סימניות

Planet Zhelezyaka

שמות חלופיים: Planet Zhelezyaka

& nbsp; & laquo; חתיכת הברזל Planet. לא מינרלים, אין מים, אין צמחייה, מאוכלסים על ידי רובוטים וraquo; - קריקטורה מפורסמת ביטוי לתפוס מתארת ​​במדויק את העולם של המשחק Planet Zhelezyaka מקוון. פרט אחד קטן, אבל מאוד חשוב & ndash; רובוטים מקומיים מצוידים במוח kvazitronnym חזק, ולכן הם לא מפחדים מכל פירטים חלל. רובוטים לבנות, לתקן, מלחמה, חבלה וחבלה שבוצעו, ופשוט כיף לצפות בזה. הם בנו מחדש את כדור הארץ כולו, לנוחות ומרחב הפך אותו לשריון וחיזק כדור חלול. אתה צריך לנהל את אלה & nbsp; חרוץ, אדם מכאני ערמומיים, מלחמתיים, מתמצא וביצועים גבוהים שיביא לך שמחה והנאה הרבה.

משחק מקוון & nbsp; חתיכת הברזל Planet יעבוד בסדר גם למחשב וlaquo; משרד תצורה & raquo;: פנטיום 4 2.33 GHz, 256 MB זיכרון RAM, כרטיס מסך עם 128 מגה בייט של זיכרון גרפי.

הרשם בnbsp משחק &; Planet Zhelezyaka כמה מוזר אבל מאוד פשוט. בחר הסוג של רובוטים & ndash שלהם; אחד מכל ארבעה. ציין את ASO (דואר אלקטרוני שנקרא כאן), להמציא שם משחק & ndash; Aydenik, מצביע על קוטביות (המין שלך), להיכנס PIC (סיסמא). הירשם & nbsp; Zhelezyaka Planet מחייב אותך לעבוד את כתובת הדוא"ל, יישלח אותו קוד הפעלה. הזן את התווים מתמונת Antibot, לקרוא ולאשר את ההסכם שלנו עם החוקים של המשחק.

בעקבות ההפעלה של החשבון Zhelezyaka Planet & nbsp; רישום מקוון הושלם.

משחק Planet Zhelezyaka מקוון & ndash; עולם נפלא, יוצא דופן לאדם. יחידות זמן הן לא אנושיות ורובוטיות: עדיין, טיקים, theca, נקראים השנה הנוכחית, ויום & ndash; שומן. כל כדור הארץ מכוסה בערימות של גרוטאות מתכת ענק שממנו הרובוטים החרוצים לחלץ את המשאב העיקרי & ndash; חתיכת הברזל. מבין אלה, Armory לאסוף הרבה מכשירים & ndash שונים; gizmos, שתי פעולות הגנתיות והתקפיות.

מסד נתוני ניהול מרכז המידע משמש לביצוע כל הפעולות הבסיסיות, כפי שאתה יכול לראות מידע על האירועים במשחק וביצועי המשחק שלך. המדד העיקרי & ndash; התלילות שלך, ככל שהוא, גבוה יותר את הדירוג שלך.

הסדנאות של מסד הנתונים שלך בכל יום שפורסם קבוצה חדשה של רובוטים. ניתן גם לשכור זרים שלה אם לא מספיק. משחק מקוון Planet Zhelezyaka נמשך כל עוד אתה יכול לייצר ולשמור על הרובוטים שלהם. אויבים יהיו הפריעו לך, הסדרת חבלה, תקיפה וגניבת חתיכת הברזל שלך. רובוטים חזקים הגנתיים, gizmos היי-טק ומתמצא צבאיים יעזרו לך במאבק הקשה על התואר של מנהיג הרובוטים הכי מגניבים.

כדי שתוכל לשחק במשחק וnbsp; Zhelezyaka Planet באינטרנט, אתה צריך ללמוד כראוי את המאפיינים של רובוטים. הם ארבע קבוצות שונות מספר המוח האלקטרוני kvazitronov שונה במשחק. הצבע kvazitronov & nbsp; קובע לא רק את הצבע של הרובוט, אבל מאפייני הלחימה שלו וביצועים.

יש לי אדומים שודדי kvazitrony & ndash; רובוטים מאוד מלחמתיים. אורנג & ndash; מוגן היטב מdeferorov הכבד. kvazitrony הירוק עשוי רובוטים סיירים אוניברסליים רקח וחבלנים, ונתן לי כחול גבוהה indzherikov טכנולוגיה.

כאשר אתה לומד את יסודות ניהול, להתאמן בהגנה והתקפה, ללכת למקום & ndash מיוחד; Drome. כאן תוכל להתחיל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; חתיכת הפלנטה של ​​ברזל בכוח & ndash מלאים; להתחרות עם שחקנים אחרים, נע מעלה דירוג המדרגות. כאן יש לך את כל ההזדמנויות להוכיח את עצמו מפקד שנון ואמיץ קונדס אדון מיומן של הרובוטים שלך.

לשחק & nbsp; חתיכת הברזל Planet תעזור צ'אט משחקך & ndash; ערכות נושא, כמו גם פורום משחקים.

נאמן ביותר להרכיב צוות של רובוטים (לחימה, הגנה, חבלנים או מהנדסים), להזמין החברים והמכרים שלך באיחוד שלהם ולהתחיל לשחק חתיכת כוכב של ברזל כדי להוכיח את כל קרירותו!

& nbsp;

 

רישום מקוון Planet Zhelezyaka