סימניות

PLANEWARS

שמות חלופיים: PLANEWARS

במשחק מקוון PLANEWARS & ndash; דפדפן תלת ממדי משחק MMORPG המבוסס. מעניין לציין, קודם כל, שמגוון אפשרויות ותכנית הפגז קרוב לרמה של תוכניות לקוח, ולכן & nbsp; משחק מקוון PLANEWARS נחשב דור חדש. הצטרפות במשחק & nbsp; PLANEWARS להבנאליות היא פשוט: & laquo; דואר & raquo;, וlaquo; סיסמא & raquo; וPLANEWARS רישום. וברכה, & nbsp; אתה אחד וlaquo; חוזר וraquo; מעודכן על פני כדור הארץ. עתיד רחוק, עולם כמעט נוצרים מחדש, חוקים החדשים של קיום והישרדות בכל פינה - במשחק מציאות ומכניסה אותך PLANEWARS & nbsp; באינטרנט. & Nbsp;

ובכן, רישום & nbsp; PLANEWARS & nbsp; הושלם וממשק התוכנה מולך. & Nbsp; חדש במשחק, כמובן, החל בבחירת האופי & ndash; רצפה (שבו הכל ברור) והחלק (אימפריה או אנרכיסטים). ראשון & ndash; גזלני ממושמע, & nbsp; שני & ndash; צליינים חופשיים ואידיאולוגיים המבקשים להחיות את כוכב הלכת שלהם על ידי שיקוע וערבוב של גזעים. אגב, PLANEWARS משחק מקוון, אשר & nbsp; עדיין בפיתוח, ועד מהרה אנחנו מבטיחים לפנק את יצירת הגזעים חדשים. בינתיים, & nbsp; גם לשאוב את הדמות שלך, אתה יכול גם להצטרף לסיעה של פירטים.

החל לשחק PLANEWARS משחק המקוון, לרשותו של הדמות שלך נכנס חללית מצוידת עם מקלע יומרני. יתר על כן, בתהליך של צבירת ניסיון וכסף, אתה יכול לחזק את חללית מגוון מודולים וציוד, כמו גם להוסיף יכולת נשק (בחירה של 10 כלי נשק).

המשמעות של משימת המשחק היא לכבוש את המפלצות ואויבים, וכך נקודות צבירה ותהילה צבאית Kilpi (כסף). אתה יכול להרוויח בדרכים אחרות, למשל, לחילוץ משאבים או ניקוי מחזיק ספינות של יריביהם. & Nbsp; בתהליך של פילוס הדמות שלך, יש לו את הגיימר ההזדמנות לראות כיצד יתפתח העולמות שמסביב, & nbsp; יקום גזע מעורב ומה הזדמנויות להיפתח, בגלל זה.

איזה סוג של אגדה מציע לנו משחק PLANEWARS & nbsp; באינטרנט? הוא - פעם אחת הכדור הארץ הגיעה לממדים כאלה של אבולוציה שאנשים חדלו להתקיים במישור הפיזי, והגיע לרמה חדשה, לא מבחינה פיזית. זה אפשר להם ליצור קשרים עם גזעים אינטליגנטיים אחרים ונסעתי בעולמות מקבילים דרך פורטלים המחדש portobashnyah במיוחד. זמן קצר לאחר השיטוט בעולמים זה הגיע לשיאה בעולם ואנשים למעשה חדל להתקיים. עם זאת, לאחר מאה, מספיק לנסוע עולמות האחרים, הם רצו לחזור לכוכב הבית שלהם, אבל זה לא היה כל כך פשוט & hellip; נטוש ועצוב גיימר מופיע & nbsp; כדור הארץ. ציביליזציה נהרסה כמעט, ומנהלת את הקיסר האכזרי שבריר. הם מתנגדים בחופש אנרכיסטים. & Nbsp;

לאוהבי המרחב RPG בPLANEWARS יהיה תענוג לשחק, כי רק לעתים נדירות בכל משחק מקוון מבוסס דפדפן שילמו כל כך הרבה תשומת לב לסביבה הגרפית. מחקר מצוין של 3D-מודלים מאפשר לך להרגיש את המציאות באופן מלא. אז לשחק & nbsp; PLANEWARS & nbsp; כפליים מרגש למי שרוצים להשתתף באולמי בידור מכל הבחינות. כאן בקרבות והמוקד עיקרי בידור. הפלגים נלחמים בסירותיהם מהקרקע, בחלל בסטרטוספירה או בחלל. וכל זה מלווה בנוף מתאים.

הבטחות צוות הפיתוח כי בקרוב לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; PLANEWARS & nbsp; תהיה עוד יותר מעניין. זה יהיה הגדיל את מספר כלי הנשק (עד 50), וכפי שהזכרנו, יצר עשרה עולמות שונים לחלוטין, שכל אחד מן שייך לגזע נפרד. וכל זה ב3D-דוגמנות ברמה גבוהה. ובכן, אני מצפה להשלמת המלאה של ארקייד החלל. & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more