter-Strike. יש כמה שיחליטו abmundirovanie והמעמד שלך. הדבר העיקרי הוא היכולת לירות בצורה מדויקת ככל האפשר, כי בהפסקה לאחר מוות וירטואלי ניתן רק 5 שניות.

כדי שתוכל לשחק את המשחק & nbsp; מקוון בלנק נקודה אתה חייב ללכת רישום & nbsp; נקודה ריקה. זה דורש מעט מאוד כלומר,:

& nbsp;

1. & Nbsp; & Nbsp; הזן את שמך במשחק (כניסה).

& nbsp;

2. & Nbsp; & Nbsp; הזן את הסיסמה החדשה שלך.

& nbsp;

3. & Nbsp; & Nbsp; הזן את כתובת הדוא"ל שלך למטה.

& nbsp;

4. & Nbsp; & Nbsp; הזן את הפרטים בסיסיים על עצמם (מין, גיל, וכן הלאה. )

& nbsp;

5. & Nbsp; & Nbsp; לכו לבדוק שאתה אדם אמיתי ולא רובוט.

& nbsp;

6. & Nbsp; & Nbsp; לאשר ההסכם שלך עם הכללים של המשחק.

& nbsp;

לאחר צ'ק פתוח פוינט סיים. כדי להתחיל לשחק & nbsp; בלנק הנקודה שאתה צריך להתקין את המשחק במחשב שלך. לשם כך:

& nbsp;

1. & Nbsp; & Nbsp; באינטרנט בלנק נקודת דף הבית עבור לסעיף & laquo; הורד raquo משחק &;.

& nbsp;

2. & Nbsp; & Nbsp; אחרי זה, התכנית באופן אוטומטי להתחיל בהתקנה & laquo; & raquo;, Zapuskator לאחר ההשקה, אשר יהיה להוריד את תכנית ההתקנה.

& nbsp;

3. & Nbsp; & Nbsp; הפעל את קובץ ההתקנה, ומשחק & nbsp מקוונים; אפס יתחיל להיות מותקן במחשב שלך.

& nbsp;

התקנה ורישום במשחק & nbsp; נקודה ריקה שנערך ללא תשלום.

המפתחים מציעים לנו לצלול לתוך האווירה של פעולות לחימה במקומות שונים, כוללים מסעדות, מוזיאוני Chinatowns, מתפתלים מנהרות תת קרקעי שבי קרונות רכבת הם רוכסים עברך. אז לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; נקודת אוהדים בלנק עייף של מקומות מעניינים בקרוב.

במשחק אתם מוזמנים להפוך ללוחם פלגים. קבוצות & ndash; משחקים קלאסיים לז'אנר הזה. זה המחבלים וכוחות מיוחדים. & Nbsp; אפס יצטרך לשחק ולהרוג על ידי האהוב מארסנל משחקים דומים אחר של נשק חם. אקדחים, כוננים קשיחים, רובי ציד, רובי צלפים ורימונים. כל זה ועוד הרבה יותר שברשותך. כמו כן, באפשרותך לשנות את המראה של הנשק שלך (לדוגמא & ndash; רובה קלצ'ניקוב זהב) וציוד לכסף אמיתי, כמו גם לנקודות קלעו במשחק.

למרות הדמיון עם פרויקטים דומים אחרים נקודת משחק מקוונת בלנק הוא עדיין מאפיין שעבור אוהדים של ירי הוריקן הופך ליתרון עצום. שחקן מת שוחזר כמעט מייד על הבסיס של הקבוצה שלו וממשיך להילחם. זה הופך את המשחק יותר דינמי, ולא נותן לך משועמם במסך המחשב, צופה בחברים שלך ואויבים מנסים לפתות מונוטונית חבר - חברו של המארב. אין זמן או הזדמנות לרעות & nbsp; האויב עם רובה צלפים. זהו משחק למי שאוהב ויודעים איך לירות במהירות.

גם אם אתה חדש למשחקים האלה, אתה לא יהיה קשה להסתגל לאווירת המשחק והניהול. הודות לדינמיות של המשחק אתה מייד להתרגל לקצב ולהתחיל להרוג את אויביהם ללא קצת זהירות. ממשק המשחק הוא גם לא לגרום לך הרבה זמן להתרגל ל. בדף של מבנה המשחק אתה יכול למצוא את החנות, רשימת המלאי, מחכה לשחקנים, רשימה ענקית של חמולות ומידע שימושי נוסף.

אני מקווה שהמידע הנ"ל מבהיר כי משחק המקוון אפס הוא רק בשבילך. אז מה & nbsp; אל תבזבז את הזמן. התחל לשחק פוינט בלנק עכשיו!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more